Jump to content

szpyrek

użytkownik
 • Content Count

  700
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 10h 27m 3s

Community Reputation

174 Dobry aparat

4 Followers

About szpyrek

 • Rank
  wyciszony kierowca
 • Birthday 05/29/1989

Profile Information

 • Name
  Łukasz
 • Lokalizacja
  ST/SBL
 • Zainteresowania
  Fish&moto
 • Car
  vb x16xel / vw 1T0 bse

Recent Profile Visitors

826 profile views
 1. @PavvelM jeszcze dorzucę ogłoszenia niemal identycznego jak ten z pierwszego postu, rodzaj konstrukcji też drewniana https://www.olx.pl/oferta/zadbany-dom-ledziny-holdunow-w-atrakcyjnej-cenie-CID3-IDFUKHl.html Rozmawiając że znajomymi co mieszkają w podobnych to cena ta jest zaporowa nawet jak na taki stan. Takie domy u mnie wsi w stanie do kapitalnego remontu, ale konstrukcja zdrowa kosztowały jeszcze z 2 lata wstecz 150-200tys. Ten z ogłoszenia po pół roku zejdzie pewnie o stówe, do realnej kwoty.
 2. @Majkiel łączenie za wszystko na gotowo. Mówiła o 5tys zwrotu z "mój prąd" i dofinansowania 13,5 do pompy. Ale bez zwrotu nie mal 20tys to cena zaporowa, dla mnie.
 3. W cholere atrakcyjna ta cena za 6kwp porównując to co u mnie w regionie proponują. Nie wiem szczegółowo jakiej marki panele czy falownik ale np. Koledze wyliczyli zapotrzebowanie na 3,5kwp - cena 28tys Kolezance 9kwp - cena 40tys z pompa ciepła 88tys 😮 Natomiast u wuja w Lubuskim za 9kwp 34tys
 4. Apropo sytuacji, podpowiedzcie co powinno się znaleźć w oświadczeniu podczas kolizji. Nie wożę w samochodzie żadnych wzorów a zastanawiam się jakie dane oprócz numeru polisy i nazwiska kierowcy powinienem jeszcze spisać? Może macie sprawdzone "druki" gdzie tylko dane wpisywac?
 5. @camel00 breche to ja w robocie używam i wygląda to jak pręt stalowy gruby jak kciuk o przekroju hexagonu i przy dole sklepany na płasko. Czasem na łom też się u nas godo brecha.
 6. Nośne 120x120, pisałeś w pierwszym poście, natomiast te na konstrukcje dachu jaki przekrój majo?
 7. @Kiwal możesz zdradzić ile miałeś materiału i ile cię wyniesie finalnie?
 8. Mogłeś też wybrać fototapetę na flizelinie. Używam od 8lat, nic się z nią nie dzieje, nawet przy kuchence
 9. Zrobisz chociaż pięćset na tym?
 10. @technix sądzę że mam na myśli, że w sedanach zadko trafiało się że tylna kanapę można położyć, akurat nawet w tym F10 nie ma takiej możliwość. Dając butle w zapas koło trzeba i tak wozić w bagażniku. Tutaj masz koło w zapasie i butle z dużym zasięgu.
 11. Obejrzałeś i co dalej? Odpuszczasz czy jednak się bardziej zastanawiasz nad zakupem?
 12. @maras77 ty masz ten auto-/transformator? Działał to wszystko bez tego? Nie mam instalacji a pytam z ciekawości, reszta użytkowników również mają instalacje bez tego?
 13. Można zrobić samemu za 5 razy mniej.
 14. @bielaPL 125 szeroki 65 gleboki 90 wysoki Następnym razem zrobiłbym wysoki na conajmniej metr bo przy niektórych robótkach trzeba się przygarbic. Wiem wiem, burdel w ciul ale nie mom czasu aby posprzątać
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.