Jump to content

Bulbak

użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About Bulbak

 • Rank
  leniwy rowerzysta
 1. Napisany jest że kara grzywny za to naruszenie z reguły wynosi 120 euro + koszta dodatkowych opłat 28.50 euro. Dlatego mam wątpliwość bo nie jest wprost stwierdzone że mam tyle zapłacić
 2. Tak ale pod tym linkiem mam zdjęcie i tylko wniosek o podanie osoby. Także chyba musze czekać na kolejną wiadomość od nich.
 3. List przyszedł do właściciela pojazdu. Dlatego pytam jesli wysłałem im potwierdzenie online o moich danych to czy mam czekać na mandat czy zaplacic te 150 euro?
 4. No ale ja chce zapłacić tylko nie wiem co zrobić bo przysłali mi tylko pismo informacyjne i to zwykłym listem. W liście jest napisane że do 30.01 mam odpowiedzieć na list z informacja kto kierował. Dlatego moje pytanie jest czy dostane jeszcze jedno pismo z kwotą?
 5. Witam w grudniu zrobiono mi zdjęcie na autostradzie w Niemczech i wczoraj dostałem list ale tylko do skrzynki i jest to pismo informacyjne bo jechałem nie swoim autem. Moje pytanie jest czy mandat przyjdzie mi po wysłaniu potwierdzenia że to ja kierowałem listem poleconym czy muszę się sugerować tym pismem które dostałem? Jest na nim informacja o wysokości ale jest to tylko informacja ile przewiduje paragraf a nie jest to nic potwierdzonego. Jeśli przyjdzie mandat to w jakim czasie?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.