Skocz do zawartości

wężyki hamulcowe


raf1al

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie zamontowane wezyki elastyczne z przodu bo mi wisza a jak zaloze do tych uchwytow to sa tak po wywikane ze hej! moze jakas fota lub cos dzieki! I jeszcze jedno czy wszystkie modele UNO wlacznie z turbo maja identyczne fotel chodzi o wyprofilowanie fotela!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad2. Fotele.

Nie wszystkie uno maja tak samo wyprofilowane fotele - i to wiem z doswiadczenia.

Kiedy poraz pierwszy wsiadlem do mojego 1.4 ieS bylem mocno zaskoczony - wlasnie siedzeniami.

W poprzednim aucie 1.0 i.e fatele byly plaskie jak decha, zadnych wyprofilowani, nic - i ogolnie jakies takie miekknie idziwne.

W 1.4 (przynajmnij moim) fotele sa glebsze, bardziej sztywne no i przedewszystkim maja wieksze wyprofilowania boczne.

Nie sa one tak idealne jak np. fotele z kadetta czy astry gsi serduszka.gif

No ale pomiedzy 1.0 a 1.4 jest duza roznica - sadze ze wersje S mialy inaczej profilowane siedzenia.

Nie wime jakw UT - ale sadze ze tam byly jeszcze fajniejsze.

Ja osobisice choruje na siedzenia z Tipo GT ale nie wime czy wejda do Uno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok dziki to na temat foteli mam juz jasnosc!!!!!! ale co do tych

> wezyków moze ma ktos foto jak to mocowane jest bo narazie

> zalozylem nowe i nie mam tych uchwytow w sklepie mowia ze nie ma

> takich do kupienia a nie chce zeby wisaly luzno!!!!!!

trza było ze starych zdjąć te blaszki a gumki przeciąć i założyć na nowe wężyki, blaszki na to i było by ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trza było ze starych zdjąć te blaszki a gumki przeciąć i założyć na nowe wężyki, blaszki na to i było by

Ty to jasnowidz jakis jestes... biglaugh.gif Dokladnie tak jak piszesz mialem zrobione przy wymianie... ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wezyk kupilem orginalny z kumka kwestia taka ze po 13 latach w uno

> ktory nabylem rok temu z tych blaszek nic nie zostalo!!! wiec

> nie mam pojecia jak to tam bylo usytuowane ?

blaszka była przykrecona do amorka śrubką a jak blaszki nie masz to weź to przypnij szerszą opaską zaciskową(plastikową) do tego uszka gdzie była/jest śrubka i też bedzie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.