Skocz do zawartości

Dzien dobry - tutaj mozesz sie przywitac


QUIDAM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowym tutaj dzięki znajomemu. Mam nadzieję na pomoc, którą pilnie potrzebuję. Mianowicie chcę kupić mitsubishi lancer sedan i właściwie znam ten model jedynie z salonu - natomiast miło by mi było gdybym coś na ten temat otrzymał od was drodzy forumowicze.

Pozdrawiam

JR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam...

Od grudnia jestem właścicielem i kierowcą niedużego japońskiego autobusu - Mazdy MPV.

Na pokładzie 7 miejsc, pod maską bocian a ja po raz pierwszy oglądam sobie jezdnię z góry. Dziwne uczucie, choć polubiłem stateczną i wygodną jazdę.

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem jeszcze (zmieniam autko) posiadaczem czarnej jak smoła Toyotki Yaris 1.3:)

Trafiłem tutaj za namową kolegów z pracy żeby się czegoś dowiedzieć i samemu coś wnieść w rozwój motoryzacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dzień dobry !!!

Witam po kilku latach nieobecności ...

Po okresie z VW Passatem (czasami dał się lubić czasami NIE) wracam na stare śmieci. Mam nadzieję, że obecna Toyota, za mój powrót do skośnookich, odpłaci mi się miłymi latami użytkowania bez większych awarii ...

Pozdrawiam wszystkich "japończyków" i innych "azjatów"

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Tak na prawdę gdyby liczyć Matiza jako skośnookiego, to jeżdżę nimi od samego początku grinser006.gif

W końcu wypada się jednak przywitać, także piszę wszem i wobec: witam! zlosnik.gif20.GIF

Moja krótka historia motoryzacji:

79e01a1b81e44739.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

> Witam

> Bardzo proszę aby nowi userzy witali sie tylko i wyłącznie w tym wątku.

> Dotyczy to również stałych bywalców którzy w sposób miły i wylewny witają nowych

Nowy nie jestem, stary też nie... przywitam się ponownie z racji tego, że od 2 dni zawitała do mnie Mazda 6 z 2003 roku z 2 litrowym silnikiem diesla. 136 kucyków wersja TOP ( tak mam w książce - chyba rzadko spotykana). W najbliższym czasie oprócz innego forum Mazdy postaram się również udzielać ponownie. smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie stałem się współwłaścicielem (z żoną) kolejnego, obok Laguny, francuza w domu smile.gif

Toyota Yaris w wersji niestety francuskiej z 2003 roku. Litrówka z klimą ABS-em i elektryką. 86kkm od pierwszego włąściciela w idealnym stanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

witam zlosnik.gif

w sumie powracam do Was po raz kolejny ok.gif

wcześniej jako użytkownik służbowego yarisa,

obecnie, od wczoraj dokładniej, jako użytkownik Corollki E12 1.6 z 2002 roku ok.gif

póki co jestem mega zadowolony z auta i mam nadzieję, że pozytywne odczucia pozostaną na dłużej

poniżej zdjęcie jeszcze z allegro (jeszcze nie miałem możliwości samemu obfocić Rolki zlosnik.gif )

284382622-1305719694.jpg

p.s. spotkać mnie będzie można głównie na drogach Małopolski i Śląska ok.gif oczywiście na tylnej klapie wyląduje złośnik zlosnik.gif

post-36837-14352510420165_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Jakiego ??

GALANT V generacji:

1995 rok, 1800 cm, pierwszy właściciel.

Jest to pamiątka rodzinna (od nowości w rodzine, tzn. od wyjechania z salonu w niemczech). To tej pory samochód przejechał 122kkm. Kolor ciemy zielony.

W związku z moim plalem, który dotyczy się tego pojazdu

będę miał wiele pytań do Was jako znawców "skośnookich".

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnam się, bo dziś sprzedałem mojego Lexusa SC 430 - miał już prawie 7 lat i pomimo ze nic się w nim nie psuło, to jednak uznaliśmy ze jest nieco antyczny i ze chyba wystarczy jeżdżenia nim.

A witam się, bo na jego miejsce pojawił się dwuletni Lexus IS-F - pieciolitrowa bestia z lamiacym kark przyspieszeniem.

dsc2429version2.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam wszystkich. Co prawda nie jestem jeszcze posiadaczem skośnookiej ślicznotki serce.gif , aczkolwiek jestem w trakcie poszukiwań tej jednej jedynej ... mazdy mx-5 NA. Jako że chciałbym do was w swoim czasie dołączyć cool.gif to też zapewne będę chciał poprosić was o pomoc/radę oczywiście za przysłowiowe piwo.gif

Witam ! alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.