Jump to content

CiastekD

użytkownik
 • Content Count

  1481
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5h 1m 22s

Everything posted by CiastekD

 1. Bo w CHonach mają wersje L juz od A4 :)
 2. Niestety jednak łańcuchy są do 18" i niżej tylko, więc jednak nie pomogę...
 3. to może najpierw wklęśnięcia zalać np klejem na ciepło do równej powierzchni i dopiero taśmę dwustronną?
 4. Tak, Sorry zjadło mi literkę S przed "6"
 5. Nadal ma sens najiekszy, że auto jest uniwersalne. A nie, że żeby dojechać z Torunia do zakopanego musisz stanąć na 2 godziny na ładowanie elektryka. Na większych dystansach do zrobini używasz właśnie spalinóki, bo szybciej tankujesz. a jak dojeżdżasz do miejsca docelowego to korzystasz z elektryka i jego zalet w niektórych miastach.
 6. Jak coś mogę sprawdzić swoje czy podejdą w rozmiarze. mogę pożyczyć w dobrej cenie 😄
 7. Powiedz to Audi 😂 Które w 6 ładuje diesla zamiast benzyny
 8. Apropos regresu to ciekawe czy w notatce policyjnej będzie wzmianka o ucieczce.
 9. Raz chciałem zgłosić jednego barana. Policja stowrzyłą nawet specjalną stronę aby wysłać filmik. Ale się poddałem w momencie gdy dowiedziałem się, że rozmiar video może mieć maks 4MB. Życzę powodzenia. Od razu dodam, wrzucienie na YT byćnie może. Ma być plik filmowy....
 10. CiastekD

  TDI vs TSI

  Przy dieslu, robisz trasę Warszaw Wrocław w godzinę i 50 minut. Przy jednoczesnym spalaniu 10l/100km na takim odcinku to nadal jest ekonomiczne. Nie uwierzę, że jadąc te +10 kph niż ograniczenie byś mnie dogonił, bo różnica w czasie dojazdu jest już zbyt znacząca. a spalanie w benzynie będziesz miał może z litr mniejsze. I żeby nie było, takie coś, że jedziesz szybciej ma znaczenie dopiero wtedy, kiedy dużo się trzeba przemieszczać po Polsce. I zamiast spędzać 3 dni w podróży robisz to w maks 2.
 11. W spotify można zrobić przecież odsłuch offline. i nie straszne żadne doliny czy brak zasięgu.
 12. Ja w Insignii miałem wymieniane sprzęgło po spaleniu. Ale to się stało po pół roku i 15kkm. Później wyszło, że sprzegła pakowali z wadą. Na początku oczywiście była gadka, że pewnie sam spaliłem. Pokazałem poprzedniczkę, po 4 latach i 220kkm nadal fabryczne sprzęgło miała, to się zamknęli.
 13. Z własnego doświadczenia, po tym jak w pół roku przeszperałęm polski rynek używek danego modelu zdecydowałem się na zakup bezpośrednio w Niemczech. Skorzystałem z pomocy jakiegoś człowieka z forum tej marki. Ja wyszukiwałem model na Mobile a on weryfikował jego historię w systemach. Potem razem ze mną pojechał na oględziny i pomoc przy zakupie. Polecieliśmy aż do Oberhausen ( koło Holandii). Rano na miejscu oględziny, jazda testowa, dali sprawdzić na podnośniku wszystko. Po sprawdzeniu i kupnie pojechaliśmy do urzędu po tablice i ubezpieczenie. Po godzinie wracałem już na żółtych tablicach do domu. Z ekscytacji zrobiłem całą trasę na strzał 😄 Generalnie zero problemów, ale trzeba umieć niemiecki, żeby w urzędzie ogarnać temat papierów.
 14. Insignia A 2.0 CDTI 130 KM spalanie na trasie wakacyjnej z dystansu ponad 3kkm --> 4.4l/100km Prędkości autostradowe zwykle 130-135 kph, czyli żadne rajdy o kropelce 😁 klima, tempomat. I duże europejskie aglomeracje. Więc to była oszczędna bestia
 15. Jak się ma Routexa, to nie potrzeba Amber Go
 16. jak jakieś 2 lata temu sprowadzałęm auto, to wystarczył ważny TUV. Dostałem żółte tablice i ubezpieczenie i tak wróciłem. W Polsce na tych tablicach polski przegląd i oddałem do urzędu otrzymując polskie tablice. Czyżbym zrobił to nielegalnie? Nikt się do niczego nie przyczepił po drodze...
 17. Kurczę, przyzwyczaił ten Opel do dobrego. Czyli reszta z tymi światłami to jak przypuszczałem... Chyba zatem jeszcze wstrzymam się z zakupami. Nowy Superb po lifcie będzie dl mnie zbyt brzydki 😁
 18. Hej, pojawia się koncept zmiany auta. Ostatnimi czasy chwilę pojeździłem sobie Insignia B z Intelliluxami, czyli LED Matrix ( 32 panele na lampę). Fajna rzecz ponieważ wycinała wiązkę długich żeby jedynie nie oślepiać innych. Jeździło sie tym dość przyjemnie. No i teraz pojawia się pytanie, czy inni reprezentanci klasy D również mają takie rozwiązania? W Mondeo czy Passacie czytam o Dynamic LED etc. Jak rozumieć te pojęcia? Może ktoś napisze z doświadczenia, czy chodzi jedynie o zwykły AFL czy również jest to rozwiązanie matrycowe jak w premiumach. A może jest tak, że tylko marki premium i Opel to oferuje na dzień dzisiejszy?
 19. Ale kończą się przy 200..😁 Ale zaskakująco dobre odejście potrafią mieć tak do 180
 20. Powtórzę, Ja Mam A119. Nie mam opcji przycinania lub nie zamykania filmików. Kamerka załącza się po jakichś 2-3 sekundach od odpalenia. Ale żeby nie było ja kupowałem w Polsce.
 21. zgłaszać trzeba każdą. To, że w skarbówce nic za to nie naliczą, to co innego.
 22. A spróbuj dwóch właścicieli ale jako główny Ty a nei żona. To może tez coś zmienić w kalkulacjach.
 23. czyli trochę jak w tramwaju starym na pedały tez widziałem, że de facto jednym pedałym wszystko obsługiwali
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.