Jump to content

Miro0412

user
 • Posts

  84
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Name
  Miro
 • Lokalizacja
  Opole
 • Car
  Mondeo MK3

Recent Profile Visitors

262 profile views

Miro0412's Achievements

obsesyjny rowerzysta

obsesyjny rowerzysta (4/19)

32

Reputation

 1. Widzę, że parę miesięcy dalej, a lipa jak była tak jest z tym....
 2. Sam jestem ciekaw, bo 2 tygodnie temu jeszcze tragedia.
 3. Pożyjemy zobaczymy, obym się mylił z tymi pieszymi. Ps. Tak na luzie to w Opolu mieszkam od 4 lat i jestem z zupełnie innego województwa, a za chwilę już gdzie indziej, także nie mam nic wspólnego akurat z tym.
 4. Nie mam zamiaru więcej zamiaru udzielać się w tej sprawie ale oby któryś co tak broni tego głupiego przepisu nie miał kogoś na sumieniu, jak mu wejdzie pod koła w słuchawkach wpatrzony w telefon.
 5. No wyobraź sobie, że dla mnie jest to strata czasu nawet 5s. ale jeśli ktoś jeździ tylko po bułki do sklepu to mu wszystko jedno właśnie. Częściej ustępują, może i tak ale piesi już całkiem zachowują się jak "święte krowy", bo przecież wolno. Zamiast narażać ludzi lepiej zajęli by się tymi co jeżdżą pijani albo naćpani. Ps. W tej sytuacji nie interesuję mnie gdzieś tam. Żyjemy w Polsce tutaj jest inna mentalność.
 6. Nie musiał ale debil który to wymyślił już powinien dostać ale skoro ty też lubisz jak ktoś Cię robi w balona i tracisz czas albo wchodzi bez zastanowienia pod koła to współczuję. W Polsce pieszy myśli, że jest panem świata i wszystko mu wolno. Zamiast wprowadzać tak durny przepis, trzeba było pomyśleć o systemie kar bardzo surowych. W tej chwili jest to stwarzania jeszcze większego ryzyka potrącenia, czy też kolizji.
 7. I pomyśleć, że w Holandii są jeszcze skutery na ścieżce czasami. W Polsce już to widzę....
 8. Wystarczy wysłać przed przyjazdem no ale odsiewaj dalej. Normalny i tak pojedzie i kupi. Nie mówimy tu o szrotach co sprzedający nie ma pojęcia co ma.
 9. Oczywiście, że nie. Tam jedziesz na standardowy bilecik albo walczysz z e-toll.
 10. Nie pamiętam już jak tam na a2 skąd i dokąd ale na a4 od Niemca do Gliwic masz viaTOLL, a za Katowicami w stronę Krakowa oraz odwrotnie jest inny zarządca i tam viaTOLL nie działa.
 11. Pokażę zdjęcia przed naprawą, a jak jakiś debil nie będzie dalej wierzył to nie kupi ale to on straci. Dlatego ja na jakieś autodna i inne głupoty patrzę z przymrużeniem oka. Oglądają TVN Turbo i później wielkich znawców grają.
 12. No tu super ale na a4 i a2 (pomijam odcinek Kulczyka) nie ma tak różowo.
 13. Nie wiem skąd się urwałeś ale to co piszesz działa tylko na odcinku Śląsk-Kraków, czy tam odwrotnie, ewentualnie któryś odcinek jeszcze gdzie indziej w Polsce. Na zwykłych odcinkach działa jeszcze viaTOLL, a równocześnie wchodzi e-toll, więc jak ma ktoś korzystać z Autopay?
 14. Okazało się, że po zalogowaniu na ich stronie faktycznie kasa poszła. Aplikacja jednak tego nie zauważyła. Co za badziewie coraz większe.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.