Jump to content

MalibooWLKP

użytkownik
 • Posts

  977
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Goat Heads
 • Zainteresowania
  wędka
 • Car
  Mondeo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MalibooWLKP's Achievements

młodociany kierowca

młodociany kierowca (11/19)

15

Reputation

 1. Jako, że sporo podróżuję po naszym pięknym kraju, bierze mnie zdumienie, a ostatnio nawet nie mała irytacja. Chodzi mianowicie o nieczynne przejazdy kolejowe. Po jaką choinkę zostawia się tory na drodze, skoro często gęsto, linii kolejowej już dawno nie ma, albo jest w takim stanie, gdzie żaden pociąg już nie pojedzie? Jako przykład kuriozum, ciągle naprawiane, reanimowane, bez żadnych efektów to przejazd na drodze 92 między Kwilczem a Kamionną. Jest jakieś sensowne wytłumaczenie, pozostawiania torów w takich miejscach?
 2. Oczywiście że warto, po to zmieniali tylne zaciski bo właśnie takie problemy występowały, plus blokowanie ręcznego, wymieniasz komplet z jarzmami plug&play. Kupujesz do kombi bo HB ma inne mocowanie linek. Klocki też nowsze.
 3. Tak, ale roboty huk i jak nie masz narzędzi, czasu no i tlenku ceru (którego tak mało nie idzie, a tani nie jest) to najpierw jedź do zakładu, który się tym zajmuje profi po wycenę. A potem sprawdź ile kosztuje nowa szyba i będziesz wszystko wiedział.
 4. ... da się? LPG Tech 204. Pomijamy szkodliwości tego czynu, ale tak w razie jakby pompa PB siadła....
 5. Czy jest coś takiego jak np. citroen.service, gdzie po wpisaniu VIN-u, mamy auto rozrysowane w każdym szczególe z numerami katalogowymi poszczególnych części, oraz z cenami w ASO, ale odpowiednik dla Forda? Oczywiście najlepiej online, bez ściągania jakiś nielegalnych programów....
 6. Osz w sumie niesamowite szczęście mnie spotkało, to za tanie auto, z popsutym silnikiem i automatem, poszło w dobę od wystawienia. I po problemie. Ale ja się nie znam.
 7. Jak ja kocham takie rady "dołóż kwotę", a cholera tak to dojedziemy do 30 tys i tak się dowiem, że ciągle za mało... Może się ktoś wypowie merytorycznie, gdzie w Skodzie zaglądać?
 8. Czyli co, mam nie szukać sobie samochodu? Czy jak?
 9. http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-octavia-1-8-turbo-gaz-sekwencja-climatronic-bezwypadkowy-ID6ygytp.html Takie cuś mnie w zasadzie pasuje, czego się obawiać, czemu dokładniej się przyjrzeć?
 10. A w tym modelu normalne że te nakładki na progach tak odstają? Czy tam już jest przód po dzwonku? http://olx.pl/oferta/opel-vectra-opel-vectra-2000-lift-full-opcja-bardzo-ladna-CID5-IDdzwMt.html
 11. Pytam generalnie, czy można wierzyć w te Januszowe teksty, "OC do wykupienia na miejscu, można wracać na kołach"?
 12. Ładny, żeby jeszcze tylko silnik porządny miał, a nie jakieś suszarki...
 13. To kto to ubezpiecza na czas dojazdu?
 14. Hejka! Jak to jest naprawdę z tym Januszowym zapewnieniem? Bo wszędzie auta bez rejestracji, ale wracać Panie oczywiście!
 15. Ok, a taka? Warto to się tłuc do Płocka z PZ? http://olx.pl/oferta/opel-vectra-2-5-v6-z-sekwencja-mocno-doinwestowana-CID5-IDdacoH.html
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.