Skocz do zawartości

126 BIS - project 1.2 MPI central - moge sie pochwalic?


Rekomendowane odpowiedzi

> "Żurawiu i psie Sabo nie idźcie tą drogą!"

> Jeśli fiacik ma zachowac styl to tylko yellow bahama:

> [image]http://autofoto.pl/photos/prezes/images/20605/500x333.aspx[/image]

> Kiedyś widziałem maluszka w takim malowaniu, cudo na 4 kołach.

Tak to na bank nie - kolor wyglada jak przetworzona przez niemowlaka papka do jedzenia, zeby nie uzyc bardziej odpowiednich slow. Albo czerowny, albo mat z ukierunkowaniem na ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oczywiscie sporo napisalem i szlag wszystko trafil - nie zapamietalo.

Z maluchem niewiele sie dzieje, bo malucha nie mam u siebie, wiec nie bardzo co przy nim rzezbic. Jednak od czasu gdy postanowilem poszerzyc przod i postawic kola szerzej problemem, ktorego nie moglem rozwiazac byl uklad kierowniczy. Standardowa przekladnia nie siegalaby od kola do kola, wiec trzeba bylo ja jakos przedluzyc. Na poczatku myslalem, zeby do koncowek drazkow dospawac gwintowane rurki, ale jakos ta opcja mi nie pasowala ze wzgledow bezpieczenstwa. Pamietam wypadek bodajze Samary, w ktorej bylo cos modzone z elementami ukladu kierowniczego, ktora wjechala na rajdzie w publicznosc. Wiec moze zalozyc przekladnie z cc/sc/uno/punto? No niby jeszt szersza, ale trzeba byloby znowu modzic mocowania, a to tez mi nie bardzo lezalo. Wiec szukalem inengo rozwiaznaia i wpadlem na nie zupelnie przypadkiem - a moze dac dluzsze drazki? Nie wiedzialem tylko czy gwinty beda pasowaly i czy w bisie gwint jest wewnetrzny czy zewnetrzny na drazkach. Wiec klucze w lapsko i chetalem sie z maglem dwa dni, lamiac przy okazji klucz (musialem kupic drugi) i w koncu udalo sie ja rozmontowac. Okazalo ze, ze idealnie pasuja drazki z punto (!) Przy okazji nabylem nowe gumki harmonijki, bo stare wentylowaly juz wnetrze i efekt koncowy mozna podziwiac na zdjeciach ponizej. Wyglada jak seryjna, ale nią nie jest; obok bisowskie drazki kierownicze - krotkie, co? grinser006.gif

Resize%20of%20Zdj%eacie034.jpg

Resize%20of%20Zdj%eacie035.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> Jest tam kto. Cisza w temacie jak makiem zaćpał. Siedzimy. Czekamy. A

> tu nic się nie dzieje

Oj dzieje sie, dzieje, tyle ze na Slowacji. Sam chetnie dowiedzialbym sie jak wygladaja postepy, bo ostatnio jak bylem na Swieta Bozego Narodzenia to maluch byl troche pociety i musialem doslac troche blacharskich elementow, zeby blacharz mogl ruszyc z kopyta. I chyba ruszyl, bo za miesiac ma wszystko skonczyc razem z nowymi poszerzeniami przodu i tylu. Poki co kilka fotek sprzed miesiaca:

Resize%20of%20IMG_0075.jpg

Resize%20of%20IMG_0076.jpg

Resize%20of%20IMG_0077.jpg

Resize%20of%20IMG_0078.jpg

Resize%20of%20IMG_0079.jpg

Resize%20of%20IMG_0080.jpg

Rdzą, ktorą widac na zdjeciach nie trzeba sie przejmowac - wszsytkie te elementy beda (a moze juz sa?) wymienione na nowe. Na zdjeciach wdac juz pasowane nowe nadkole i resztki sciany dzialowej z belka w stanie agonalnym (rowniez wymienione). Analogicznie cala podloga, progi wewn i zewn, podszybie, blotniki, ktore zostana rozbudowane o poszerzenia i wiele, wiele innych elementow. W sumie zestarych czesci zostanie dach, tylna klapa, podluznice tylne i jakies elementy stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Maly spy progress:

1.jpg

Za dwa tygodnie odbieram auto od blacharza i ma isc do lakiernika. Niestety slowacki lakiernik, ktory mial go robic dostal jakies intratne zlecenie , wiec nie bedzie mogl polakierowac malarii. Dlatego szukam jakiegos lakiernikaw pasjonata w Polsce, najlepiej w okolicach Warszawy, ktory nie odwali fuszery, ale pomysli rowniez nad szczegolami doprowadzajac je do perfekcji. Przy okazji - moze ktos zna w okolicah Wawy galwanizerie z wanna tak duza, zebu zmiescic tam malucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siekiera te poszerzenia byly robione?

> Mnie sie nie podobuje

Spokojnie - mowie, ze jeszcze nie jest skonczony, prawej strony tylu jeszcze w ogole nie bylo jak robilem foty, z tej brakuje jeszcze paru rzeczy, pare jest do usuniecia. Trzeba poczekac na efekt koncowy i mam nadzieje, rowniez sie nie zawiode smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spokojnie - mowie, ze jeszcze nie jest skonczony, prawej strony tylu

> jeszcze w ogole nie bylo jak robilem foty, z tej brakuje jeszcze

> paru rzeczy, pare jest do usuniecia. Trzeba poczekac na efekt

> koncowy i mam nadzieje, rowniez sie nie zawiode

Spox, to czekam(y?) na fotki koncowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> z przodu są ładne ale z tyłu troche dziwnie wyglądają tak jakby ktoś

> je dokleił na siłę. nie wiem może to tak się tylko wydaje przez

> ten strecz

Na żywo robią wrażenie. Kilka drobnych poprawek, dobry lakiernik i będzie miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.