Skocz do zawartości

126 BIS - project 1.2 MPI central - moge sie pochwalic?


Rekomendowane odpowiedzi

> wciskam się w fotel i można latać

Otoz to. Caly czas mowie, ze bis to nie rajdowka, a samochod na miasto. Samochody, ktore jezdza z takimi predkosciami maja zwykle pasy bezwladnosciowe i wystarczaja. Ja mam szelki wiec jest juz lepiej niz zwykle bezwladnosciowki. Na sztywno nie chce - nie pasuja mi takie pasy - za kazdym razem cisnienie mi sie podnosilo jak jadac przez miasto musialem sie wypiac, zeby szybe otworzyc czy zamknac po stronie pasazera. Tym bardziej, ze na tor sie nie wybieram, wiec ostrego katowania nie przewiduje. Dlatego zdecydowanie wole pasy z elektronapinaczem - jak trzeba sa jak sztywne, jak trzeba sa jak bezwladnosciowki. I tak wlasnie bedzie u mnie co konczy temat pasow w tym watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> UWAGA, UWAGA!!!!

> Dzis pierwsza oficjalna prezentacja mojego bisa w nowym nadwoziu, czyli inczej mowiac PREMIERA!.

> Panie i panowie!!! Moj samochod wyglada wlasnie tak:

> Co wy na to?

Patrząc na takie foty zastanawiam się jakie powódki kierują tymi "tunerami" ażeby osiągnąć taki szczyt nowatorskiego Designu i ułańskiej fantazji nadwoziowej. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze wzgledu na koszty bedzie czerowny lacznei z klatka, ale oklejone welurem, albodwoma w roznych

> kolroach, Tym bardziej, ze zabudowe silnika i fotele mam ccarne.

przy takich kosztach te 300 za prysniecie srodka na bialo chyba nie zrobi roznicy,nie ?? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fajnie, ze idzie do przodu, kibicuje od samego poczatku

> ale zawsze bedzie mnie dziwilo wykonanie tych poszerzen, czemu najpierw sa takie kwadratowe a potem

> okragle, nie mozna bylo od razu tak tego poszerzyc na rowno ?

Strzelam, ze sie poszeszenia rozjezdzaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiec ten sposob poszerzen to po prostu twoja wizja? nie mowie, ze jest zle, bo i tak wyglada

> kozacko, tylko z czystej ciekawosci sie pytam.

Projekt poszerzen od poczatku do konca jest moja wizja przeniesiona na papier przez kolege aquila1916, za co mu serdecznie dziekuje. No i jeszcze jedna rzecz - mala niespodzianka, ktora pokaze jak juz zloze samochod, a wiazaca sie z caloksztaltem nadwozia. Ale to za jakeis dwa miesiace dopiero waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Projekt poszerzen od poczatku do konca jest moja wizja przeniesiona na papier przez kolege

> aquila1916, za co mu serdecznie dziekuje. No i jeszcze jedna rzecz - mala niespodzianka, ktora

> pokaze jak juz zloze samochod, a wiazaca sie z caloksztaltem nadwozia. Ale to za jakeis dwa

> miesiace dopiero

no to czekam z niecierpliwoscia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś pięknego...! Będą do tego jakieś zdesie?

Beda chromy w czarnym blysku tak samo jak siatka w przednim pasie, plastiki podszybia, uszczelki szyb, harmonijki lusterek (same lusterka beda w kolorze nadwozia) i siatka w wylotach powietrza w poszerzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Beda chromy w czarnym blysku tak samo jak siatka w przednim pasie, plastiki podszybia, uszczelki

> szyb, harmonijki lusterek (same lusterka beda w kolorze nadwozia) i siatka w wylotach

> powietrza w poszerzeniach.

Wszystko wypas, ale siatkę z przodu dałbym czarną. Srebrna/chromowana kojarzy mi się z wiejskim tuningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> możesz podać kod lakieru i producenta, bo i ja na dniach będę malował swego

Ten czerwony co jest na zdjeciach to nie jest docelowy kolor, wiec nie podam ci jego kodu. Sluzy jako podklad i lustro do wylapania jeszcze jkaichs drobiazgow do poprawy. Wlasciwy czerowny, ktory bedzie na samochodzie to 176A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.