Jump to content

krysy

użytkownik
 • Content Count

  331
 • Joined

 • Last visited

  Never

1 Follower

About krysy

 • Rank
  kierowca

Profile Information

 • Lokalizacja
  Kraków
 1. Chłodnicę klimy do SC robi wiele firm. Ja kupiłem Nissens za ok. 250zł bo oryginał był w wielu miejscach nieszczelny. Producentów osuszacza też jest kilku, brałem nowy za jakieś nieduże pieniądze do 100zł.
 2. krysy

  pompa paliwa

  Ja mam już jakiś czas krokowiec od Getze i złego słowa nie mogę powiedzieć.
 3. Dzięki za info. Może ktoś z kolegów napisze jak ustawić ten Peak by np. przy 115 stopniach piszczał.
 4. Ja wpiąłem w głowicę poprzedni. Nowy wygląda że jest ok. Pokazuje podczas jazdy 90 stopni a w korku dochodzi do 100 stopni i zaczyna piszczeć. Coś w instrukcji pisze o mute ale nie bardzo kumam po angielsku co i jak należy robić.
 5. Dzięki koledzy. Zakupiłem taki z peek jak na zdjęciu. Mam nadzieję że będzie wskazywał w miarę poprawnie. Tamten jedzie na reklamację ale chyba zamienię go na woltomierz.
 6. Ktoś mi mówił żę iaw scan Tomka nie będzie pokazywał dobrze temperatury wody.
 7. Zakupiłem z auto gauge i okazuje się że temperatura płynu 88 stopni a on pokazuje 130 stopni. Taki jak mój.
 8. Poszukaj elektronicznego włącznika. Będzie prosto i tanio. U mnie działa i jest ok a chłodnica z seja MPI.
 9. > witajcie. > wsadziłem silnik 1,2 8v do fiata Uno z 86 roku. dolot yankowy który był z silnikiem nie pasuje gdyż > po drodze jest rura od wody i nie zamierzam jej przesuwać. a nawet gdyby to by było gorąco > filtrowi. czy istnieje jakiś dolot powietrza który jest skierowany nie w prawo tylko w lewo do > tego silnika? > (oczywiście patrząc na silnik od przodu auta) > p.s. czy taki od 900 będzie pasował na moją przepustnicę z 900 nie bedzie pasował. Szukaj palio, siena, punto.
 10. krysy

  co do skrzyni 6b

  Ten 75w80 gl5 lub ten Motul GEAR 300 o lepkości 75w90 Zależy ile właściciel ma hajsu. Jak dużo to ten drugi.
 11. Sprzedam pozostałości po VW. silniczki 100, komfort 50, liczniki po 80 Można odebrać osobiście Katowice i okolice.
 12. No powoli dorobiłem się własnego ozonatora. Kończę budowę takiego o wydajności 21g/h Myślę że przy tej dawce 30 minut może załatwić sprawę.
 13. Ozonowanie klimy 30 minut plus ozonowanie nagrzewnicy na 18 stopniach 20 minut i nic. Rozebraliśmy z kolegą schowek i zapsikaliśmy pianką cały parownik i ile się dało rurką w stronę nagrzewnicy oraz kanały i kratki. Jest zdecydowanie lepiej. Ale i tak minimalnie czuć jak załączę na ogrzewanie.
 14. Przecież sekwencja nie jest dużo droższa od ii gen. Trzeba się rozejrzeć. Ja kupiłem za 800zł. Dogadać się co do ceny montażu i już. Spalanie na mieście 7,5l co więcej wymagać? Problemów zero.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.