Skocz do zawartości

Dzien dobry - tutaj mozesz sie przywitac


QUIDAM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

> Witam serdecznie,

> Jestem Maciej i jeżdżę P11, która sprawia sporo problemów natury

> wszelakiej, stąd zdecydowałem się zajrzeć do Kącika.

> Pozdrawiam

czolem -> http://www.nissanklub.pl i na forum -> tam jest duzo info o p11 ..itp ...mozesz cos blizej o tej p11 / rocznik / wersja itp ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie!!

Jestem nowym urzytkownikiem Kacika, bede was meczyl w tematach zwiazanych z ogolnym tuningiem, wszystkim co szybkie i piekne (Toyota wink.gif) Wydaje mi sie, ze najwiecej moge powiedziec o aucie, ktorym jezdze (E11) Licze na Wasze zadowolenie z mojego wstapienia w szeregi forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Witam

> Bardzo proszę aby nowi userzy witali sie tylko i wyłącznie w tym

> wątku.

> Dotyczy to również stałych bywalców którzy w sposób miły i wylewny

> witają nowych

> Wszystkie inne powitania poza tym wątkiem będą popadały w niebyt....

Witam, zmieniłem astrę na avensis, więc teraz pewnie częsciej będę tutaj... smile.gif

Pozdr. P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Od ubiegłego czwartku jestem userem toyoty avensis 1.6 z 2000 roku.

Wrażenia z jazdy jak najlepsze, autko ma przejechane 117kkm, ale wogóle tego nie czuć w porównaniu z moim poprzednim autem, w którym zawsze coś sie tłukło lub skrzypiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem Japończyka, ale przede wszystkim pasjonatem wszystkiego co dotyczy samochodów. Od dłuższego czasu dłubię sobie Subarynkę do zabawy i jeszcze długa droga przede mną... Liczę na pomoc teoretyczną i chętnie podzielę się swoim doświadczeniem.

zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W zasadzie witałem się dawniej, ale że nie ma osobnego wątku na pożegnania to zrobię to tutaj.

Dzięki za wiedzę, którą tu poczytałem, ale niestety zmieniam kącik, choć dalej jestem skośnooki inaczej. Powiem tak jeszcze tu wrócę bo mam słabość do japońskich aut, ale ostatnio kilka tygodni rozglądałem się za ciekawym japończykiem do 15.000zł i kicha, wszystko zajeżdżone, więc stety, niestety przesiadłem się na Daewoo. Z pewnością jeszcze kiedyś powiem nissan wróć i przebacz. Zdrówka życzę i miłej bezawaryjnej jazdy.

Choć jeszcze do momentu udanej próby sprzedaży poruszam się nissanem primerą 91 dalej smile.gif

nissanjuras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witajcie skośnoocy! smile.gif

Co prawda pytałem was niedawno o starletke, ale od wczoraj w garażu stoi almerka 2.0d, mój pierwszy dieselek 270751858-jezyk.gif muł niemożliwy, ale miał mało palić; jestem zauroczony tym autkiem!

Teraz kilka pytań, w ksiażce nie znalazłem zalecanego oleju i nie wiem czym go zalać (parametry oleju), przebiegu ma 151tys, myślałem o valvoline 10W40, tak samo nie wiem o jakich parametrach olej wlać do skrzyni?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, na codzień jestem na kąciku Astry (Astra GSI), ale od dzisiaj mam zamiar spędzać czas także u Was, kupiłem drugie autko, ROVERka 200, nie ma dla Niego kącika, więc próbuję tutaj. Pozdrawiam wszystkich.

post-22762-14352471273567_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.