Skocz do zawartości

Dzien dobry - tutaj mozesz sie przywitac


QUIDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Po 3,5 rocznej eksploatacji Skody Felicii 1.3 przyszedł czas na zmianę auta. Wybór padł na produkt japoński zlosnik.gif:

Toyota Corolla 1.3 E11 HB '99.

Autko od 1szego właściciela (a raczej właścicielki), cały czas serwisowane w ASO, przebieg 72 kkm (o dziwo prawdziwy). Posiada klimatyzację i ABS.

Poniżej 3 fotki auta w stanie w jakim je kupiłem.

001im7.th.jpg

003pb7.th.jpg

005it5.th.jpg

No to oby się dobrze sprawowało pub2.gif

Pozdrawiam wszystkich 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie!

Od wczorej jestem szczesliwym posiadaczem autentycznie bezwypadkowej hondy civic 1.4 liftback w kolorze srebrnym z klimka z roku 1999.

Brardzo mnie sie auto podobuje

Witam Wszystkich serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się poraz drugi smile.gif , bo zmieniłem autko z Toyoty na Nissana

Primera Kombi 1.6 SLX '99, elektryczne szyby, lusterka, szyberdach. Brak klimy i alusków smile.gif Wspomaganie, serwisowany w ASO do 78kmil, teraz ma 87kmil.

Silniczek może niezbyt zrywny, ale daje się bardzo fajnie powozić. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To wszystko Jarq'a wina że sie tu znalazłem i sie z tego ciesze... to łobuz jeden... zapłaci mi za to.. ze dwa pifka...

A tak na poważnie - Witam wszystkich zasiadającyc w Haniach, Madziach, Totkach i innych laleczkach spod czerwonego słońca!! yay.gif

post-106938-1435248666639_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja żem tu z ikl'u przywędrował bo do owego czasu byłem posiadaczem, nawet szczęśliwym do czasu koreańskiego sprzęciora co sie Lanosem zwał ale dnia jednego piknego znalazł sie Pan co sobie zakupił tą maszyne i w ten sposób stałem się posiadaczem Nissana Primery (p10) 2.0 115km 1993r.

Jeżdze sobie nią już od trzech miechów i mimo że najmłodsza nie jest to sprawuje się przyzwoicie!!

Pozdrawiam wszystkich właścicieli Nissanów i innych skośnookich wspaniałych bolidów!!! 20.GIF20.GIF20.GIF20.GIF20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem posiadaczem pierwszego japonczyka.

Wybor padl na Honde Odyssey w wersji Touring, silnik V6 3.5 244KM z VCM (Variable Cylinder Management), czyli wylaczeniem 3 cylindrow przy malym obciazeniu.

W USA trwa juz wyprzedaz rocznika 2007, wiec ceny zaczynaja byc bardziej atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam po sąsiedzku! Jako, że do mojej rodziny dołączył Hyundai Atos, będę teraz musiał przeglądać zarówno UKP, jak i Skośnookie.

Zdjęcia nabytku tutaj Klik tutaj!

Gorąco pozdrawiam i życzę szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich posiadaczy i sympatyków "skośnookich" ok.gifcool.gif

Jestem jednym z dwóch nowych moderatorów na kąciku. Wierzę w bardzo dobrą współpracę ze wszystkimi i oczywiście postaram się być pomocnym we wszystkich problemach, które sie mogą pojawić.

Pozdrawiam, leski smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam wszystkich. Właśnie przeniosłem się z kącika Astry, stając się dziś właścicielem Toyoty Avensis. W związku z tym, że nie mam jeszcze dostatecznej wiedzy o tym aucie, pewnie będę Was zamęczał pytaniami (o ile naturalnie nie znajdę odpowiedzi w szukajce).

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem tutaj, ponieważ jestem pasjonatem aut japońskich i ogólnie japońskiej technologii.

Ponadto jestem włascicielem firmy zajmującej się sprzedażą akcesorii tuningowych do hondy i innych "japończyków". Niebawem uruchamiam również garaż-warsztat w którym bedzie można zamontowac zakupione towary.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem jakichs akcesoriów to zapraszam.Jeżeli czegoś nie mam na stanie-to napewno sprowadze(w miarę dostępności towaru oczywiście)

kontakt: GG-1336879.

Serdecznie pozdrawiam.

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie przywitac !

Do niedawna po sasiedzku w daewoo a teraz jestem szczesliwym posiadaczem Civica Aerodecka !

Witam Panstwa ! Pozdrawiam i do zobaczenia, uslyszenia

Rafaello

ps. wybaczcie - wpisalem powitanie na ogolnym ale juz sie z tego wycofalem - sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.