Skocz do zawartości

126 BIS - project 1.2 MPI central - moge sie pochwalic?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

> Na razie nie ma zdjec - samochod przeciez stal nieruszany. Jak sie cos ruszy w temacie to wrzuce

> wtedy.

Jednak sie nie ruszy. Maluch zostal wlasnie zezlomowany.

284081853-DSC00171.JPG

Dla zainteresowanych - na ponizszym zdjeciu Dori trzyma papier o skasowaniu samochodu niezbedny do jego wyrejestrowania. W gornym rogu logo autokasacji - www.autokasacja.pl

284081853-DSC00172.JPG

Koniec projektu.

post-11501-14352509332916_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale joke

> a gdzie ślady po poszerzeniach i skąd czerwony lakier się znalazł i pas przedni bez wycięć chyba

> żeś miałeś jeszcze siakiegoś innego

Malo tego ze mialem, to wciaz go mam:

284081858-P1010053.JPG

A bis przeszedl do krainy wiecznych wspomnien...

EDIT:

Pas przedni przeciez ma wyciecia - gdzie niby mialaby byc chlodnica? niewiem.gif Pod podszybiem widac nawet mocowania nagrzewnicy.... Echhh... bedzie co wspominac.

post-11501-14352509333573_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> stare foty

Prawda - fota malucha zaraz po tym jak go kupilem. Obecnie ma wlozone siedzenia kubelkowe z bisa, uchylne oklejone Zvoleniem tylne szybki, skrzynie biegow z bisa, kolka rowniez. Zostalo po bisietrocheczesci, a mi poglowie chodzi juz nowy pomysl... ideia.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednak sie nie ruszy. Maluch zostal wlasnie zezlomowany.

> Dla zainteresowanych - na ponizszym zdjeciu Dori trzyma papier o skasowaniu samochodu niezbedny do

> jego wyrejestrowania. W gornym rogu logo autokasacji - www.autokasacja.pl

> Koniec projektu.

a to dobre hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednak sie nie ruszy. Maluch zostal wlasnie zezlomowany.

> Dla zainteresowanych - na ponizszym zdjeciu Dori trzyma papier o skasowaniu samochodu niezbedny do

> jego wyrejestrowania. W gornym rogu logo autokasacji - www.autokasacja.pl

> Koniec projektu.

żone masz fajną ,ale ja tu nie widze poszerzeń charakterystycznych dla Twojego bisa zlosnik.gif

284081853-DSC00172.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednak sie nie ruszy. Maluch zostal wlasnie zezlomowany.

> Dla zainteresowanych - na ponizszym zdjeciu Dori trzyma papier o skasowaniu samochodu niezbedny do

> jego wyrejestrowania. W gornym rogu logo autokasacji - www.autokasacja.pl

> Koniec projektu.

ty ale przeca to twój stary malczar zlosnik.gif ten którego juz daaaawno niema zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Twoj byl piaskowany, a gdzie poszerzenia ...

Cholera no nie da sie, normalnie sie nie da... Wszystko zauwaza grinser006.gif Ale to jest, a wlasciwie byl moj maluch!!!! icon_rolleyes.gif

A na powaznie to moj stary maluch, ktorego zezlomwoalem pare lat temu. Jesli chodzi o BISa, to - jak wczesniej pisalem - stanal w miejscu i niestety nic nie wskazuje ze cokolwiek ruszy. W ogole. Wiec nie jest to kwestia tzw. przezimowania do lepszych czasow, bo kazdy miesiac to dla mnie 3 stowy w plecy za garaz - kase, ktora chetnie przeznacze na bardziej szczytny cel. A jak mam wystawic nadwozie w podkladzie na zewnetrzny parking, to wole go albo sprzedac, albo skasowac. I chyba mnie zrozumiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cholera no nie da sie, normalnie sie nie da... Wszystko zauwaza. Ale to jest, a wlasciwie byl moj

> maluch!!!!

> A na powaznie to moj stary maluch, ktorego zezlomwoalem pare lat temu. Jesli chodzi o BISa, to -

> jak wczesniej pisalem - stanal w miejscu i niestety nic nie wskazuje ze cokolwiek ruszy. W

> ogole. Wiec nie jest to kwestia tzw. przezimowania do lepszych czasow, bo kazdy miesiac to dla

> mnie 3 stowy w plecy za garaz - kase, ktora chetnie przeznacze na bardziej szczytny cel. A jak

> mam wystawic nadwozie w podkladzie na zewnetrzny parking, to wole go albo sprzedac, albo

> skasowac. I chyba mnie zrozumiecie.

to nie lepiej kupic jakis najtanszy autorenolack i polakierowac to auto, nawet samemu ?? jedna wartwa szczelna aby podklad nie przepyszczal wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Juz padlo takie pytanie w tym watku, ale odpowiem jeszcze raz - czerwony. Bo czerwone sa najszybsze

syćko piknie panocku, ale te poprzeczki do pasów to nasmarkane z lekka albo mi się wydaje. I czy dobrze widzę, że masz to zrobione na jakiejś redukcji z jednej średnicy rury w drugą?

A poza tym: jak zamówienie w bimarco? bo się doczekać już nie mogę food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> syćko piknie panocku, ale te poprzeczki do pasów to nasmarkane z lekka albo mi się wydaje. I czy

> dobrze widzę, że masz to zrobione na jakiejś redukcji z jednej średnicy rury w drugą?

Eee tam - czepiasz sie i tyle cfaniaczek.gif Nie ma zadnej redukcji, tylko normalna rura jak cala klatka a na nia naspawany zawiniety plaski kawalek blachu grubosci 3mm. Zreszta na ponizszej focie lepiej fo widac:

100_8131.JPG

> A poza tym: jak zamówienie w bimarco? bo się doczekać już nie mogę

Fotele mialy byc byc juz dzisiaj u mnie, ale beda jutro. Podeslij mi na priv telefon do siebie, to jak bede wracal wieczorem ze zlotu wyżłów to dryndne do ciebie to podjedziesz i odbierzesz, bo w sobote mam slub brata, wic nie bede mial za duzo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eee tam - czepiasz sie i tyle Nie ma zadnej redukcji, tylko normalna rura jak cala klatka a na

> nia naspawany zawiniety plaski kawalek blachu grubosci 3mm. Zreszta na ponizszej focie lepiej

> fo widac:

> Fotele mialy byc byc juz dzisiaj u mnie, ale beda jutro. Podeslij mi na priv telefon do siebie, to

> jak bede wracal wieczorem ze zlotu wyżłów to dryndne do ciebie to podjedziesz i odbierzesz, bo

> w sobote mam slub brata, wic nie bede mial za duzo czasu.

a że sie tak zapytam po uj ta blaszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak chcialbys do rury zamocowac elektronapinacz? Otwor w rurze wiercic?

z jednej strony robisz potfora raczej mało zdolnego do latania po mieście (wszystko zależy od samozaparcia ja wiem....) a z drugiej ładujesz jakieś szmelcowe pasy z elektronapinaczem.....

daj 5p. 3" a zobaczysz że nigdy więcej nie zapniesz sie w zwykłe szelki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wlasnie nei chce na sztywno, bo sie ruszyc nei mozna. Do polki nawetr nie siegniesz. Elektronapinacx wlasnie umozliwia pogodzenie szelek z bezwladnosciowka. Do tego robisz sobie wylacznik zasilanaia elektronapinacza i masz jak w klasycznych szelkach. Nie ma IMO lepszego rozwiaznaia na razie na miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ja wlasnie nei chce na sztywno, bo sie ruszyc nei mozna. Do polki nawetr nie siegniesz.

> Elektronapinacx wlasnie umozliwia pogodzenie szelek z bezwladnosciowka. Do tego robisz sobie

> wylacznik zasilanaia elektronapinacza i masz jak w klasycznych szelkach. Nie ma IMO lepszego

> rozwiaznaia na razie na miasto.

Jest... zrobić wszystko pod ręką grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ja wlasnie nei chce na sztywno, bo sie ruszyc nei mozna. Do polki nawetr nie siegniesz.

> Elektronapinacx wlasnie umozliwia pogodzenie szelek z bezwladnosciowka. Do tego robisz sobie

> wylacznik zasilanaia elektronapinacza i masz jak w klasycznych szelkach. Nie ma IMO lepszego

> rozwiaznaia na razie na miasto.

Wywalasz wszystko z deski i robisz sobie panel sterowania pod reka ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest... zrobić wszystko pod ręką

Gdyby to byla stricte rajdowka, to to co mowisz ma jak najbardziej racje bytu. Natomiast moj samochod jest na miasto i czasami trzeba pochylic sie do polki, otworzyc szybe pasazera czy inne. Nie bede sie za kazdym razem wypinal z pasow, bo to byloby chore, sczegolnie gdy potem trzeba byloby zapiac wszystkie piec punktow. A tak mam wszystko w maire pod reka z wyjatkiem szyby pasazera czy polki i wlasnie do tego ce,u mam elektronapinacz. W azdej chwili moznazrobic wylacznik pod rekai miec sztywne pasy jak mowisz.

Inaczej mowiac mozna miec sztywne z mozliwoscia zrobinia bezwladnosciowych. Takei pasy wlasnie mami do nich zrobione sa mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest fun car a nie stricte rajdówka czy auto torowe.

Żuraw ma ochotę mieć fajne auto dające frajdę na co dzień, którym czasem pojedzie na tor ale nie wykorzystując pełnych możliwości auta.

Takie pasy w zupełności mu wystarczą. Z tego samego powodu auto będzie miało pełną tapicerkę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby to byla stricte rajdowka, to to co mowisz ma jak najbardziej racje bytu. Natomiast moj

> samochod jest na miasto i czasami trzeba pochylic sie do polki, otworzyc szybe pasazera czy

> inne. Nie bede sie za kazdym razem wypinal z pasow, bo to byloby chore, sczegolnie gdy potem

> trzeba byloby zapiac wszystkie piec punktow. A tak mam wszystko w maire pod reka z wyjatkiem

> szyby pasazera czy polki i wlasnie do tego ce,u mam elektronapinacz. W azdej chwili

> moznazrobic wylacznik pod rekai miec sztywne pasy jak mowisz.

> Inaczej mowiac mozna miec sztywne z mozliwoscia zrobinia bezwladnosciowych. Takei pasy wlasnie mami

> do nich zrobione sa mocowania.

Takie z elektronapinaczem i tak zostawiają trochę luzu. Jeździłem w takich i nie przypadły mi do gustu. Nie po to są szelki, żeby wypadać z fotela no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie z elektronapinaczem i tak zostawiają trochę luzu. Jeździłem w takich i nie przypadły mi do

> gustu. Nie po to są szelki, żeby wypadać z fotela

Tutaj sie nie zgodze. Po wylaczeniu zasilania wystarczy dynamicznie oprzec plecy o oparciei napinacz sciagnie gorne pasy. Dolne i tak regulujesz recznie. Nartomiast kestia wypadania z fotela to zle jego dobranie - fotel nawetbez pasow powinien trzymac na boki bardzo mocno - cialo powinno byc niemal z nim zintegrowane, zas pasy uniemozliwiac jedynieruch do przodu, co sciagneiciem napinacza sie eliminuje. I jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak, miałem z napinaczami, a teraz mam 3" bez i naprawdę jeśli chcesz się czuć bezpiecznie, a bądź co bądź w malcu jednak warto, to odpuść te z elektro. fakt wygodne to one są ale ja bym już wolał serie niż szroty z napinaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tutaj sie nie zgodze. Po wylaczeniu zasilania wystarczy dynamicznie oprzec plecy o oparciei

> napinacz sciagnie gorne pasy. Dolne i tak regulujesz recznie. Nartomiast kestia wypadania z

> fotela to zle jego dobranie - fotel nawetbez pasow powinien trzymac na boki bardzo mocno -

> cialo powinno byc niemal z nim zintegrowane, zas pasy uniemozliwiac jedynieruch do przodu, co

> sciagneiciem napinacza sie eliminuje. I jest dobrze.

Takie pasy miałem w malcu (schroth z napinaczem) i do tego kubełek bimarco (taki jajowaty co cięzko przez przelotki pasy przełożyć) B? C? Nie pamiętam. I nie mogłem się na sztywno przypiąć, elektronapinacz ma jakiś tam wyczuwalny luz i nie przypadło mi to do gustu no.gif Teraz mam sztywne z regulacją na wysokości cycków. Wsiadam, pociągam za dwa wiszące od ramion pasy, wciskam się w fotel i można latać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.