Skocz do zawartości

[K], [S], [Z], [O] kupię, sprzedam, zamienię, oddam


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam nowy, nie używany zestaw naprawczy FAG (łożysko, pierścień zabezpieczający, nakrętki) do koła przedniego Golf 4/bora/octavia/a3/tt/leon toledo 2. Łożyska FAG idą również na pierwszy montaż ok.gif

Cena 105zł

Panel klimatronik - używany do Golf 4/passat b5/bora - Cena 100zł

możliwość kupna razem z wiązką elektryczną.

Info priv. Możliwość negocjacji cen.

282945810-obraz_060-qpr.jpg

post-17470-14352504751022_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

VW GOLF IV 1,9TDI. Rok produkcji 2000. Kolor srebrny metalik. Diesel. Przebieg 150 000 tyś km. Moc 90KM. Skrzynia 5 biegowa. ABS, 15 calowe felgi. Komputer pokładowy. Centralny zamek. Klimatyzacja. Kontrola Trakcji (ESP). Regulacja kierownicy. Welurowa tapicerka. Wspomaganie kierownicy. 4 x poduszka powietrzna. Podłokietnik.

Urządzenia zapobiegającego zaśnięciu na autostradzie

Jestem pierwszym właścicielem w Polsce, samochód wizualnie w stanie b.dobrym. garażowany,bezwypadkowy zarejestrowany .

Kontakt: Tuchola woj Kujawsko-pomorskie

kom:694-137-694

gg:9797050

Cena 20 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszam do zakupu ramek wykonanych w technologii druku cyfrowego dla fanów Cult i nie tylko

podkladka%20drukfull%20021n.jpg

podkladka%20drukfull%20022n.jpg

podkladka%20drukfull%20023n.jpg

1szt. - 5,50

Przesyłka dotyczy max 3 szt (chcesz kupić wiecej zaputaj o koszty przesyłki):

ekonomiczna 12 zł

priorytet 14 zł

Pobranie 18

Zamówienia proszę wysyłac na [email protected]

Musie zawierać informacje teleadresowe co i ile zamawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poserzane felgi stalowe od WV golfa MkI/II 7+8zool

felgi seryjnia 5,5' ET 38 teraz jak dobrze licze prod ET 15 tyl 5

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2926464b04b3d488.html

cena powiedzmy 650 do negocjiacji bez opon...

felgi wywazone i sprawdzane wszystko waytogo.gif

samo pospawanie jednej felgi to koszt 90zł

rozwaze kazda propozycjie

jak cos to priv gg zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam do sprzedania mam opony Letnie 4szt. Firestone Firehawk TZ 200 185/55 R14 80H z rantem ochronnym! Rok produkcji 2007 Więcej informacji pod nr 512447780 Pozdrawiam Marcin cena 290zł podaje link do aukcji : http://www.allegro.pl/item847996329_firestone_firehawk_tz_200_185_55_r14_komplet_4szt.html

post-54342-14352505641973_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy mam takie pytanie, potrzebuję kupić takie rzeczy jak maskownice halogenów i dwa plastiki nad i pod halogenami do zderzaka z B7. Może macie jakieś info na ten temat ile to może kosztować w ASO lub gdzie coś takiego mogę szukać. Po niżej foto czego dokładnie szukam.

283193794-855095401.jpg

Moje gg 2911202

post-74272-14352505730673_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam licznik z Passata B5FL z 1/2 FIS. Po wymianie przedniej szybki pasuje również do Golfa/Bory, A3/S3, Leona. Do wyboru dizel lub benzyna, posiadam PIN, mogę ustawić dowolny przebieg oraz pomóc w adaptacji kluczyków.

Cena 250zł.

Info priv lub 607 545 273

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania z mojej Ibizki '04 komplet felg aluminiowych włoskiej firmy Toora ( 5x100 7J 15"" ) + założone opony Goodyear Vector -5+ 195/50/R15.

Opony zostały zakupione w sklepie www.opony.com w 11/2007. Na oponach zostało przejechane 20 tys km spokojnej jazdy tak więc opony są bardzo mało zjechane nigdy nie były klejone, żadnych dziur itp .

Jeśli chodzi o felgi to jest to model Toora T250.

Cena kompletu 1450 zł do małej negocjacji. Istnieje możliwość sprzedaży samych felg lub samych opon. .

W ZAŁĄCZNIKU TROSZKĘ POWYŻEJ ZNAJDUJE SIĘ REAL FOTO.

W razie pytań to proszę o kontakt 669-233-757 oraz [email protected]

Ten cały zestaw można obejrzeć w Bytomiu woj.Śląskie.

Na priv wysyłam więcej zdjęć felg.

Pozdrawiam

post-116218-14352505923006_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Sprzedam licznik z Passata B5FL z 1/2 FIS. Po wymianie przedniej

> szybki pasuje również do Golfa/Bory, A3/S3, Leona. Do wyboru

> dizel lub benzyna, posiadam PIN, mogę ustawić dowolny przebieg

> oraz pomóc w adaptacji kluczyków.

> Cena 250zł.

> Info priv lub 607 545 273

PROMOCJA! Cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam komplet 4 szt felg aluminiowych Borbet T

7x15 et35 rozstaw 5x100 otwór 57,1 mm czyli VW,SEAT,AUDI,SKODA

felgi mają świeżo wypolerowane ranty i są proste,

cena: 700zł za komplet

[email protected]

tel. 668159913

real foto !!

xpov.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam to zawieszenie dla mojego byłego faceta jako prezent pod choinke, niestety albo stety przed świętami przestał mnie kochac i się rozstaliśmy. Gwint nie był po zakupie zakładany do żadnego auta, POLECAM zlosnik.gif Cena 950zł food.gif

Zawieszenie gwintowane firmy KW-KONI Variant 2 przód jak i tył posiada dodatkowo regulacje twardości w pełni sprawną,przednie regulowane śrubka od góry,tylne poprzez wciskanie tłoczyska do oporu i kręcenia..zawieszenie prawie kompletne brakuje odboja,górne gumy oryginał niemiecki, technicznie w stanie bardzo dobrym bez wycieków,tłoczyska bez rys czy wżerów trzymają idealnie, po skręceniu regulacji na twardo tłoczyska ciężko ruszyć rękami, sprężyny bez uszkodzeń, gwinty nie pozrywane,Polecam bo stan techniczny naprawde idealny,pasuje do VW Golf 4,Bora,Audi A3,Seat Toledo/Leon,Skoda Octavia.

283322750-6_f.JPG

283322750-5_f.JPG

283322750-3_f.JPG

post-56342-14352506186239_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprzedaję to co mi zostało po skradzionym Passacie, a więc:

Dwie szyby z chromem do B5/B5FL Kombi - kupiłem je w celu założenia pełnego pakietu chrom, ale nie zdążyłem

Szyby sprzedaje tylko i wyłącznie w komplecie..

Jak ktoś robi u siebie pakiet chrom w okół szyb to jedyna opcja to wymiana na takie szyby

komplet 130zł

dscf5565.th.jpg

dscf5566.th.jpg

Mam jeszcze kratkę do bagażnika tyle, że samą nie wiem czy uchwyty są w każdym aucie czy nie(auto było zarejestrowane jako ciężarowe)

30zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jak w temacie posiadam do sprzedania komplet felg stalowych 15" Rozstaw szpilek 5x112 średnica piasty 57mm takze według sondaży passat ewentualnie audi ale nie jestem pewien. Oponki w bardzo ładnym stanie Continetal 196/65r15. Koła przywiezione z niemiec i nie jeździły po polskich drogach.

Cena za komplet 500,- + koszty przesyłki no chyba ze sobie ktos odbierze osobiście. Oczywiście o cenie zawsze można podyskutować.

Fotki ewentualnie na e-mail. Kontakt [email protected], GG 105961, tel.791-571-307, priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania:

TYLNE LAMPY DO SEAT'A IBIZA 6L (KOMPLET)

cena 120zł

WERSJA EUROPEJSKA

RAZEM Z ŻARÓWKAMI.

ORYGINAŁ, STAN BARDZO DOBRY.

LAMPY SĄ CAŁE, NIE PARUJĄ, NIE SĄ USZKODZONE.

SPRZEDAJE Z POWODU ZMIANY NA INNE

POLECAM GORĄCO

MOŻLIWY ODBIÓR TOWARU NA TERENIE WARSZAWY

KOSZT WYSYŁKI ZGODNIE Z CENNIKIEM POCZTY POLSKIEJ

W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT:

[email protected] LUB 500-003-668

ALLEGRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poserzane felgi stalowe od WV golfa MkI/II 7+8zool

felgi seryjnia 5,5' ET 38 teraz jak dobrze licze prod ET 15 tyl 5

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2926464b04b3d488.html

cena powiedzmy 550 do negocjiacji bez opon...

felgi wywazone i sprawdzane wszystko

samo pospawanie jednej felgi to koszt 90zł

rozwaze kazda propozycjie

jak cos to priv gg zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 1993,przebieg 284000,ABS, Autoalarm, Blokada skrzyni biegów, Hak, Lakier metallic, Poduszka powietrzna, Radio+CD, Szyberdach, Wspomaganie kierownicy, bezwypadkowy, właściciel mechanik !!

cena 9900zł

Allegro: zdjęcia i numer kontaktowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania kpl. opon letnich Continental ContiEcoContact 3 195/65R15 91 H. Opony są nowe mają przebieg 300 km, zostały zdjęte z nowego auta zaraz po powrocie z salonu i montażu opon zimowych.

Cena za kpl. 800 zł + dowóz gratis do 100 km od Warszawy.

post-28912-14352506223157_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprzedam moje stare radio samochodowe.

Pioneed DEH-2000R.

Kapitalnie czyta płyty CD. Nigdy jeszcze mi się nie zacieła płytka (nawet przy przejeździe przez tory zlosnik.gif ) mając zarówno zawias seryjny jak i twardy w obu autach.

Stan dobry. Do zestawu dokładam kostkę do podłączenia oraz ori plastikowy futerał z logiem Pioneer na zdejmowany panel. Jak ktoś potrzebuje tanie a dobre radyjko to oferta jest idealna.

Radio oczywiście z CD (jednak nie czyta mp3).

Fotki dla zainteresowanych.

Sprzedane

pioneer_deh_2000_r.jpg

Sprzedam lub zamienię moją antenkę do CB.

Midland ML-145. Posiadam ją ponad rok, sprawuje się bez zarzutów. Zasięg b.dobry, jednak ja przenoszę się do miasta i nie jest już potrzebna mi taka antena. Ostatnio wymieniony został cały przewód antenowy na dłuższy, nowa wtyczka, oraz nowa osłona gumowa na magnes. Stan dobry. Długość całkowita z podstawą to ponad 150cm. Brak tylko tego czarnego cypelka na końcu bata. Oczywiście zestrojona jak należy. CENA: 80,-zł (do negocjacji)

Lub wymienię na Sirio AS-100, lub coś innego metrowego.

Oferty na PRV.

15243409_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

283354948-IMG_0548.JPG

1. felgi

6,5/16cali ET 50

oryginalne z mojego gulfa plusa

5x112

4szt - stan bdb proste

2. opony

205/55/16 micheli energy lato

- 2 szt stan bdb ok 5-6mm bieznika

- 2 szt stan db ok 3-4mm bieznika

rok produkcji wszystkiego koniec 2006r

3.kołpaki

'16 oryginały vw 4szt

- stan dobry - nie popekane - ale ryski sie znajda

cena za komplet 4szt opony+felgi+kołpaki

800zł

gg3078194

tel 505-169-096

dla zainteresoanych posiadam fotki kazdej opony -->na @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ogłoszenie dotyczy sprzedaży mojego prywatnego samochodu: Seat Toledo II 1M z najmocniejszym silnikiem 1,9 TDI o oznaczeniu kodowym ARL.

Dane techniczne samochodu

Marka: Seat

Model: Toledo 2 1M

Wersja wyposażenia: Signo

Silnik: 1,9 TDI ARL

Moc fabryczna: 150KM, 110kW

Maks moment obr: 320Nm

Zużycie paliwa: m 7,1 t 4,3 średnio 5,3 l/100km

0-100 8,9 s

Rok produkcji: 2002

VIN: VSSZZZ1MZ2R108536 1MZ 866

Kolor: srebrny metalik

Przebieg: 165 000 km

Ubezpiecznie do maja 2010

Przegląd techniczny do czerwca 2010

CENA W MOMENCIE ZAKUPU W SALONIE 92 000 PLN

CENA WYWOŁAWCZA 30 999 PLN

Wyposażenie auta seryjnie obejmuje:

- ABS

- TCS

- 4 x airbag

- klimatronic

- centralny zamek z domykaniem szyb

- elektryczne szyby x4

- elektryczne, podgrzewane lusterka

- 6-cio biegowa skrzynia EFF

- felgi 15” stalowe z kołpakami

- system audio SEAT AURA CD z 8-ma głośnikami

Dodatkowo auto zostało przeze mnie doposażone w:

- letnie felgi 17”- model VW Tocatta z nowymi oponami Good Year Excellence 225/45/17 – opony mają obecnie przebieg 23 000 km – jeśli szukasz oszczędności auto może zostać sprzedane na felgach stalowych z oryginalnymi kołpakami Seat – na oponach zimowych Barum, obecnie drugi sezon na aucie, cena auta zostanie wówczas proporcjonalnie zredukowana.

- zdecydowanie bardziej pasujący do charakteru auta zderzak przedni oraz nakładki progowe od Seata Leona Cupra / TOP SPORT– wszystkie materiały montażowe i części kupowane nowe oryginalne, za wyjątkiem samego zderzaka zakupionego okazyjnie w doskonałym stanie – dostępne zdjęcie z zakupu

- szyby zostały przyciemnione profesjonalnie folią chrome-silver z atestem (wklejka w DR) w najlepszym zakładzie w kuj-pom – koszt 800zł

- sterownik silnika został profesjonalnie przeprogramowany – chiptuning – efektem jest delikatnie zwiększona moc 180KM i 390Nm – samochód zyskał na elastyczności choć seryjnie też nie należał do grupy zawalidróg (jednostka seryjna dysponowała mocą zmierzoną 163KM). Silnik zestrojony pod jazdę na trasie, wyprzedzanie to prawdziwa przyjemność i absolutne bezpieczeństwo.

- system car-audio – Alpine 9882ri plus wzmacniacz Phillips plus wygłuszenie drzwi i głośniki dwudrożne Helix – montaż w szanowanej firmie Car-audio, w szufladzie oryginalne sprawne radio Seata AURA CD do podmianki jeśli komuś radio nie fabryczne Alpine nie odpowiada i chciałby urwać z ceny auta.

HISTORIA AUTA:

- samochód zakupiony w polskim salonie SEAT KOMETA w Warszawie

- jestem drugim właścicielem auta – samochodem jeżdżę od 2007 roku

- auto w momencie zakupu przeze mnie miało przebieg 88 tys. km

- obecny przebieg to 165 tys. km

- samochód używany jest prywatnie do dojazdów do pracy – 80km/dzień oraz weekendowe wypady na wybrzeże, do Poznania itd. – stąd przebieg

- pokonywany dystans: 90% dobrej jakości trasa Bydgoszcz - Świecie, 10% miasto

- samochód jest eksploatowany i serwisowany właściwie dla TDI, z zachowaniem wszelkich reguł dotyczących interwałów przeglądów oraz stosowanych materiałów eksploatacyjnych

- wszelkie działania serwisowe wpisywane są w książkę serwisową – wpisy, notatki, faktury

- wymiana rozrządu i inne bardziej złożone działania serwisowe robione w ASO

- wymiany filtrów, oleju, klocków i inne mało złożone działania serwisowe robione w zaprzyjaźnionym warsztacie

- samochód jest bezwypadkowy do weryfikacji na wszelkie możliwe i dostępne nauce sposoby

- poprzedni właściciel miał „przycierkę” parkingową z tyłu przy lampie oraz klapie (zdjęcie), auto kupiłem z „przycierką” i podczas wymiany zderzaka przedniego na model Cupra oddałem auto do lakiernika w celu wyeliminowania tej wady estetycznej (posiadam zdjęcia przycierki, jak i starego oryginalnego zderzaka z demontażu – był w stanie idealnym i powędrował na Allegro - zdjęcie). Naprawa lakiernicza przycierki zrobiona profesjonalnie i rzetelnie, po prawie dwóch latach nic niepokojącego się nie dzieje w miejscu naprawy.

HISTORIA PRZEGLĄDÓW (pominięte standardowe wymiany filtrów, oleju itp– zapisane w ks. serwisowej):

- 21.05.2002 – 0km – auto odebrano z salonu

- 25.06.2005 – 57 000 km – wymiana klocków tylnych oraz gum stabilizatora

- 28.05.2006 - 67 000 km – czyszczenie zaworu EGR

- 08.09.2006 – 71 000 km – wymiana szyby czołowej – uderzenie kamieniem

- 30.05.2007 – 79 000 km – dezynfekcja i uzupełnienie klimatyzacji

- 18.10.2007 – 88 000 km – wymiana kpl. rozrządu wraz z pompą wody – ASO Seat

- 05.06.2008 – 112 000 km – nowe klocki i tarcze przód, płyn hamulcowy, nowe opony letnie

- 07.08.2008 – 118 950 km – wymiana tarcz i klocków tył, wymiana czujnika świateł stopu

- 30.12.2008 – 135 020 km – nowe amortyzatory Sachs Advantage x 4, sprężyny x 4 KYB, gumy stabilizatora, zbieżność

- 03.01.2009 – 136 000 km – nowy akumulator BOSCH

- 09.02.2009 – 138 000 km – nowe oryg. kpl sprzęgło z dwumasowym kołem zamachowym –montaż w ASO SEAT

- 13.08.2009 – 155 000 km – wymiana przegubu zewnętrznego od strony kierowcy – uszkodzona została manszeta gumowa i w konsekwencji przegub dostał piasku – zrealizowane w ASO SKODA

- 15.01.2010 – 165 000 km - wymiana oleju plus wszystkie filtry

UWAGA: Następny przegląd zalecany przy 180 tys km czyli za 15 tys km, lub za rok – do wymiany będzie rozrząd.

To chyba jedyne ogłaszane w polskim Internecie auto, które jest przed, a nie po wymianie rozrządu =]

FAQ:

1. Czy przebieg auta jest autentyczny?

Tak, auto użytkowane jest od początku jako prywatne, nigdy nie jeździło służbowo, średni przebieg roczny to 20 000 km. Samochód użytkowany od początku w Polsce, historia przebiegu zawarta w ks. serwisowej. Możliwa jest weryfikacja historii auta w serwisach, w których były robione przeglądy.

2. Czy samochód jest w 100% bezwypadkowy?

Tak, auto jest bezwypadkowe oraz bezstłuczkowe. Seat miał w swej historii tylko „przycierkę” parkingową udokumentowaną zdjęciami. Przedni zderzak wymieniany był ze względów estetycznych. Zdemontowany oryginalny zderzak był w stanie idealnym. Wypadek, ani stłuczka nie były powodem montażu zderzaka od modelu cupra. Oryginalny zderzak był zdemontowany i sprzedany na aukcji (dostępne zdjęcia).

Bezwypadkowość można zweryfikować na wszelkie możliwe i znane nauce i technice sposoby i metody.

3. Jaki jest stan ogólny auta?

Samochód jest w stanie wyznaczającym standardy dla używanego samochodu z tego rocznika. Wnętrze auta jest czyste i zadbane, tapicerka czyściutka, stan techniczny doskonały, nie szczędzę środków na utrzymanie auta. Jestem świadomym użytkownikiem samochodu i swój samochód traktuję jak hobby. Turbina trzyma parametry fabryczne – posiadam skaner i program VAG-COM, sprawdzam cyklicznie parametry silnika w tym ciśnienie doładowania itp. Komputer auta nie notuje żadnych błędów. Akumulator wymieniony równy rok temu – odpala w największe mrozy.

Takie auta to kwintesencja określenia OKAZJA! O takich autach opowiada się potem znajomym i rodzinie smile.gif

4. Dla kogo jest to auto?

To samochód który jest zbudowany na platformie golfa 4 więc stanowi konkurencję dla swych braci: A3, Golf, Bora, Octavia, Leon. Jeśli szukasz któregoś z tych modeli powinieneś rozważyć to Toledo. Ja szukałem Octavii zanim kupiłem Seata. Toledo skusiło mnie dużo mocniejszym silnikiem TDI oraz wyższą jakością wykończenia wnętrza..

Auto stanowi bardzo dobrą propozycję dla osoby które szukają dobrego, pewnego zakupu, a nie „okazji” z importu. Jak doliczysz w aucie niewiadomego pochodzenia koszt przeglądu z wymianą rozrządu, (1500zł), wymianę koła dwumasowego (3500zł), wymianę turbo (lekko 3000zł) to sam dojdziesz do wniosku ile warte są Seaty Toledo wyceniane na 25tys zł (z wliczonym dodatkowo zarobkiem handlarza 2-5tys zł).

W Niemczech takie egzemplarze zaczynają się od 8 000 EUR plus koszty ściągnięcia, rejestracji.

5. Co do zrobienia w najbliższym czasie?

Największą zmorę TDI czyli uszkodzenie koła dwumasowego już przeszedłem, więc następny użytkownik ma ten bolesny problem z głowy. To ważne bo koszt wymiany koła dwumasowego to niebagatelne 3,5 tys zł:(

Turbina oraz pompowtryskiwacze nie wykazują zużycia i trzymają parametry fabryczne.

Silnik zużywa ok 0,1-0,3 l oleju na 15 000km – bardzo dobry wynik jak na tdi.

Przepływomierz w dalszym ciągu podaje właściwe parametry i ma się nieźle (fabryczny) choć teoretycznie powinien już paść jak donoszą doświadczenia innych użytkowników tdi.

Przy 180tys km do zrobienia będzie rozrząd – to wynika z interwału przeglądowego.

Regulacji lub wymiany wymaga klamka bagażnika – klamka działa lecz otwiera bagażnik tylko przy określonym nacisku palcami. Ja z tym żyję i potrafię otworzyć bagażnik zawsze i wszędzie lecz innym osobom może to sprawiać dyskomfort.

6. Dlaczego tak dobre auto jest sprzedawane?

Przychodzi taki moment w życiu rodziny kiedy zaczyna brakować miejsca w aucie.

Toledo kupowałem mając kilkumiesięcznego synka. Miejsca było wystarczająco dużo, a bagażnik nie miał granic. Kilka miesięcy po zakupie auta bocian znów przyleciał:) Efekt jest taki że obecnie tylna kanapa jest „okupowana” już przez dwóch młodzieńców 3 lata i 1,5 roku oraz ich armię zabawek. Zaczyna być ciasno. A będzie jeszcze ciaśniej bo w planach jest trzeci mały muszkieter. W planach zakupowych objawił się Seat Alhambra, albo inny praktyczny, nudny autobus.

7. Czy cena jest do negocjacji?

Oczywiście że tak. Warunki kupna/sprzedaży zawsze powinny być przedmiotem negocjacji. Jestem przygotowany do rozmów i mam do zaproponowania kilka opcji przyszłemu nabywcy.

Pomyśl i wyceń ile dla Ciebie warte jest pewne auto. Jak przyjedziesz zobaczyć Seata, to z pewnością wrócisz nim usatysfakcjonowany do domu.

Samochód jest obecnie na felgach stalowych i oponach zimowych Barum – w takiej opcji może być sprzedany.

Recenzja Toledo tdi 150KM w linku poniżej:

http://admoto.pl/pub/art.asp?g=GS&n=0762&f=wf%5F904%2Exml

Kontakt

Filip tel 600 412 102 – w pracy często mam spotkania, mogę wówczas nie odbierać, proszę się nie zrażać, wysłać sms-a, w piątek wieczorem też może być ciężko ale to już z innego powodu 20.GIF

[email protected]

Bydgoszcz

Linki:

dsc4277resize.jpg

dsc4273resize.jpg

dsc4272resize.jpg

dsc4270resize.jpg

dsc4264resize.jpg

dsc4262resize.jpg

dsc4259resize.jpg

dsc4256resize.jpg

dsc4255resize.jpg

dsc4254resize.jpg

dsc4253resize.jpg

dsc4251resize.jpg

dsc4249resize.jpg

dsc4248resize.jpg

dsc4247resize.jpg

dsc3489copyresize.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie wink.gif

nie musze pisać, ze idealne na prezent itd

moja galeria:

http://czardisoma.deviantart.com/gallery/

Ceny dla forumowiczów:

Portret jednej osoby: 30zl

Portret dwóch osób: 40zl

portret trzech osób: 50zl

portret czterech osób: 60zl

itd itd

Portret samochodu: 30zl (samochod moge zmodyfikować jak tylko komu sie wymarzy (nowe felgi, grill, body kit itd)

przesyłka priorytetowa- 4zl

Przesyłki zabezpieczone przed uszkodzeniem, portrety lakierowane, co daje zabezpieczenie przed wycieraniem i utratą kolorów po latach (np od słońca)

świetnie prezentują sie w antyramie powieszonej na ścianie

rysowane na profesjonalnym papierze, ołówkami

Rozmiar kartki to 27,9x35,6cm

ps... walentynki się zbliżają zeby.GIF

niektore z moich prac :

Ola_by_czardisoma.jpg

Pawel_by_czardisoma.jpg

panstwo_A__by_czardisoma.jpg

R_I_P_Ryszard_Riedel_by_czardisoma.jpg

MY_LOVE_by_czardisoma.jpg

sun_by_czardisoma.jpg

he_is_back___on_horse___by_czardisoma.jpg

___angel____by_czardisoma.jpg

___angel_2_____by_czardisoma.jpg

face__by_czardisoma.jpg

Wolfs____by_czardisoma.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poserzane felgi stalowe od WV golfa MkI/II 7+8zool

felgi seryjnia 5,5' ET 38 teraz jak dobrze licze prod ET 15 tyl 5

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2926464b04b3d488.html

cena powiedzmy 550 do negocjiacji bez opon...

ale co do opon tez mozna sie dogadac

felgi wywazone i sprawdzane wszystko

samo pospawanie jednej felgi to koszt 90zł

rozwaze kazda propozycjie

jak cos to priv gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.