Jump to content

CichyCichacz

użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About CichyCichacz

 • Rank
  pieszy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. CichyCichacz

  Co z tym abonamentem na auta?

  Dzięki za odpowiedź. Rozmawiałem jeszcze wczoraj z kumplem na temat abonamentu, który mieszka w Holandii od kilku lat i z kolei przekonywał mnie do tej formy finansowania. Przede wszystkim dlatego, że w stałym comiesięcznej cenie masz już wszystko: serwis, ubezpieczenie, wymianę opon, itp. Ty tylko jeździsz i tankujesz przez rok czy dwa, a potem oddajesz furę i bierzesz nową. Muszę przyznać, że brzmi to nawet sensownie. Poszperałem sobie jeszcze trochę w internecie na ten temat i znalazłem np na Master1.pl kilka naprawdę fajnych, używanych autek z niskim przebiegiem i podobno sprawdzoną historią (bo to są poleasingowe samochody chyba). Może faktycznie muszę sobie jeszcze to wszystko przeliczyć, zeby upewnić się co lepiej się opłaca, ale zaczynam się powoli do tego przekonywać, a jeszcze kilka dni temu byłem mocno negatywnie nastawiony
 2. CichyCichacz

  Co z tym abonamentem na auta?

  Od kilku tygodnie na każdej stronie czytam, że teraz auta to najlepiej brać abonamencie. Gdzie nie kliknę, wszyscy tylko o tym piszą. Ktoś z Was korzystał z tego? Jak to wygląda w praktyce? Wszyscy się rozpływają, a dla mnie to jakieś dziwne. Rozumiem, że można sobie płacić co miesiąc za telefon czy kablówkę, no, ale z samochód za kilkadziesiąt tysięcy to już trochę średnio. Czy tylko mi się tak wydaje, bo mam jakieś przestarzałe podejście do tego tematu?
 3. CichyCichacz

  Auto na abonament - ktoś, coś?

  Planuje zakup nowego auta i rozpatruje różne opcje finansowania. Najbardziej jestem przekonany do leasingu konsumenckiego, ale sporo ostatnio czytałem na temat abonamentu. Z informacji dostępnych online wynika, że masz jedną comiesięczną opłatę abonamentową i nic więcej Cię nie interesuje, żadne dodatkowe koszty - wymiana opon (i same opony oczywiście), koszty serwisowe czy ubezpieczenie. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Mój znajomy polecił mi sprawdzenie Master1.pl jako dobrej firmy w kwestii auta na abonament. Oni należą do Masterlease, z którą współpracuje od lat i polecał ich jako solidnego partnera. Tym bardziej, że z tego co widziałem na Master1 można brać w abonamencie auto używane i to w naprawdę ciekawych konfiguracjach.
 4. CichyCichacz

  Ubezpieczenie opon - czy warto?

  Przeczytałem gdzieś, że u ubezpieczycieli można dokupić dodatkowe ubezpieczenie opon. Słyszałaś ktoś, coś o tym? Warto w ogóle wydawać dodatkowe pieniądze na takie ubezpieczenie? Jak to w ogóle działa?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.