Jump to content

Brun0

użytkownik
 • Content Count

  2148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  1d 21h 45m 14s

About Brun0

 • Rank
  mistrz kierownicy
 • Birthday 01/08/1978

Profile Information

 • Name
  Bruno R.
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Trójmiasto/Warszawa
 • Car
  Astra

Recent Profile Visitors

821 profile views
 1. Witam, Poszukuję książki serwisowej w PDF lub innym pliku, a w zasadzie strony gdzie się wbija przeglądy. W mojej skończyło się właśnie miejsce i chciałem sobie wydrukować i dołączyć taką stronę. Ktoś wspomoże linkiem, albo skanem ze swojej ?
 2. Google > klodka wodoodpona Sa roznych producentów
 3. Był u mnie serwis i wymienił głowicę. Serwisant zalecił do czyszczenia baterii środek W5 z Lidla, który ma napis na opakowaniu "polecany przez Hansgrohe". Podobno inne środki czyszczące potrafią się dostać do głowicy podczas mycia i uszkodzić ją. Pomiędzy zdaniami, nie wprost i bardzo niechętnie przyznał jednak, że jakość produktów niestety spadła.
 4. 2, 5 lub 10 lat zalezy od modelu
 5. Ja pisałem o głowicach Hansgrohe. Generalnie jestem zawiedziony ich obecną jakością. Poprzednie krany wytrzymały 7 lat, a obecny umywalkowy 3 miesiące. Od wymiany głowicy upłynęło teraz 5 miesięcy i ponownie jest do wymiany. Zatem w przypadku kranów Hansgrohe nie ma co się bawić w samodzielną wymianę jak kolega wyżej, tylko zgłaszać do serwisu i niech serwis wymienia, aż wstawi porządny produkt.
 6. Mam w domu takie listwy jak na aukcji - są ok. Nie pamiętam gdzie kupowałem.
 7. U mnie dokładnie tak samo, więc nawet nie zachęcam do próby ich reanimacji.
 8. Dokładnie jak u mnie. Nawannowa jest rzadziej używana
 9. Niech kolega zadzwoni do sprzedawcy, przyjedzie serwis i wymieni głowicę. Niestety obecne głowice hansgrohe są dużo gorszej jakości niż kilka lat temu. Poprzednie krany działały u mnie około 5-7 lat. Niecały rok temu kupiłem nowe i już w jednym serwis wymieniał głowicę, a teraz będzie kolejna wymiana. Serwisant powiedział, że zmianiono smar w głowicach na inny i stąd problemy. Objawy dokładnie takie jak u kolegi...
 10. Zadziała, dla pewności niech kolega najpierw sprawdzi "na krótko".
 11. Niekoniecznie, ale to zależy od zaangażowania fachowca robiącego tynk, jego umiejętności i pewnie ceny. Miałem kładziony tynk gipsowy Goldband (taki z ziarenkami piasku). Fachowiec wygładzał ten tynk ręcznie jeszcze podczas gdy był on mokry i doprowadził go do takiego stanu, że w niektórych miejscach było wręcz widać własne odbicie - był gładszy niż płyta K/G. Przyznam jednak, że taką fachowość widziałem tylko raz w życiu, a samo pomieszczenie było małe.
 12. Budynek to chyba za dużo powiedziane. Wygląda to na jakiś sezonową wiatę na bar z piwem i kiełbasą Niemniej pomysł ciekawy - proszę o fotorelację na bieżąco
 13. Wyszorować / wypolerować porządnie czymś w stylu CIFa i przez jakiś czas będzie ok
 14. Trzeba miec konto epuap - zaklada / potwierdza sie je w urzedzie metoda tradycyjna tj. papierowa.
 15. Wiedzą koleżanki i koledzy, że od dziś to działa ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.