Jump to content
Tommi

TURBO zrób Se sam

Recommended Posts

To ja od siebie dodam:

kolektor wydechowy pod turbo:

flansza w viga auto tuning : 60 zł + wysyłka

flansze pod turbo zrobi każdy dobry rzemieslnik za 20 - 30 zł mamy juz 100 zł.

kolektor podstawowy cos jak tommiego ale mniej profesionalny da rade zrobić z 10 kolanek po 4 zł każdy ze zwykłej stali a puche zbiorczą też dosyc łatwo wykonać.Można to pospawać szczelnie zwykłym migomatem i z robocizną za 300 zł mamy już taki super duper kolektor.

A co do dolotu:

Samco kolanka do dolotu brzmią super, ale kolanka do turbo np do lublina3 lub w sklepach z traktorami można kupić za ggrosze.

zamiast góry z palio z blachy można dosyc łatwo wykonac nową kopółkę za przysłowiowe grosze.

> czekaj juz wiem o jaką piankę chodzi zajarzyłem . Mam chyba nawet w domu, tylko nie wiem czy misie

> zmieści bo ja mam mało miejsca pod maską a toma dosyć grube ścianki a dolot mam tak puszcziny

> że mi sie mieści prawie na styk

fasjnie sie to pali wiesz. wpisz na allegro bandaż do dolotów masz 10 metrów za 50 z wysyłką i zrób to porzadnie

> Wiesz... fajnie ale jest to samogasnące nawet jeśli się zapali.

> Mam taką piankę na szczycie przegrody miedzy kolektorem wydechowym a stożkiem.

> Od barana to się STOPIŁO jak świeczka, spłynęło i skapało na kolektor częściowo.

> 800 stopni... nie zapaliło się.

> Tam gdzie dolot takiej temperatury nie ma, dzisiaj po mordowaniu na mieście nawet się nie

> przytopiło.

> BTW - za 50z przesyłką to ile metrów tego bandażu. Ja mam do owinięcia (i pewnie każdy) z 70cm

> dolotu jak nie lepiej.

taaa samogasnące, mocno dymiące jak sie pali. miałem to na klatce i sie przeraziłem jak to sie pali a niby nie palące sie, poszło na jesieni w kominie

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.