Skocz do zawartości

Tutaj się witamy


Ela

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od jakiegos czasu (4 m-ce) szukalem bardzo usilnie Alfy. Raczej stawialem na 156. Aleee... w srode wypatrzylem AR146 z pierwszej reki, krajowa, kompletem dokumentow, faktur, kompletem kluczykow, w zyciu bez stluczki, 9 lat garazowana...

...i kupilem zlosnik.gif

Pierwsze wspolne 300km za nami. Jest cudowna.

Dostala tylko kamykiem w szybe przednia podczas wyprzedzania no i mam nadzieje, ze uda sie to skleic, a jesli nie to trzeba bedzie wymienic - to sie wymieni... jeszcze dzisiaj...

Dzisiaj zrobie jej sesje zdjeciowa - nie omieszkam wkleic fotek Belli tutaj na forum wink.gif

Pozdrawiam,

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich userow 20.GIF a dla wszystkich pań 526.gif

troche info o mnie:

jestem ze stolicy polskiej miedzi i troche autek sie juz przez moje lapy przewinelo grinser006.gif (historia w profilu)

jakis miesiac temu wszedlem w posiadanie AR 156 z '98r.

silniczek benzynowy 1.8. autko koloru ciemnego nieokreslonego z jasna skorzana tapicerka.

tyle tytulem wstepu i przywitania

pzdr wszystkich

fotki beda jak tylko cyfrak do mnie powroci smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

> Tu sie witaja nowi i tutaj starzy witaja nowych.

Witam wszystkich.

Na AK jestem juz od dosc dawna, ale wczesniej bylem zwiazany z centomaniakami, ekipa punto oraz Silesia Team.

W tej chwili jestem posiadaczem slicznej czarnej AR 147 1.9 JTD i postram udzuelac sie na tym kaciku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Witajcie ALFISCI,

chciałem się z Wami przywitać.

Chociaż sam nie mam ALFY, to kiedyś jeździłęm "swoją" firmową 146. 200tysięcy zrobiłęm.

Baardzo piękny i wdzięczny samochód. Pozatym że troche brał olej więcej niż ustawa przewiduje. Ale to można mu wybaczyć.

Kiedyś napewno kupie sobie jakąś piękną włoszke...narazie jeżdżę fiatem uno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam, późno bo późno, ale zawsze lepiej późno niż wcale smile.gif

W listopadzie 2009 w garażu zawitała czerwona Bella 156 SW Ti wyprodukowana w 2005 roku. Pod maska drzemie 1,9 JTD z mocą 170 km i 380 Nm smile.gif

Foty jak się zrobi ciepło i się Bella umyje. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na kąciku Alfa & Lancia. Od wczoraj jestem posiadaczem Lybry SW 1,6. Przedłożyłem moc i osiągi na stan auta. Teraz przyjdzie mi rozłożyć siły na dwa kąciki - tu i bbm. Marea również z tym silnikiem - nie, nie, nie przekładam z jednego do drugiego zlosnik.gif

283609976-Schowek011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też witam wszystkich na tym kąciku od tygodnia jestem posiadaczem Belli 147 1.9 JTD zlosnik.gif jak narazie to wrażenia bardzo pozytywne po przesiadce z rajdowego seja to nie wiem co siem dzieje bo taka cisza i spokój w środku i nic nie trzęsie no i to spalanie love.gif Pozdro dla wszystkich zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Właśnie dziś pojawiła się u mnie kolejna alfa ( wcześniej była GTV 2,0 V6TB) teraz jest ropniak, a mianowicie 156 z silniczkiem 2,4 jtd i mocy 175 koników. Zobaczymy jak to się będzie spisywało.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie mam na imie Łukasz i pochodze z Gorzkowa koło Waliczki.

przyszedł czas na zmiany i zamiast mojego Seicenta Sportinga(centomania) w garażu stoi już Alfa 147

kupiłem od wujka Alfe 147

1.6 16 V z 2002 roku

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c11437ebcf556c9f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18198cf2cdf8c079.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bfee421fe9cf8ee2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e600f7c757f6855.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ddc8a84349b8c292.html

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.