Skocz do zawartości

[K], [S], [Z], [O] kupię, sprzedam, zamienię, oddam


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzedam na szybkości 4szt. alufelg R17 o rozstawie 5x100 do grupy VAG i nie tylko. Felgi jeździły u mnie w Leonie,stan oceniam na dobry +,jedna felga ma nie groźne zadrapanie na rancie reszta jest ok,sprzedaje tylko i wyłącznie z powodu dobrej oferty kupna innych alufelg R18 do mojego auta. Założone oponki są raczej już do wyrzucenia.

Cena 650zł.

Ps. Możliwa wysyłka kurierem lub pocztą polską,ceny wysyłki do uzgodnienia telefonicznie bo nie mam pojęcia ile to może kosztować.Podana cena za komplet 4szt.

Więcej info na tel: 506 434 587 Pozdrawiam.

http://moto.allegro.pl/alufelgi-5x100-r17-vw-golf-audi-a4-seat-leon-tanio-i2205926654.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.Sprzedam kompletne zawieszenie Bilsteina B6 na grubej sztycy do Golfa IV/Bory/Leona/Toledo II/Audi A3.W komplecie obniżające sprężyny Eibacha dedykowane do ww. amortyzatorów.Więcej szczegółów na aukcji allegro:

http://allegro.pl/zawieszenie-bilstein-b6-eibach-golf-iv-bora-leon-i2216827919.html

Cena: 999zł zlosnik.gif

Pozdrawiam,

Prozaq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie zawias dość twardy, co do obniżenia to na meila mogę wysłać zdjęcie jak na g4 siedziało. Przód komplet stan bdb, tył same sprężyny. Ja z tyłu jeździłem na seryjnych amorach i było elegancko...

Cena 499zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam felgi aluminiowe 16' BBS Montreal 2 ET:42 6,5cala rozstaw 5x100... cena za komplet 700zł (dorzucam śrub i zabezpieczenie gratis)

IMGP0125.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88fcb2b16037ee77.html

są to fotki poglądowe... felgi są obecnie bez opon...

Stan Bardzo dobry (były używane więc idealne nigdy nie będą idealne, mają jakieś minimalne ryski czy coś ) najważniejsze są proste i nie były prostowane,

Kontakt pod nr. 512-299-225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprzedam swoje felgi Shmidt Revolution VN Line 16 na 9 cali szerokości, ET30, nałożone są na nie opony 215/40 R16, dwie Barum Bravuris 2 (jakieś 2mm przed wskaźnikiem) oraz dwie Toyo Proxes TR1 (dużo bieżnika, widać jeszcze kolorowe paski ale są spękane między bieżnikiem). Same felgi są w bardzo dobrym stanie oczywiście noszą ślady używania ale bardzo małe. Felgi proste i wyważone, gotowe do sezonu.

Cena 2100zł.

Odbiór raczej osobisty aby uniknąć nieporozumień chyba, że ktoś podeśle swojego kuriera, felgi do obejrzenia w Szczecinie po wcześniejszym umówieniu się ze mną.

Tel. 696 721 216

Trochę zdjęć smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakj w temacie sprzedam Garretta M27 mini9malny luz poprzeczny wzdluznego brak. Cena do dogadania zamiana tez wchodzi w gre na t25 lub t28 zalezy jak co komu pasuje. Takze pisac propozycje ceny na PW lub w temacie.

Kontakt GG zawsze niewidoczny, albo na forum.

Zdjecia do obejrzenia na innym forum to linki do zdjec.

http://turbokillers.com/topics12/sprzedam-turbine-vt20974.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mojemu dobremu koledze powiększyła się rodzina.

W związku z tym zmuszony jest (dosłownie) wystawić obecne auto na sprzedaż.

Seat Ibiza 6L 3D z 2007 roku.

1.4 16v 85KM SRC 2

~44000km

Wyposażenie:

- skora na kierownicy i gałce zmiany biegów,

- klimatyzacja manualna,

- radio,

- elektryczne szyby i sterowanie lusterek,

- komputer pokładowy,

- halogeny,

- 2 komplety kół lato zima (195/55/15" / 204/45/16").

W okolicach dwóch tygodni zostało dokonane:

- przegląd

- wymienione filtry

- wymieniony olej

- wymienione uszczelnienie czujnika płynu g12.

Dodatkowo w październiku wymienione wszystkie żarówki, akumulator i pełny serwis klimatyzacji (odgrzybienie, napełnienie i sprawdzenie).

Mogę ręczyć za ten egzemplarz, wnętrze niemal jak z salonu. Naprawdę warto.

Poza tym nie ma nic do roboty - auto sprawdzone bardzo dokładnie.

Zdjęcie przedstawia oferowane auto na kołach zimowych jeszcze.

Cena 24000zł do lekkiej negocjacji.

Kontakt:

Kamil - 531486808

75594b033330d8abmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, 4 x felgi Power Tech 15" 9J ET20, szeroki rant, kolor bordowy, do lekkiego odnowienia, jedna felga ma lekko zagięty rant od krawężnika (naciąg). Rozstaw śrub 4x100 i 4x108. Zdjęcia zainteresowanym na @ prześlę. Cena 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po sąsiedzku.

Sprzedam zaślepkę zderzaka przedniego do Audi A6, oryginalna z ASO w opakowaniu, nigdy nie zakładana, do malowania.

Zdjęcia na @.

Cena 40 zł do negocjacji + ewentualna przesyłka.

W razie pytań PW lub tel. 607110611.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sprzedam do Seat Leon / Toledo Mk II

maskę, kompletny zderzak z halogenami, pas przedni z chłodnicami i belką

Kolor CZARNY

Całość za 2550 zł

Osobno:

maska 750 zł

zderzak 850 zł

pas przedni z chłodnicami i belką 1000 zł

KONTAKT TYLKO I WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY

607 07 22 59

AREK

Odbiór - Dostawa

Warszawa - Mińsk Mazowiecki - Kołbiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to osłona filtra kabinowego do samochodu Audi A4 B6 i B7 z 2001-2008

Numer części: 8E1 819 447 A

fotki na maila smile.gif

Jest to część oryginalna do wersji europejskiej (nie jest to "anglik").

Oczywiście używka, drobne ślady używalności (5 latek w aucie pod maską) wink.gif

Cena 30zł + wysyłka (PP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pasuje do każdego 1.9 tdi na pompie wtryskowej czyli asv,agr ahf alh agr (w agr trzeba dorobić sterowanie zmienną geometrią sprężarki)

W skład wchodzi:

pompa wtryskowa "11"

wtryski 0,230

turbo sprężarka ARL

maf sensor 3 barowy

komputer wystrojony przez dynosoft katowice

oraz intercooler Fmic z orurowaniem (orurowanie pod Audi a3 8L)

do innego samochodu trzeba zapewne inaczej przespawać rurki

cena 3800zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie do sprzedania posiadam swojego Volkswagena Golfa mk IV 1.8T AGU 150KM z napędem 4-motion!! Czyli duża moc z napędem na 4 kola smile.gif

Rok produkcji: 1999

Rok pierwszej rejestracji w kraju: 2006

Przegląd: 20.06.2013r.

Ubezpieczenie OC: 14.12.2012r.

Przebieg: 174200km

Wyposażenie

4-motion

komputer pokładowy

lakier metalic

oryginalne radio Beta wraz z CD

wspomaganie kierownicy

alufelgi

4 poduszki powietrzne

ABS

LPG KME NEVO

EDS (niweluje różnice między prędkością prawego i lewego koła - przód)

podgrzewane siedzenia

spryskiwacze reflektorów przednich (niestety odłączone gdyż jeden zacząc cieknąć i szkoda mi było uciekającego płynu)

hak

climatronic

elektryczne i podgrzewane lusterka

halogeny przód

podgrzenawe dysze spryskiwaczy przednich

automatyczne domykanie szyb

i jeszcze o paru rzeczach pewnie zapomniałem

Auto posiadam od Grudnia 2010r. i niestety nasza znajomość nie rozpoczęła się zbyt dobrze ze względu na zerwanie się paska rozrzadu po ok 100km po kupnie frown.gif Oryginalnie w aucie był silnik 1.8 20V AGN wolnossacy o mocy 125km. Niestety naprawa go była nieopłacalna ze względu na pogięcie większości zaworów. Został przezemnie zakupiony silnik 1.8 20v AGU turbodoladowany 150KM. Silnik przed włożeniem został poddany lekkiemu remontowi a mianowicie:

nowe pierścienie

nowa uszczelka pod głowicę

nowe świece

nowe filtry

głowica po remoncie + planowanie

nowe sprzęgło

wszystkie elementu rozrzadu nowe

Całość została przezemnie włożona samodzielnie w kwietniu 2011r. Auto do dnia dziesiejszego jeździ bezproblemowo i cieszy czlowieka smile.gif Układ wydechowy zrobiony po cześci ręcznie w układzie plecionka-tlumik środkowy-tłumik końcowy.

W sierpniu 2011r. w Warszawie w Auto-Dakar została zainstalowana instalacja gazowa KME Nevo. Wtryski Hana, reduktor KME Gold, przewody Faro, butla w miejscu koła zapasowego o pojemności 52l a wlew gazu w klapce wlewu paliwa. Instalacja zamontowana przy przebiegu 165000km.

Na aucie są założone opony letnie na alufelgach BBS RS2 z oponami 205/55/16 zgłębokim bieżnikiem. W listopadzie 2011r. wymieniłem górne łożyska mcpersonów z przodu i tarcze wraz klockami hamulcowymi tylnymi. Wymieniłem również mechanizm tylniej wycieraczki na oryginał magneti morelli gdyż stary był zatarty. Tak samo wymieniłem bardzo ważną rzecz a mianowicie kierownice, gdyż nie działał klakson. Czegos chyba brakowa na połączeniu poduszki z kierownicą i klakson nie działał. Zakupiłem więc kompletną kierownicę z poduszką. Niestety kierownica ta jest w troche gorszym stanie niż poprzednia ale bezpieczenstwo i klakson najwazniejsze. Oczywiscie stara kierownice i poduszke posiadam do wglądu bo nic nie ukrywam.

W maju bieżącego roku niestety rozciekła się całkiem przegładnia kierownicza frown.gif Została oczywiscie zregenerowana i już teraz jest wszystko dobrze. Wymieniono listwę główną i uszczelniacze. Podczas tej naprawy wymieniłem również obydwa przednie wachacze, łączniki stabilizatora i jego gumy. Doszła do tego również nowa osłona zewnętrzna przegubu.

Także dość chwalenia autka teraz czas na wady gdyż nie chce niczego ukrywać:

Przez poprzedniego właściciela zostały pomalowane ranty nadkoli przód i tył po stronie kierowcy w niestety ciemniejszym kolorze niż reszta auta a na dodatek na przednim prawym błotniku zaczęła wychodzić rdza. Błotnik tylny od strony pasażera został również pomalowany i niestety podobno lakier się zważył gdyż posiada nierówności od szlifowania. Ze względu na wgniecenie parkingowe został niedawno polakierowany i wymieniony na nowy przedni błotnik. Ogólnie stan lakierniczy określam na dostateczny, nie ukrywam tego, że auto kupiłem taniej ze wzgledu na lakier i taniej dlatego sprzedaje. Dodatkowo niestety jak to bywa w golfach mk iv wnetrze nie jest zbyt ciche, cos zaskrzypi, cos puknie. Do wymiany jest pasek alternatora wraz z rolka i lozyska sprezarki klimatyzacji gdyz po załączeniu klimy dochodza z niej lekkie stuki metalowe. W zakładzie zajmującym się klimatyzacją powiedzili, ze łożyska do wymiany. Trzeba tez uszczelnić troche wydech (pewnie plecionka) bo zaczęły się przedmuchy.

Samochód garażowany i do obejrzenia w Chorzowie.

Telefon kontaktowy: 664139703

Cena: 12000zł

thumbnails.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg 4_t.jpg 5_t.jpg 6_t.jpg 7_t.jpg 8_t.jpg 9_t.jpg 10_t.jpg 11_t.jpg 12_t.jpg 13_t.jpg 14_t.jpg 15_t.jpg 16_t.jpg 17_t.jpg 18_t.jpg 19_t.jpg 20_t.jpg 21_t.jpg 22_t.jpg 23_t.jpg 24_t.jpg 25_t.jpg 26_t.jpg 27_t.jpg 28_t.jpg 29_t.jpg 30_t.jpg

thumbnails.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg 4_t.jpg 5_t.jpg 6_t.jpg 7_t.jpg 8_t.jpg 9_t.jpg 10_t.jpg 11_t.jpg 12_t.jpg 13_t.jpg 14_t.jpg 15_t.jpg 16_t.jpg 17_t.jpg 18_t.jpg 19_t.jpg 20_t.jpg 21_t.jpg 22_t.jpg 23_t.jpg 24_t.jpg 25_t.jpg 26_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie... więcej info tu http://tablica.pl/oferta/eibach-pro-kit-35mm-vw-passat-b5-variant-audi-a4-variant-ID1fzit.html

proszę ew. nie pisać na priv bo rzadko tu jestem.kontakt jedynie telefoniczny. istnieje możliwość podrzucenia sprężyn gdzieś w okolicach Bielska-Białej. Cena do małej negocjacji + koszt przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do sprzedania mam kilka części do silnika 1.9 SDI oznaczenie silnika ASX

Pompa wtryskowa 450 zł

Kompletna głowica, wraz z wtryskiwaczami, świecami żarowymi, pokrywą głowicy itp 550 zł

Kolektor wydechowy 50 zł

Kolektor Dolotowy 50 zł

Zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodniczego 40 zł

Sterownik silnika/ komputer PLUS KLUCZYK 200 zł

Info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.