Skocz do zawartości

Tools in garage, czyli co warto kupić?


magda11

Rekomendowane odpowiedzi

> pytanko do wszystkich jak myślicie warto kupić czy nie

> Kufer narzędziowy

Jak by ci to napisać, to jest tak jak by zawinąc kupe w papierek po cukieru... takie narzędzi ładnie wyglądają, maja fajną walizeczke ale czy naprawde można to nazywać narzedziami ?? Ja bym proponował kupić wszystko oddzielnie, narzedzia jakieś markowe, jak nie na raz wszystko to potrochu ale coś co posłuży lata albo i w niektórych przypadkach na całe życie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak by ci to napisać, to jest tak jak by zawinąc kupe w papierek po cukieru... takie narzędzi

> ładnie wyglądają, maja fajną walizeczke ale czy naprawde można to nazywać narzedziami ?? Ja

> bym proponował kupić wszystko oddzielnie, narzedzia jakieś markowe, jak nie na raz wszystko to

> potrochu ale coś co posłuży lata albo i w niektórych przypadkach na całe życie

Pewnie nie są najlepsze ale czy starczą do zwykłych napraw w domu itd. Cena jest niska a ja robię w DE wiec dla mnie to jakby 70zł dlatego pytam mam kilka narzędzi tanich a sprawują się świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie nie są najlepsze ale czy starczą do zwykłych napraw w domu itd. Cena jest niska a ja robię w

> DE wiec dla mnie to jakby 70zł dlatego pytam mam kilka narzędzi tanich a sprawują się świetnie

Kup i powiesz Kolegom czy warto kupować takie cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Dzięki za sensowną odpowiedź Pewnie będzie tak jak z innymi promocjami w Lidlu>nie dopchasz się

> z rana,nie dostaniesz produktu

Jeszcze nie zdarzylo mi sie jesli chodzi o narzedzia itp zebym czegos w lidlu nie kupil. mam sporo rzeczy z lidla nawet slynny prostownik grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze nie zdarzylo mi sie jesli chodzi o narzedzia itp zebym czegos w lidlu nie kupil. mam sporo

> rzeczy z lidla nawet slynny prostownik

jestem w De, ale mam też parę narzędzi z Lidla i są bardzo fajne i wytrzymałe a i gwarancja zwykle jest na każde z nich od 2 do 3 lat nawet zdarza się do 5 lat . zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif Często robię u nich zakupy zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie

> Czy jeśli coś czasem chciałbym dokręcić w aucie,rowerze bądź domu to czy takie coś da radę- od tego

> czwartku w Lidlu.

> Klik klik

Mam ten zestaw od około roku i jak dla mnie na razie styka.Raz tylko imbus 6 nie wytrzymał,ale dokupiłem nowy,markowej firmy.Jak dla mnie za te pieniądze to jak znalazł.

A przy wymianie silnika na prawdę się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A co, za dużo kręcenia? wink.gif

Ragless, w tym komplecie popsuć się mogą tylko grzechotki. Reszta to stalowe odkuwki, a te Yato ma dobre. Poza tym jest wszystko co potrzeba, czyli torxy i klucze 16 i 18 wink.gif. Na pewno będzie to lepszy wybór niż Stanley.

Co do klucza to zdajesz sobie sprawę, że im szerszy zakres tym większe odchyłki na końcach. Oczywiście lepszy taki niż żaden, ale np: 25Nm wolałbym sprawdzić na wadze przed przykręcaniem czegoś odpowiedzialnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Zamierzam kupić duży zestaw kluczy i wpadł mi w oko YATO YT-3884 ktoś ma używa? A może coś

> podobnego podpowiecie?

> i klucz dynamometryczny o sporym zakresie

jakoś nie wierzę w klucze o dużych zakresach. Zakres od 6Nm do 210 Nm załatwiają mi 3 klucze, a nie jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Czy ktoś może polecić jakąś sprawdzoną lampę stroboskopową? Z tego co patrzę na alledrogo to rozpiętość cenowa jest spora, bo od około stówy do nawet ponad tysiąca zł icon_eek.gif Chciałbym kupić w miarę porządną, co by raz zainwestować i potem nie musieć szukać następnej, aczkolwiek nie będzie ona na pewno używana codziennie, tylko okazjonalnie, amatorsko z resztą wink.gif Ktoś coś podpowie? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

94 sztuki

jest aktualnie w promocji castoramy za 237 pln

warto czy nie warto do sporadycznego użycia?

gwarancja wieczysta kusi

LINK

Quote:


Profesjonalny zestaw kluczy marki Magnusson zamknięty w gustownej walizce z wytrzymałego materiału. W środku znajdują się 94 elementy (...). Elementy składowe zestawu wykonane są z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej. Wysoka jakość wykonania potwierdzona jest dożywotnią gwarancją.

Skład zestawu 2 grzechotki, 12 głębokich kluczy nasadowych, 32 bity, 1 przedłużka do bitów, 1 adapter do bitów, 31 kluczy nasadowych, 4 przedłużki do nasadek, 2 przeguby Cardana, 1 przedłużka typu "T", 2 klucze do świec, 4 klucze allena, 1 wkrętak elastyczny


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Używa ktoś śrubokręta udarowego - warto go mieć ?

Warto - jeśli jest potrzebny grinser006.gif

Ja kiedyś używałem. Jakiś zwykły model, jeszcze produkcji PRL. Działało to bez pudła na zapieczone śruby.

Aczkolwiek teraz nie kojarzę, gdzie w aucie mógłbym znaleźć śrubę z płaskim łbem, więc pytanie do czego Ci to potrzebne? Chyba że ma inne nasadki/końcówki np. torx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Używa ktoś śrubokręta udarowego - warto go mieć ?

mam Yato ( chyba najtańśze co znalazłem) z wymiennymi końcówkami, przydaje się choćby do odkręcania śrub mocujących tarcza hamulcowe- koszt niewielki wink.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Koleżanki i Koledzy - co moglibyście polecić z podnośników samochodowych? Jak zajdzie konieczność zmiany kapci to wolę mieć coś, co mnie nie zawiedzie. Szukam czegoś co poradzi sobie zarówno z osobówką jak i z busem ważącym prawie 2,5t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.