Jump to content

prawoimotoryzacja

użytkownik
 • Posts

  3651
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • WWW
  https://prawoimotoryzacja.pl/

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Śląsk/Małopolska
 • Zainteresowania
  Prawo, sport, motoryzacja, podróże

Recent Profile Visitors

2314 profile views

prawoimotoryzacja's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

436

Reputation

 1. Pod moim ostatnim filmem dotyczącym Leona posypały się komentarze, że w samochodach wyposażonych w te silniki pojawia się jakis dziwny rezonans w zakresie 1900-2500 obr. Czy ktoś z Was coś takiego zauważył u siebie? Ktoś wrzucił nawet link do nagrania w komentarzu.
 2. Właśnie spotkałem wyroki oraz interpreracje,iż podatnik, który ewidencjonuje faktur kosztowych dopuszcza się czynów niezgodnych z prawem. Po powrocie z urlopu zerknę na sygnatury, gdyż do jednej ze spraw potrzebowałem. Jak wyżej.
 3. To wszystko nie będzie takie proste z prawnego punktu widzenia do ogarnięcia, żeby to miało ręce i nogi. Wiadomo, że mogą uchwalić o 3 w nocy nowelizację pisaną na kolanie...
 4. Czy odróżniasz tą subtelną różnicę, iż ktoś twierdzi, że coś jest zrobione, dla mnie, bez sensu, od przestrzegania przepisów?
 5. Testowałem. Silnik 1.3 163 km jeździ bardzo ładnie i w zupełności wystarcza. Test na stronie. Na minus szerokość kabiny i czuć, że jest to samochód zbudowany na klasie A. Wielkim plusem tego samochodu jest to, że wygląda na dużo droższy niż jest w rzeczywistości. C klasa nowa wygląda dużo bardziej nowocześnie od CLA i taka de facto jest. Jeżeli budżet pozwala to zdecydowanie nowa klasa C wobec CLA.
 6. Co ciekawe, leciałem dzisiaj trasę Kraków - Sopot i na płatnym odcinku jest odcinkowy pomiar prędkości na całej długości.
 7. Równie dobrze można ograniczyć do 50 km/h. Czy to cokolwiek zmieni oprócz tego, że można zasnąć za kierownicą? Nadal bez przerwy są tam różnego typu problemy, pomimo wprowadzonych ograniczeń.
 8. Po raz, co kilka tygodni jestem na przesłuchaniach świadków w Piotrkowie, także dosyć regularnie jeżdżę tą trasą. Po 2, pasy sa reaktywnie szerokie i dużo węższe są na remontowanych odcinkach A4, gdzie jakoś nie ma problemów z ogarneiciem tematu przez kierujących. Tak, uważam, że to przegięcie z ograniczeniem do 70 km/h na takiej drodze i jest to zrobione głównie dla zarobku, a nie dla faktycznego dbania o bezpieczeństwo. Czy mamy jakieś dane ile było zdarzeń drogowych w czasie, kiedy nie było tam systemu kamer i z okresem pomiaru prędkości? Ps. Nie, nie jestem za łamaniem przepisów prawa.
 9. A więc tak, jechałem w zeszłą środę do Poitrkowa Trybunalskiego. Po wyjściu z kancelarii ok.godz. 21, ruszyłem w trasę. Ruch zerowy, na placu budowy zero życia. Nawet pomimo ograniczenia do 70 km/h, nawigacja kazała odbić z austrady na Kamieńsk z uwagi na korek. Jaki ma sens ograniczenie w nocy? Po drugie, jaki był problem aby zrobić ograniczenie do 100 km/h? Przecież pojazdy z placu budowy i tak nie wyjadą czy to będzie ograniczenie 70 czy 100. Kolejna sprawa, nie mają żadnych innych dróg dojazdowych do placu budowy?
 10. Jakiś kosmiczny przebieg
 11. Rozumiem to tak, że chodzi o nowe modele, które będę wchodziły do sprzedaży, a nie o aktualnie produkowane modele, także jaki samochód zamawiałeś, który ma wejść do sprzedaży w maju 2022 roku?
 12. Audi lepiej się prowadzi, jest lepiej wyciszone, masz prawdziwe światła typu matrix, w przeciwieństwie do Volvo. Volvo jest spoko, ale tylko w wersji r design. Skrzynia biegów muli jeszcze bardziej niż ta w Audi. I Volvo i Audi sprzedaż na pniu za 5 lat.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.