Skocz do zawartości

Blue&Me telefony kompatybilne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

> Działa:

> - wykonywanie połączeń,

> - odczytywanie smsów.

> Nie działa:

> - odbieranie połączeń (połączenie odpbiera sie w telefonie).

U mnie nawiązywanie i odbieranie działa normalnie,tylko SMS nie chce mi czytać(pokazuje brak wiadomości do przeczytania)

A co zrobiłeś,że czyta Ci SMS,trzeba zrobić coś extra żeby zechciał czytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie nawiązywanie i odbieranie działa normalnie,tylko SMS nie chce mi czytać(pokazuje brak

> wiadomości do przeczytania)

> A co zrobiłeś,że czyta Ci SMS,trzeba zrobić coś extra żeby zechciał czytać?

Nic zrobiłem smile.gif Na ekraniku pijawia mi sie pytanie czy chcę odsłuchać treśc smsa.

Ja też tak miałem, że nie było wiadomości do odczytania. Problem polegał na tym, że ta opcja zadziałała jak nadejdzie nowa wiadomośc w trakcie podłączenie do B&M grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nic zrobiłem Na ekraniku pijawia mi sie pytanie czy chcę odsłuchać treśc smsa.

> Ja też tak miałem, że nie było wiadomości do odczytania. Problem polegał na tym, że ta opcja

> zadziałała jak nadejdzie nowa wiadomośc w trakcie podłączenie do B&M

No tak,tylko,że u mnie się nie pyta nawet jak wiadomość przyjdzie mad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

> chce kupić teraz HTC desire - próbował ktoś na tym smarfonie jak to śmiga (licze się, ze smsow nie

> bedzie czytał) jak przy innych androidach.

> Czy bedzie mozliwa jakaś aktualizacja aby to śmigało wszystko. Prosze o HELP:))

nie liczylbym na smsy w ogole. mało co to obsługuje nie bardzo wiadomo dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie liczylbym na smsy w ogole. mało co to obsługuje nie bardzo wiadomo dlaczego

HTC 7 Trophy - działa wszystko, zaczął czytać SMSa, którego nie chciałem żeby przeczytał zeby.GIF ale sprawdzę to jeszcze dokładnie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chce kupić teraz HTC desire - próbował ktoś na tym smarfonie jak to śmiga (licze się, ze smsow nie

> bedzie czytał) jak przy innych androidach.

> Czy bedzie mozliwa jakaś aktualizacja aby to śmigało wszystko. Prosze o HELP:))

ja od dwóch tygodni jeżdżę ze sparowanym HTC Desire HD i wszystko oprócz czytania sms śmiga i synchronizuje dobrze. Wcześniejmiałem nokię E52 to mi sie wieszała w czasie odbierania telefonu i wyrzucała synchronizację BT tak raz na tydzień srednio i nie wiem dlaczego. Z tym Desire wszystko jest OK, dodatkowo w Nokii po odebraniu połaczenia mijało ze 2 sekundy zanim słyszałem rozmówcę i on mnie (opóźnienie w odbiorze) a tutaj w HTC to nie wystepuje i opóźnienie jest duużo krótsze. Jedyne co jest na minus to że w nokii wogóle nie wyłączałem BT i telefon trzymal tydzień a tu wyłaczam BT gdy wyjde z auta coby mi nie padł pod wieczór bo baterię trzeba oszczędzać :-) ale B&M nie ma z tym nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> HTC 7 Trophy - działa wszystko, zaczął czytać SMSa, którego nie chciałem żeby przeczytał ale

> sprawdzę to jeszcze dokładnie

Potwierdzam, odczyt SMS działa, generalnie WP7 bardzo fajnie współpracuje z B&M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Działają rozmowy, nie czyta smsów.

Gdy miałem SE, to po pierwszym podłączeniu, komputer chyba za[pytał mnie się, czy chcę mieć odczytywane smsy, a przy iPhonie nie było czegoś takiego i nie wiem jak to uaktywnić i czy w ogóle jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...

Stara wysłużona MOTOROLA KRZR K1,

działa wszystko smile.gif łącznie z czytaniem sms

czyta całą listę kontaktów zarówno z sim, jak i telefonu, więc lepiej mieć jedną opcję, żeby nie dublować.

Samsung B-3410 - odbiera, dzwoni tylko do pierwszych 20 osób z kontaktów... , nie czyta sms - ogólnie kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Moj Samsung Galaxy S2 po aktualizacji oprogramowania do android 4.0.3...za kazdym raze jak

> uruchamiam Bravke musze wlaczyc blootacza od nowa,zeby sie powachaly,a przed mialem

> zalaczonego na stale i zawsze sie skumaly

jaka wersja softu blue? jaka wersja ics?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moj Samsung Galaxy S2 po aktualizacji oprogramowania do android 4.0.3...za kazdym raze jak

> uruchamiam Bravke musze wlaczyc blootacza od nowa,zeby sie powachaly,a przed mialem

> zalaczonego na stale i zawsze sie skumaly

to usuń z systemu. Sparuj jeszcze raz.

Przy kopiowaniu książki zaznacz,żeby zawsze się łączył nie pytając ok.gif powinien taki komunikat na telu wyskoczyć bodajże podczas lub zaraz po kopiowaniu książki, jest ptaszek do zaznaczenia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moj Samsung Galaxy S2 po aktualizacji oprogramowania do android 4.0.3...za kazdym raze jak

> uruchamiam Bravke musze wlaczyc blootacza od nowa,zeby sie powachaly,a przed mialem

> zalaczonego na stale i zawsze sie skumaly

Mam ten sam przypadek. Telefon identyko, soft 4,03. B&M 5.6 wcześniej 5.4 i łączy się jak chce. Nic nie pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to usuń z systemu. Sparuj jeszcze raz.

> Przy kopiowaniu książki zaznacz,żeby zawsze się łączył nie pytając powinien taki komunikat na telu

> wyskoczyć bodajże podczas lub zaraz po kopiowaniu książki, jest ptaszek do zaznaczenia

dzieki,pomoglo,teraz widza sie za kazdym razem...a mozesz podpowiedziec,jak zrobic zeby widzial drugi telefon jednoczesnie,bo jak w galaxyII nie wlacze blutacza,a w noki 6300 zapodam nawet nie rejestrujac telefonu,to sie widza,oczywiscie bez ksiazki tel. a jak zalacze blutacza w galaxII i potem w noki,to noki nie widzi,czy tez nokie trzeba rejestrowac,tylko bez ksiazki telefonicznej,zeby Bravka widziala oba telefony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Samsung Galaxy Ace 2 - działa. SMS-ów nie czyta.

Ale, o ile SE Hazel działał z B&M całkowicie bezproblemowo (z czytaniem SMS-ów włącznie) to Samsung potrafi się czasem, z sobie tylko znanych przyczyn, nie połączyć z B&M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 7 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.