Jump to content

HARDTECHNO

moderator
 • Posts

  2569
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by HARDTECHNO

 1. Nie lepiej używkę a sprawna? ( Jeżeli jest dostępna)
 2. Wygląda na tryb logistuc mode. Auto w takim trybie odpalisz ale nie wchodzi na obroty powyżej jakiejś wartości. Skrzynia też może pracować tylko np na 2 biegach.. Blokadę zdejmuje dealer
 3. Gdzieś obiło mi się o uszy że były 2 rezystory. Ten co kupiłeś to podstawowy. A ten co siedzi u ciebie to cała płytka do której wchodzą te 3 wtyczki. Odkrecasz 2 śrubki 6/7 rozmiar i targasz całość. Ale po Vin w Moto sklepie powinien ci sprawdzic
 4. Zrób testa na CO2 w układzie. Jeżeli płyn znikał.a nie zauważyłeś plamy pod autem z plynu
 5. Gaz co jakiś czas powinien przeglądać gaziarz , nie jestem fanem LPG. Ale jeżeli piszczą ci elektrozawór lub masz membrany w parowniku już zużyte może popuszczać gaz i mieszanka będzie za uboga lub za bogata. Generalnie teraz skasowanym błędy. Pojeździł że 100 km na samej benzynie ... Jeżeli efekty się poprawia - masz winowajcę. LPG (do diagnostyki)
 6. Czesc koledzy. Mam pytanie. Może ktoś mnie nakieruje na właściwe podejście do tematu. Mianowicie chce zakupić auto dla małżonki. Sprzedawca jest handlarz który handluje autami, kupił kiedyś x czasu temu auto Y, nie zarejestrował na siebie nie wiem czy zgłosił w urzędzie takie rzeczy itp. i dalej na kolejną umowę chce mi sprzedać auto. Czy nie będę mieć z tego tytułu problemów i no. Będę musiał zapłacić karę za niego(jeżeli jakas jest za nie przerejestrowanie auta w ciągu 30dni przez handlarza)... Czy poprostu z umowami do WK ...
 7. Priorytetem pewnie przed covid było FIFO. Obecnie że wzgl na różne braki jest rynek i części jakie są dostępne.
 8. Zacząłbym.od zakręcenia gazu na butli,wyjeżdżania z instalacji i pojeżdżenia na benzynie. Czy to samo się dzieje też na lpg
 9. Od 4 lat dostaje kartkę z przeglądu do ręki. Nic nie mówi o wymianie DR diagnosta. Jedynie mnie uczulał jakbym chciał coś nowego zrobić typu: hak, współwłaściciel.
 10. Ja osobiście używam obcęgi zbrojarskie . Też ściskają i trzyma. Już parę lat. Jeżeli chcesz mieć już na lata takie szczypce to kup jakieś markowe.
 11. To może by zrobić tam wstawkę między kroccami z miedzianego 8mm? I ścisnąć opaskami?
 12. Zawsze pęka w tym samym miejscu?
 13. Od 200zeta pewnie jakiś chiński komplet. Generalnie można ustrzelić oryginały z aftermarket. N znanym portalu. A tak w sklepie klocki od 100-150 Tarcza sztuka ok 120zl/ lepsze np textar to już ponad 150
 14. No nie jest zła. Pytanie brzmi, czy jest realna? Opony nowe kupowałem kurierem za 50. Przyszły 2 paczki w każdej po 2 opony .
 15. Subaru? Ten koncern ma wg mnie najlepszy silnik odporny na katowanie wyczynowe. Jest to jeden z najbardziej udanych boxerów chyba jakie do tej pory wyszły(tak uważam) miałem okazję przejechać się takim cackiem wrx sti hatchback. Może na prostej by wydymał mnie jakiś exoric cars . No ale na zakrętach nie ma szans.. serwis drogi i potrzeba kompetentnych osób. Ale jak ktoś dobrze ogarnia Subaru. To auto daje banana z jazdy.
 16. Boże. @Ozi. Nigdy nie kupiłbym toyoty . Po tym jak zobaczyłem 5letnia III jak jest zrobiona. To dla mnie padaka. Wersja taka bieda za którą mój znajomy dał 38kzl. (Wolałbym nowe tipo w podstawie z 1.4 wolnossącym) z tyłu korbki. Żaden guzik nie podświetlany, licznik bez temp i obrotomierza. .. wersja dzban... Kup se toyotę a będziesz pan zadowolony.
 17. U mnie w stilo Magneti marelli przetrwał 5 lat najwięcej z dotychczasowych od 2011 roku. Średnio co 3 lata wymiana.
 18. Dokładnie. Moja znajoma kupiła noweczke i20. Oprócz niej po roku było jeszcze 3 osoby do auta. Auto zaledwie 40.tysi w 2 lata i remont sprzęgła, zawieszenie i hamulce, wymiana przegubu. Dodatkowo wymiana stacyjki bo kluczyk narobił szkód w bębenku , najśmieszniejsze jest to że urwali uszczelkę od drzwi przy wsiadaniu/wysiadaniu. He. Rok jeździła sama i żadnych problemów. Dorwali się we 3 w ciągu roku załatwili Hyundaia.
 19. Skrzynia bodajże produkowana w Termoli Italia.
 20. Zakrec gaz na butli. Pojeździsz aż go wypali z układu. Przełącz na benzynę. Skasuj błędy. Pojeździj trochę Jak wygląda skrzynka bezpieczników? Nie jest czasem zawilgocona? U mnie błędy nagle zaczęły się mnożyć a miałem w JTD stilo tylko p0235. Później coraz więcej z lina can i nadwoziem body. Problemem była zawilgocona i zaśniedziałe styki w skrzynce pod maską. Zlokalizuj bezpiecznik/przekaźnik od sondy i sprawdź w jakim jest stanie.
 21. Możliwe że programem Fiat Km Tool can v2.0. musiałbyś poczytać obsługiwane samochody. Dodatkowo musisz mieć kabel -150zl. Prosciej poszukać kogoś kto ogarnie temat
 22. 6.kzl. Sprzedasz pewnie w okolicy 5k*zł.
 23. 53zl. Fakt jeżeli zgubiłeś i zgłosiłeś do WK chęć wyrobienia duplikatu pani poinformuje cię (jeżeli jej się będzie chciało) o tym że nie będziesz mógł się poruszać autem na czas wyrobienia duplikatu tablicy po publicznych drogach. Fakt ten zmienia wyrobienie tablic tymczasowych za $$ jakaś tam sumę złociszy na czas kiedy zrobią ci duplikat.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.