Jump to content

posiadaczgruza

użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  20m 36s

Community Reputation

4 Normalny

About posiadaczgruza

 • Rank
  pieszy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Czytając o wszelakich płukankach dość często poruszany jest taki problem że płukanka wstępnie rospuszcza osady i potem nowy olej czernieje i szybko się niszczy. Tak sobie pomyślałem że gdyby na ostatni 500 km przed wymianą dolać do 5 litrów starego oleju powiedzmy 20ml ropy i 20ml nafty i 20ml benzyny i tak pojeździć ten te kilkaset km na tej miksturze. Silnika to nie powinno uszkodzić a jakiś tam delikatny efekt czyszczenia byłby na pewno odczuwalny.Co myślicie o tym.
 2. Chyba niektorzy przesadzają. Owszem z przyczepą spalanie zdecydowanie wzrośnie ale jak u mnie auto max zawalone bagażami i dwoma rowerami na klapie pali może 1l więcej w trasie. A niekorzystny wiatr z pewnością wpływa na spalanie. Nawet jadąć rowerem pod wiatr a z wiatrem czuć kolosalną różnice.
 3. Witam Po dłuższym postoju ponad 3-4 dni zaraz po odpaleniu kontrolka oleju gaśnie po ok 4 sekundach. Jeśli był odpalany niedawno kilka godzin to gaśnie po ok 1-2 sek. Olej i filtr silniku nie jest stary 10w40. Wcześniej na pewno tak nie było. Ostatnio to aż go chciałem gasić po paliła się już z 5 sekund. Poza tym z silnikiem wszystko jest ok żadnych zastrzeżeń.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.