Jump to content
Sign in to follow this  
tomiwroc6

Tajemnice ECU

Recommended Posts

> 1. Tomi6, za tutoriale masz wirtualny , aczkolwiek , najbardziej by

> sie przydaly adresy konkretnych map w oryginalnym epromie,

> powoli do tego dochodze, ale jest to bolesne. Sama lista map by

> sie przydala - ile ich jest (wszystkich, lacznie z tymi do

> skalowania wartosci z czujnikow) i jakiej sa wielkosci...

a czemu chcesz wszystko na tacy podane? nie łaska samemu trochę pokombinować?

znajdź chociasz jedną SAM i ją określ a nie jw.

> do tego musisz koniecznie znaleźć gdzie jest

> wyłącznik EPROM checka, nawet jak znajdziesz główne mapy.

a że się zapytam czemu? poważnie pytam ok.gif nigdy tego nie robiłem i problemów nie było (uprzedzę.... nie chodziły w trybie awaryjnym)

> Dobre pytanie zadałeś, rzecz w tym, że niektóre chyba walą marchewą po oczach wtedy, i w

> szczególności jak się testuje nowe mapy i ustawienia, to chcesz wiedzieć na pewno, że jak jest

> marchewa, to znaczy, że coś poważnego jest a nie pierdoła. Z funkcjalnego punktu widzenia

> chyba nic to wnosi (choć obiło mi się o uszy, że są kompy, które nie odpalą silnika, ale nie

> wiem które i sam nie widziałem).

> A jesteś pewien (teraz ja serio ), że nie wyłączałeś? Bo widziałem modzone wsady, gdzie cały block

> flag od checków jest wyzerowany dla świętego spokoju (też nie dobrze, bo wtedy komp wogóle nie

> notuje ani zapisuje błędów - coś jest zesrane, a w kompie czysto). Może robiłeś mody na już

> modzonych wsadach

Początkowo bazowałem na wsadach włoskich, potem przypałetało się kilka polskich wydumek które rozwiązywały różne problemy dając niezliczoną ilość fuckupów więc zaczęłam sam od początku robić mapy na seria wsadach i na nich nic nie wyłączaem bo i nigdy wszystkiego nie rozkminiłem.... Sam modyfikowałem tylko znane mi mapy i dobrze wszystko banglało.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.