Jump to content

HARDTECHNO

moderator
 • Posts

  2552
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by HARDTECHNO

 1. Zakrec gaz na butli. Pojeździsz aż go wypali z układu. Przełącz na benzynę. Skasuj błędy. Pojeździj trochę Jak wygląda skrzynka bezpieczników? Nie jest czasem zawilgocona? U mnie błędy nagle zaczęły się mnożyć a miałem w JTD stilo tylko p0235. Później coraz więcej z lina can i nadwoziem body. Problemem była zawilgocona i zaśniedziałe styki w skrzynce pod maską. Zlokalizuj bezpiecznik/przekaźnik od sondy i sprawdź w jakim jest stanie.
 2. Możliwe że programem Fiat Km Tool can v2.0. musiałbyś poczytać obsługiwane samochody. Dodatkowo musisz mieć kabel -150zl. Prosciej poszukać kogoś kto ogarnie temat
 3. 6.kzl. Sprzedasz pewnie w okolicy 5k*zł.
 4. 53zl. Fakt jeżeli zgubiłeś i zgłosiłeś do WK chęć wyrobienia duplikatu pani poinformuje cię (jeżeli jej się będzie chciało) o tym że nie będziesz mógł się poruszać autem na czas wyrobienia duplikatu tablicy po publicznych drogach. Fakt ten zmienia wyrobienie tablic tymczasowych za $$ jakaś tam sumę złociszy na czas kiedy zrobią ci duplikat.
 5. Gratulacje. Ooo widzę naklejke dolce Vita.
 6. Jestem przekonany że to bardziej satyna niż mat.. ja miałem prawdziwy mat swoje CC rajdowe w latach 2005-2007. Akurat miałem pomalowane auto Czarnym akrylowym matem i jakoś nie miałem żadnego zarysowaniami Fakt . Auto malowałem Novolem z dużą domieszką utwardzacza + akryl jako baza z renolaku. Obecnie lakiery są wodorozcieńczalne trochę pewnie mniej odporne na drastyczne zarysowania... Ale typowo matowe to już aż tak nie są. Bardziej takie satynowe.
 7. A jak wypada próba: wciskasz sprzęgło, liczysz do 3 i wbijasz wsteczny? Też zgrzyta? Może wystarczy wymiana oleju na jakiś lepszej firmy?
 8. PrEcierz jak masz 1.2 8v to skrzynie masz pług n Play? Więc?
 9. Kupisz hinole. Pojeździsz x lat. Pod warunkiem. Jarzma nie wytopione w gniazdach (tzw fasolki) . Zacisk. Chiński wytrzyma x lat
 10. A CONTI to nie czasem madę in Italy? Kilka pasków osprzętu przeleciało mi przez łapy do różnych fiatów i zawsze pisało madę in Italy.
 11. Pandę znajdziesz tylko albo będziesz długo długo szukał ,albo będzie daaaleko od ciebie.
 12. Taśmy które kleją na tzw gumę to górna półka produktów 3m. Obawiam się że koszt takiej taśmy (nie madę in China) to rolka ponad 100zeta za 30m. W stilo kupiłem x lat temu taka taśmę do przyklejenia progów poza fabrycznymi kółkami. Które dociskamy próg. Obecnie zainwestowałbym chyba coś Ala pianoklej na pistolet ...
 13. @Kysior po Vin jakieś szkody były na pojeździe. Możliwe że sprowadzili wrak z US a potem go odmłodzili. Olalbym temat
 14. Wydaje mi się że powinna mieć lekkie podtoczenie na polosi (miejsce na gumę) że staroście puścił albo pierścień jeżeli ma albo klej. Tuleja ma za zadanie tłumić drgania ... Jeżeli ja wywalisz możesz je odczuć podczas jazdy.
 15. A jak inną moc to inna mapa.
 16. Raczej będziesz.musial zrobić osiowanie proxi. Bo będzie walić błędami. Bynajmniej tak mi się wydaje. Kodowanie pilota musisz mieć kartę kodowa.
 17. Jak kolega @bochumil napisal. Bierz nty regeneracja to tylko piaskowanie malowanie i wymiana gumek. Nikt nie sprawdza czy czasem zacisk jest wyrobiony.
 18. Może trochę pomogę...
 19. Jak nie pomierzysz multimetrem to nie zgadniesz?
 20. Jak teraz ci pęknie sprenzyna lub siadzie to wymień na eibach pro kit
 21. Jestem posiadaczem 1.9 JTD 16V nigdy silnik nie miał problemów na Selenia wr 5W40. Pracuje idealnie. Choć przy 270KKM w zimowe dni oddzywa się dwumasa oryginalna... A pali mi różnie od 5.3 do 6,5 teraz z tym że ja "deptam"
 22. Autko jakieś szkody posiadało .. W bazie coś widnieje
 23. Jeździłem 500 1.0 i ypsilonka 1.0 dość zacnie reagowała na gaz. Nie wiem jak wygląda awarayjniec gdyż mało kkm zrobiłem. No ale. Jeżeli coś aby wydarzyło się w drodze. To albo dzwonisz na Callcenter. Albo czekasz na lawetę.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.