Skocz do zawartości

tuning uno 1.5


Viper2000hp

Rekomendowane odpowiedzi

> 50-70zł-może,tak słyszałem,osobiscie nie byłem na takiej operacji.

przez to"50-70zl" to mi sie sie juz niedlugo z 1200zl zbierze odkad go kupilem a w zasadzie nic mi te operacje szczegolnego nie daja zlosnik.gif

trudno-bestyjka jest warta o wiele wiecej(glownie wartosci sentymentalnej biglaugh.gif )... dzieki za info wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odruch-do wszystkich mowie "Pan" i tak mi zostalo

Wyluzuj, palacz.gif

> musze sie dowiedziec ile bedzie ta operacja z kompem kosztowala na

> diagnostyce...

> nie wiecie moze ile to moze byc

zależy gdzie, jak znajomy to za darmola, a tak musisz się potargować, średnio od 30-40 do nawet 80 PLN

Co do tego turbo, to trzeba by organoleptycznie go sprawdzić, a zwłaszcza oblookać silnik, bo na nim Ci zalezy,

ale musiałbyś być na poważnie zainteresowany, to może ktoś z klubowiczów z okolic Krk odwiedziłby tego pana z UT1,3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyluzuj,

> zależy gdzie, jak znajomy to za darmola, a tak musisz się potargować,

> średnio od 30-40 do nawet 80 PLN

> Co do tego turbo, to trzeba by na organoleptycznie go sprawdzić, a

> zwłaszcza oblookać silnik, bo na nim Ci zalezy,

> ale musiałbyś być na poważnie zainteresowany, to może ktoś z

> klubowiczów z okolic Krk odwiedziłby tego pana z UT1,3.

najpierw dom musze wyremontowac dlatego na razie chce jak najwiecej dowiedziec sie o swap'ie,zeby to sobie opracowac...

chodzi mi o to,ze jak juz bede mial wolna kase na swap taki dawca bylby dobry(gdyby wszystko bylo sprawne...) ale jak bede potrzebowal to go nie znajde rant.gif

na razie nie bede nikomu glowy zawracal chyba,ze w lotka wygram biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najpierw dom musze wyremontowac dlatego na razie chce jak najwiecej

> dowiedziec sie o swap'ie,zeby to sobie opracowac...

> chodzi mi o to,ze jak juz bede mial wolna kase na swap taki dawca

> bylby dobry(gdyby wszystko bylo sprawne...) ale jak bede

> potrzebowal to go nie znajde

> na razie nie bede nikomu glowy zawracal chyba,ze w lotka wygram

Znajdzie, znajdzie, a nawet śmiem twierdzić że będzie ich coraz więcej, natomiast trudniej będzie trafić na całkiem sprawną, nie zajeżdżoną jednostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie PILNA sprawa-znalazlem niechcacy dzis uno 1.3turbo z 1990r za 650zl 10km ode mnie-koles chce sie pozbyc,bo stoi mu tylko na podworku,placi za niego skladki a kupil sobie cos "lepszego"(tego stwierdzenia nie rozumiem biglaugh.gif ) haczyk w tym,ze rok byl niepalony i blacha sie posypala od nocowania pod chmurka ale koles wyglada na takiego co rzeczywiscie chce sie uwolnic od "ciezaru"... hehe.gif

pytanie-krecic sie za nim czy sobie darowac na wstepie????

w sumie mi jest potrzebny dawca organow wiec blacha mnie niewiele obchodzi...

doradzcie cos(przy zalozeniu,ze tymczasowo musialbym przeznaczyc na to pieniadze przeznaczone na maly nieunikniony remont-przeguby,wahacze i koncowki drazkow-ale czy nie warto odlozyc to na pare dni i zainwestowac w niego nawet jesli mialby byc do roboty?)

POMOCY,bo sie najaralem angryfire.gif i nie mysle trzezwo slinka.gifslinka.gifslinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

znowu Panowie mam do was pytanie zlosnik.gif

pytalem sie o pare czesci do mojej bestyjki i za: kompletny rozrzad, uszczelniacze zaworow, pierscienie i panewki krzykneli mi 800zl w serwisie fiata...tak zaczalem sie zastanawiac,ze chyba tloki taz beda do wymiany, zapewne szlif cylindrow i zaworow tez bedzie trzeba zrobic,plan glowicy itd...ogolem przy pomyslnych wiatrach moze w 1500zl sie zmieszcze i bede mial praktycznie nowy silnik biglaugh.gif...swap'ow mi sie odechcialo na razie(chociaz i tak zawedruje wczesniej czy pozniej pod maske turbawka slinka.gif) ale tak sie zastanawiam czy jesli kondycja mojego sie poprawi(przy takiej ilosci nowych czesci smile.gif ) to czy da rade tego 1.5 rozwiercic na 1.6 albo wiecej i co to za soba pociagnie?

a walek rozrzadu od czegos innego podszedlby do mojego?

wiem,ze glupi jestem mlot.gif ale co ja na to poradze zlosnik.gif

da sie cus takiego zrobic? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.