Jump to content

kamilmm

użytkownik
 • Posts

  477
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kamilmm

 • Birthday 04/10/1990

Retained

 • sedici uno

Profile Information

 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kamilmm's Achievements

leniwy kierowca

leniwy kierowca (9/20)

4

Reputation

 1. Majkiel - jak mam Ci coś doradzić to odpuść temat. Porównywałem na zestawie 257 + UT + serwo palio do 257+PGT + serwo Uno i jak dla mnie to szkoda zachodu - może jest miększy pedał, ale jakoś mnie twardszy bardziej pasował :D.
 2. piohol jak nie zamierzasz wnosić konstruktywnych informacji to daruj sobie swoje wypowiedzi . W sumie przed ekranem "znafcy" Twojego pokroju są "mocni w gębie".
 3. W nowszych jest bodaj C635 (Punto 2012, Abarth Evo). Btw. jakby ktoś słyszał, że jest Uno Turbo mk II gdzieś w krzakach u kogoś to dawajcie znać - chętnie odkupię.
 4. A co Ci się dzieje tam? Tam jest M32? A u mnie C510, tylko że 5.
 5. Zamknięta skrzynia basowa, z głośnikiem Magnat Xpress Music 12'/30 cm, napędzana wzmacniaczem JBL GTO2000, komplet przewodów zasilających 10 mm^2, bezpiecznik 30A, przewód cinch. Dowóz na trasie Kraków Łódź, Kraków Wrocław gratis. Cena 320 zł.
 6. Czytałem po różnych forach typu elektroda że to słabe rozwiązanie, że jakość kiepska itp. Co prawda nie upieram sie, bo jeśli macie sprawdzone rozwiązania z konwerterem to chętnie skorzystam .
 7. Chce to zrobić właśnie tylko potrzebuje z kimś przełożyć schemat na płytkę .
 8. Cześć, Czy jest ktoś kto byłby w stanie przegadać ze mną sposób wyprowadzenia RCA z radia od strony elektronicznej? Konwertery średnio mnie interesują.
 9. Miałem takie opony i z tyłu obcierało przy obciążeniu. Myślę że dystans 5 mm załatwi sprawę .
 10. Ok - dla potomnych pakiet informacji. Do środka linki wchodzi oring o średnicy wewnętrznej 8 mm i grubości 2 mm. Na zewnętrzną uszczelkę (nie jestem pewien, bo miałem dwa) 10 mm średnica wewnętrzna, grubość 2 mm. O uszczelkach po numerach katalogowych (mam na myśli drobne takie rzeczy) można zapomnieć .
 11. A ja proponuję wymianę na tarcze :D.
 12. Cześć, czy ktoś wie, pamięta jakie rozmiary te oringi mają? Będę miał skrzynię na wierzchu dopiero w niedzielę, więc nie będę miał szans kupić tego na poczekaniu . Albo z doświadczenia - czy z takiego oto zestawu http://allegro.pl/oringi-zestaw-225cz-sortownik-i5658866462.htmldobiorę coś czy raczej przy takich mechanizmach to będzie kiepsko i są jakieś nietypowe?
 13. To do swapa co lepsze MPI czy SPI?
 14. A 195/45/15 będzie spoko czy też będzie tarło? Rozumiem, że głównym problemem jest tył?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.