Jump to content

prawoimotoryzacja

użytkownik
 • Content Count

  2828
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  8h 14m 45s

About prawoimotoryzacja

 • Rank
  mistrz kierownicy

Contact Methods

 • WWW
  https://prawoimotoryzacja.pl/

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Śląsk/Małopolska
 • Zainteresowania
  Prawo, sport, motoryzacja, podróże

Recent Profile Visitors

1444 profile views
 1. Pazerność tak się kończy. Nie w tym rzecz, a w opłatach za emisję spalin.
 2. Ogólnie spadek jesr nawet do 50% w poszczególnych markach. Mazda dramat. Ceny do tego poszły w górę
 3. Ani jeden ani drugi, a jeżeli już z tym 2 to Toyota. Skoro hybryda odpada, to warto poświęcić weekend na objazd salonów.
 4. musisz wybrać pakiet "biznes wujek" (kit z Golfa V 😄
 5. Taki same jak znajdziesz w Mercach, Polonezie, małym Fiacie, Fiacie Uno, itd. Chodzi o ryglowanie drzwi, które następuje poprzez podniesienie się lub opuszczenie trzpieńka na górnej części drzwi.
 6. Tak myśląc o tym, jak dobrze reklamujesz Polo, wpadł mi pomysł, iż mogę napisać do kierowanika działu PR VW na Polskę, żeby Cię zatrudnili. W ramach promocji modelu, mógłbyś ruszyć z kampanią promocyjną. Jeżeli mogę doradzić, to mam pomysł na pierwszą akcję marketingową : Bogaczu, nie przepłacaj! Kup sobie Polo, a w gratisie dostaniesz ode mnie kabelek, którym aktywujesz sobie wiele fajnych opcji wyposażenia! I dzięki temu zarobisz dwa razy! Raz dlatego, że nie kupisz Mercedesa, a Polo, a drugi raz na tym, że wykiwasz nawet Volkswagena! No i jeszcze będzie szpan na dzielni! Taką broszurkę mógłbyś wysłać na początek do 100 najbogatszych polaków A teraz na poważanie, chyba dostrzegasz różnice między Octavią a Polo? Wirtualne zegary do Polo mam sobie wsadzić z SEATa, Skody, czy czego? Jak potrzebuję załadować bagaż, to mam sobie to tego Polo zamontować hak i kupić przyczepkę? Wyciszenie i komfort jazdy jak mam zwiększyć w Polo? Dla pasażerów tylnej kanapy mam wykroić miejsce na nogi w przednich fotelach, czy może im opłacić taxi?
 7. Tak, Astra K ma takie braki w wyposażeniu. Do tego np brak wygłuszczenia maski.
 8. Do odkręcania. Niech pisze odwołanie. Mam bardzo dobre doświadczenia z nimi w wielu sprawach moich klientów
 9. W Katowicach już nawet są takie ceny. W Krakowie bez 10 tysięcy nie ma czego oglądać tak naprawdę. Mieszkania W centrum, nawet na Podgórzu są już w cenach po 15 tys za metr.
 10. Przecież w tej cenie masz jeszcze silnik o innej mocy. Pewnie wcześniej pomiędzy 1 6 tdi a 2.0 tdi z dsg różnica w cenie była podobna?
 11. Od 82 będzie wersja active 1.0 tsi 115
 12. W załączeniu wrzucam cennik nowej Skody Octavia. Niby ceny wyjściowe wydają się być spore, ale wyposażenie jest bardzo kompletne! Ambition; Style 1.5 TSI ACT110 kW (150 KM) manualna, 6-biegowa;94 750 zł;104 700 zł 2.0 TDI SCR85 kW (115 KM)manualna, 6-biegowa 102 200 zł 2.0 TDI SCR110 kW (150 KM)automatyczna, 7-biegowa DSG116 100 zł;126 050 zł Kombi jest droższe o 4.000 zł.
 13. Kombi wygląda z tej perspektywy jak było kopia Tipo po jakiejś kolizji...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.