Jump to content

Fidel71

użytkownik
 • Content Count

  2296
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  18s

About Fidel71

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja tutaj widzę do wymiany: - błotnik lewy, - zderzak Do lakierowania: - błotniki x 2 - maska - zderzak Możliwe, że uszkodzeniu uległy: - nadkole lewe - mocowanie reflektora - belka zderzaka Licząc na nowych częściach ( wraz z robocizną) wychodzi najmniej 4 kpln. Licząc na używanych - przynajmniej 2,5 kpln. Za 800zł to sobie możesz zafundować zderzak ze szrotu i błotnik. O ile znajdziesz używki w dobrym stanie, bo samochód to jednak niszowy.
 2. Koniec Hondy Civic nastąpił na 6gen. To, co robię od kilku lat to bezcharakterne samochodziki dla korpoludków naszpikowane elektroniką.
 3. Błędne myślenie. Młody nawet jak by pracował sam to wydawałby tylko na auto. Nie ma własnej rodziny, mieszka ze starymi, jeść dostaje, oprany jest też. Żadnych zobowiązań więc można wydawać na bzdury.
 4. Mi by się nie chciało jechać do Niemiec po coś za 20kpln. U nas tego jest tyle, że wolę polatać po kraju za ułamek ceny wyjazdu do Niemiec/kosztów przywózki/rejestracji. Nie znam dojczlandzkiego i dodatkowo kogoś bym musiał targać z sobą za tłumacza i mu wybecelować. W tej kasie zero sensu.
 5. W tym przedziale cenowym, w jakim sprzedajesz to Punto, praktycznie nie masz szans na uniknięcie bliskich spotkań 3go stopnia z kosmitami. Żebyś nie wiem co wymyślił, to sprzedając samemu (nie przez komis) stracisz nerwy. -Moja rada jest taka - umawiać wszystkich na jeden dzień (np. sobota, inaczej nie możesz, pracujesz ciężko) i ustalić przedział czasowy oględzin np. 15.00-18.00. Umówić się na jakimś placu, zabrać ze sobą książkę, gazetę i niech się między sobą rozrabiają. Komuś się coś nie podoba - wypad. Wszystkim się nie podoba - dziękujesz, wsiadasz i odjeżdzasz.
 6. Insignia to współczesna Laguna 2. Sporo tego już widziałem na lawetach i poboczach. Nie ryzykowałbym.
 7. a nie lepiej od razu szarpnąć kierownicą i wjechać w drzewo? Zobacz o ile prostsze i skuteczniejsze...
 8. Śmieszą mnie tacy ludzie. Co to znaczy "nie muszę sprzedać tobie"? Chcesz sprzedać czy nie? Wystawiłeś ogłoszenie czy nie? Klientem jest ten kto kładzie $$$ na stół. Inny ci da jakieś lepsze banknoty, z lepszego papieru czy co?
 9. Nie oznacza to, że jak ktoś nie zaufa i wsiądzie razem z tobą, to ten ktoś jest jakiś podejrzliwy i nienormalny. To jest właśnie super normalne, że nie dają komuś kluczyków do auta. widząc go pierwszy raz w życiu.
 10. Ja rozwiązuję to zawsze w bardzo prosty sposób. Najpierw proszę o okazanie PJ. Następnie jadę za miasto, na jakąś leśną drogę (asfaltową) uczęszczaną raz na 15min i wtedy się przesiadamy. Uczciwie mówię, że jedziemy do tego i tego miejsca, po czym proszę się zatrzymać i się przesiadamy. Z punktu widzenia kupującego jest to nawet dobre, bo w spokoju może sobie posłuchać odgłosów auta. Nie wyobrażam sobie, bym jako kupujący miał testować samochód w centrum zatłoczonego miasta.
 11. Jak sprzedawałem swoje ep1 mialo 190kkm. Oryginalne sprężyny i łożyska tylko amory wymienione. Cisza była. W tamtym okresie siedziałem na ep klubie nałogowo i nie przypominam sobie żal wątków n/t/t.
 12. Nie no,ok....Ja rozumiem,że nie robisz z tego pełnego festynu ale wytlumacz mi po co ci to? Przejeździlem sportem z 2005r d14z6 prawie 80kkm. Kola 16tki,fabryczna rozporka z tylu w bagazniku,stabilizator z tylu. Opony 205/55/16 i na moje to on jechal jak po szynach w zakrętach. Pamiętam,że juz na fabrycznym setupie byl dosc niski i zdarzalo mi sie zaryc dokladką przednią w krawęznik. Jak ty go jeszcze obnizyles to powiedz mi jak tym jezdzisz?Na codzien czy od swieta?
 13. Po co kombinujesz z pseudo tuningiem? Trzeba było założyć serię i problem by nie istniał. Do tego nie rozumiem w jakim celu pakować siano w D14Z6. Myślisz, że odleci z tej drogi?
 14. No i na dzisiejsze czasy to jest dokładnie ten sam standard co za czasów Astry I jej standard.
 15. Fachowcem nie jestem ale na logikę jakie ma znaczenie czy kabel niebieski pójdzie do bolca,a potem zmostkowany będzie do swojego gniazda czy dokładnie na odwrót? Przecież wszystko jest skręcone na sztywno mostkiem?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.