Skocz do zawartości

Dzien dobry - tutaj mozesz sie przywitac


QUIDAM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Juz kiedyś się tu witałem, gdy kupiłem Nissana Primerę.

Tym razem jestem właścicielem (a właściwie uściślając to żona jest) Nissana Interstara. Choć pewnie mógłbym się też przywitac na francuskim kąciku zlosnik.gif

Auto to Nissan Interstar w długiej i wysokiej budzie. Silnik 2.5 dCi o oszałamiajacej mocy 100 koni mechanicznych.

Fotki narazie nie swoje, ale z ogłoszenia. jak pozbędę się naklejek, to wtedy może wrzucę swoje.

286983040-Full-20692409.jpeg

286983040-Full-20692403.jpeg

286983040-Full-20692405.jpeg

286983040-Full-20692407.jpeg

post-37808-14352520704521_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Honda zakupiona przypadkowo ale poszukiwana długo i uważnie. Trafiła się od pierwszego właściciela. Emerytowanego wojskowego, który nie oszczędzał na nią pieniędzy. Posiada książkę ASO prowadzoną do samego końca i każdą fakturę nawet na żarówki. Na start nie muszę nawet rozrządu czy oleju wymieniać. Od nowości garażowana także blacharka jest idealna icon_eek.gif dzień wcześniej nawet dziadek zrobił "przed sprzedażowy" przegląd i nic nie wymaga naprawy czy wymiany co jest potwierdzone odpowiednim dokumentem. Gratis nawet wpadły opony zimowe po jednym sezonie.

a3474b71bed87285.jpg

ccbbf7f1e70cab45.jpg

5ce3a1177d535578.jpg

54aeb3046c2eb747.jpg

pozdrawiam 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Witam,

Od kilku dni jestem posiadaczem Yarisa I 2000r. wersja Japan :-)

Co raz bardziej zaczynam w nim grzebać i doposażać (bo to podstawowa wersja), więc pewnie będę zadawał sporo pytań, a po jakimś czasie będę się mógł podzielić swoimi doświadczeniami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, wcześniej była włoszczyzna, teraz czas na azjatkę smile.gif Od niedzieli 26.04.2015 przemieszczamy się z moją lubą 2litrową trójką ze stajni Mazdy smile.gif Rocznika 2006, tylko 65 tysięcy mil przebiegu, wyposażona dość dobrze (ciężko tu taką znaleźć), mianowicie, pełna skóra, pełna elektryka, hak, fabryczna nawigacja, szyberdach, xenony, alu 17". Nic tylko ujeżdżać smile.gif

I małe foto smile.gif

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, wcześniej była włoszczyzna, teraz czas na azjatkę Od niedzieli 26.04.2015 przemieszczamy

> się z moją lubą 2litrową trójką ze stajni Mazdy Rocznika 2006, tylko 65 tysięcy mil

> przebiegu, wyposażona dość dobrze (ciężko tu taką znaleźć), mianowicie, pełna skóra, pełna

> elektryka, hak, fabryczna nawigacja, szyberdach, xenony, alu 17". Nic tylko ujeżdżać

> I małe foto

rdześć hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Ledwie kilka miesięcy temu kupiłem MX5 NB, okazało się, że jedna Mazda to za mało.


 


W tym tygodniu do kompletu dojechał prawdziwym youngtimer do codziennej jazdy - 323 BF 1.6


 


Tak tylko chciałem się pochwalić, że wparowałem na kącik skośnooki z przytupem   :palacz:


post-130345-0-52632700-1449443306_thumb.jpg

post-130345-0-03600100-1449443316_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Bardzo proszę aby nowi userzy witali sie tylko i wyłącznie w tym wątku.

Dotyczy to również stałych bywalców którzy w sposób miły i wylewny witają nowych 270635636-JUMP2.gif

Wszystkie inne powitania poza tym wątkiem będą popadały w niebyt....

zlosnik.gif

 

Witam

Witam wszystkich ,  Dawno mnie tu nie było i widzę że zaszły tu poważne zmiany mam nadzieje że będę tutaj teraz częściej zaglądał jestem posiadaczem takiego dziwnego autka - Daihatsu COURE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.