Skocz do zawartości

Dzien dobry - tutaj mozesz sie przywitac


QUIDAM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Myśle że już niedługo będę użytkownikiem Hondy Civic! Jak na razie zamierzam sprzedać Unolota i przerzucić się na Japońca smile.gif Myślę że to bedzie dobry wybór pub2.gif Prosze o rady co do wyboru silnika i rocznika samochodu, oczywiście chodzi mi o auto w miare tanie do około 7-8 tys. zetadrive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie skośnoocy wink.gif

Na dzień dzisiejszy jeżdzę sobie produktem niemieckim z gwiazda na masce i pewnie długo to się nie zmieni palacz.gif. W planach mam jednak zakup drugiego auta i dlatego witam się na tym kąciku.Konkrety wkrótce - pozdrawiam SMOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy skośnookich samochodów.

Posiadam i ujeżdżam wink.gif Nissan Primera 91 16V 2,0 kombi.

Trafiłem tutaj dzięki koledze, bo właśnie szukam reflektora, po lekkim poslizgowym pocałunku, widzę jednak, że chyba będę tutaj stałym bywalcem, bo sporo ciekawej wiedzy a i samochód stary więc czasami jakieś porady będą potrzebne.

Pozdrawiam wszystkich, tj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dluzszgo czasu jezdze japonczykami, zawsze z "J" w VINie smile.gif Pierwsza byla carinaE, teraz jezdze rollka e11 4AFE wagon oraz cifem eg3 D13B2 3d smile.gif a w miedzyczasie mialem cifa EC8 i starlet P8 smile.gif

Musze powiedizec, ze po tym co mam z tymi autami to na pewno bede kupowal dalej japonczyki smile.gif

Jesli ktos potrzebuje rad nt. corolli e11 to chetnie doradze.. zapraszam tez na www.corollaclub.org smile.gif

no to tyle na poczatek, jeszcze nie opanowalem jak sie tu zdjecia wrzuca smile.gif

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystich.

Przeniosłem się do Was z kącika UKP czyli Uno Klub Polska.

Od 2 tygodni jestem posiadaczem Hondy Accord 2.0 16V z 95 r, do tej pory śmigałem Fiatem Uno różnica kolosalna, mam nadzieje że tu też będzie mi tak miło jak na wcześniejszym kąciku jeszcze raz Wszystkich pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kącikowiczów bow.gif

Od paru dniu jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy Civic 1,6 z 2003r. cool.gif , samochód "bajka" w porównaniu z z poprzednikiem - fiat bravo.Mam zamiar troche więcej sie tu udzielać niż na poprzednim forum BBM !! pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Bardzo proszę aby nowi userzy witali sie tylko i wyłącznie w tym

> wątku.

> Dotyczy to również stałych bywalców którzy w sposób miły i wylewny

> witają nowych

> Wszystkie inne powitania poza tym wątkiem będą popadały w niebyt....

Witam, jestem z sąsiedniego kącika ale chciałem sie tu przywitac bo mam do was kilka pytan, pozdrawiam David_sc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No witajcie wszyscy. Od jakiegos czasu pomykam po ulicach nie za młodym choć bardzo uroczym autkiem jakim jest MAZDA 626 Coupe GC/GT. Ciężko znalezc o tej furce jakiekolwiek informacjie z racji tego iz jest ona zadko spotykanym autkiem na polskich drogach - rocznik '87 a w tym roku bylo przejscie ze starego modelu w nowszy, jestem posiadaczem starszego kwadraciaka choc juz bardziej upiekrzonego niz chocby roczniki z puli '85. Najbardziej interesuja mnie informacje typu: ksiazka serwisowa, tuning zewnetrzny (ogolem jakiekolwiek modernizacje), tuning silnika tez wchodzi w gre, krotko mowiac pragne wiedziec o tym autku jak najwiecej. Pozdrowionka i do zobaczenia na forum!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No witajcie wszyscy. Od jakiegos czasu pomykam po ulicach nie za

> młodym choć bardzo uroczym autkiem jakim jest MAZDA 626 Coupe

> GC/GT. Ciężko znalezc o tej furce jakiekolwiek informacjie z

> racji tego iz jest ona zadko spotykanym autkiem na polskich

> drogach - rocznik '87 a w tym roku bylo przejscie ze starego

> modelu w nowszy, jestem posiadaczem starszego kwadraciaka choc

> juz bardziej upiekrzonego niz chocby roczniki z puli '85.

> Najbardziej interesuja mnie informacje typu: ksiazka serwisowa,

> tuning zewnetrzny (ogolem jakiekolwiek modernizacje), tuning

> silnika tez wchodzi w gre, krotko mowiac pragne wiedziec o tym

> autku jak najwiecej. Pozdrowionka i do zobaczenia na forum!!!

Witam kolegę z okolic 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sejki nie powiem, jak na polski wytwór wyobrazni niezle furki:))) Mi przypadlo zasiadac za skosnookim, czy mi to wyjdzie na dobre... sie okaze, mysle ze bedzie spoko. Hmmm... a moze wymysli ktos japonskiego Seja tak dla wspolnego tematu na forum ??? smile.gif)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam jestem NOWY choć start z jednej strony.

Jeździłem wcześniej CC 700 a teraz zakupiłem sobie Hiundaya PONY 1.5 LS z gazem.... autko serwisowane od pierwszego właściciela. Wogóle nie zniszczone, w TOP stanie. smile.gif Myśle że mi pomożecie jak coś będzie mi się psuło, bo nigdy japończyka nie miałem... Napiszcie również czego się mogę spodziewać po tym autku. Ile bedzie spalać i jakie mnie czekają usterki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

> Pozdrawiam wszystkich Skośnookich. Właśnie dzisiaj pozbywam się Toyotki Corolli z 91r ver sedan z dislowskim silniczkiem 1.8. Bardzo porządne autko i oszczędne, także żal mi się z nim roztawać, ale chcę się przesiąść na trochę młodszą Corollkę również w dislu. Przez szukanie informacji na temat Corollki trafiłem do waszego kącika super sprawa

Zbiru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie. To moj drugi post na tym kaciku. Mam nadzieje nie ostatni. Z checia przesiade sie na niezawodnego japonczyka. Najpierw jednak sprzedaz fiata bravo, ktorego obecnie posiadam - dlaczego ? Lubie to autko i to bardzo ale drobne usterki (od czasu do czasu), glosne i slabe zawieszenie przednie, niebyt mocny silnik sklaniaja mnie do zmiany. Miejmy nadzieje juz niedlugo dolacze do Waszego grona.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie. To moj drugi post na tym kaciku. Mam nadzieje nie ostatni.

> Z checia przesiade sie na niezawodnego japonczyka. Najpierw

> jednak sprzedaz fiata bravo, ktorego obecnie posiadam - dlaczego

> ? Lubie to autko i to bardzo ale drobne usterki (od czasu do

> czasu), glosne i slabe zawieszenie przednie, niebyt mocny silnik

> sklaniaja mnie do zmiany. Miejmy nadzieje juz niedlugo dolacze

> do Waszego grona.

> Pozdrawiam serdecznie

chetnie przywitamy kolejnego poznaniaka:)

to ty jezdziss tym zoltym fiatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Jestem nowy, ale postaram sie szybko wprowadzić w to forum i podzielić doświadczeniami w uzytkowaniu japończyka smile.gif

Prywatnie poruszam sie takim oto czerwonym autobusem wink.gif

ma322y9lf.jpg

pozdrawiam 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Witam

> Bardzo proszę aby nowi userzy witali sie tylko i wyłącznie w tym

> wątku.

> Dotyczy to również stałych bywalców którzy w sposób miły i wylewny

> witają nowych

> Wszystkie inne powitania poza tym wątkiem będą popadały w niebyt....

WITAM się więc tutaj z sasiedniego kącika i od razu zapytuję: czy ktoś z Was posiada schematy elektryczne do Nissana micra 1.0 93 r lub inne instrukcje czy linki do stron?

Albo może przesłać fotkę gdzie znaleźć bezpiecznik od tylnej wycieraczki? Pytam o fotkę bo udzielam komuś pomocy wirtualnie nie widząc autka 270751858-jezyk.gif

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.