Skocz do zawartości

126 BIS - project 1.2 MPI central - moge sie pochwalic?


Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz kwestia tylnych hamulcow w dalszym ciagu pozostaje nierozwiazana, ogarniam reszte rzeczy niezbednych do pozytywnego przejscia badania technicznego. Dlatego obudowalem silnik, zamontowalem zegary, zbiorniczek spryskiwacza obslugujacy zarowno przednia jak i tylna szybe oraz dziergam jeszcze jakies drobiazgi:

resizeofimg1330.jpg

resizeofimg1332.jpg

Sterownik silnika w kabinie coby za cieplo mu nie bylo w komorze:

resizeofimg1333.jpg

Zbiorniczek spryskiwacza zalozony jest tak, ze jeszcze pomiedzy nim, a zbiorniczkiem plynu hamulcowego wejdzie poziomo koo zapasowe, bo gdzies kurka trzeba je miec:

resizeofimg1336.jpg

resizeofimg1341.jpg

Tlusto, tlusciutko, fluidolu nie zaluje:

resizeofimg1337.jpg

Zegary:

resizeofimg1338.jpg

Przy okazji foty przedniego pasa, ktory zespulem zle wkladajac chlodnice. Popekal lakier, wiec wszystko wskazuje na to, ze szykuje sie powtorne lakierowanie... furious.gif

resizeofimg1334.jpg

resizeofimg1335.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że garaż masz ciasny, że obiektyw w aparacie pewnie też nie najlepszy, ale weź w końcu pokaż zdjęcie tylnych nadkoli cfaniaczek.gif

Musi to jakoś dramatycznie pewnie wyglądać, skoro wstydzisz się pokazać i na żadnym foto nie widać tego detalu. Obiecujemy, że nie będziemy się śmiać swiety.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przeczytałem cały wątek i oprócz tego ze podziwiam twój upór determinacje no i zdolności to prosze

> Cie napisz ile Cie to wszystko kosztowało

> pozdrawiam

Sumujac wszystkie rzeczy jakie poszly do samochodu, te wlasciwie i te wtopione, na samochod poszlo juz ponad 20kzl, a zarayzkowalbym nawet stwierdzenie ze i 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie możliwość wykupienia AC na tego typu auto.

Robił ktoś może rozeznanie w tej sprawie?

Tak strzelam, że w przypadku tego malucha np. na kwotę 50k zł, żeby w przypadku skasowania samochodu, albo kradzieży mieć przyzwoitą rekompensatę, która uwzględnia też własną pracę przez kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawi mnie możliwość wykupienia AC na tego typu auto.

> Robił ktoś może rozeznanie w tej sprawie?

> Tak strzelam, że w przypadku tego malucha np. na kwotę 50k zł, żeby w przypadku skasowania

> samochodu, albo kradzieży mieć przyzwoitą rekompensatę, która uwzględnia też własną pracę

> przez kilka lat.

Tak, robil. Rozmawialem z rzeczoznawca na temat ekspertyzy wyceniajacej wartosc pojazdu jako dokumentu dla firmy ubezpeiczeniowej i sprawa wyglada tak, ze rzeczozawca moze napisac taka ekspertyze, ale okreslona w niej wartos moze byc jedynie jako wartosc dla wlasciciela, czyli stwierdzac iel ten samochod jest wart dla wlasciciela. Oczywsicie firma ubezpieczeniowa wcale nie musi brac tego pod uwage, wieckolko sie zamyka. A juz napewno nie ubezpieczy malucha na kwote 50kzl. To znaczy ubezpieczyc moze, zeby placic odpowiednio wysoka skladke. ale przy szkodzie wyceni od nowa i wtedy moze sie okazac muka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawi mnie możliwość wykupienia AC na tego typu auto.

> Robił ktoś może rozeznanie w tej sprawie?

> Tak strzelam, że w przypadku tego malucha np. na kwotę 50k zł, żeby w przypadku skasowania

> samochodu, albo kradzieży mieć przyzwoitą rekompensatę, która uwzględnia też własną pracę

> przez kilka lat.

Najlepiej zrobić wycenę rzeczoznawcy i na tej podstawie może znajdzie się jakieś TU, które to ubezpieczy.

O uwzglednieniu pracy własnej zapomnij, robisz bo masz taką zajawke nikt Ci za to nie zwróci. Jesli bylo by tak jak piszesz to dlaczego by nie ubezpieczyć takiego malacza od razu na 100kpln, zaraz potem by zginąl/rozbil sie i kaska leci, mozna by do końca życia nie pracować tylko taki biznes krecić. hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No przeciez pokazywalem juz kilk razy. Nieuwaznie czytasz.

> I zeby nie bylo ze zdjecie porpawiane to tu przed polozeniem lakieru:

Ktos mnie prosil o zdjecia poszerzen tylnych od tylu. Nie bardzo chcialem je pokazywac, ale niech bedzie - ponizej fotka od tylu. Poniewaz to pierwsza fota pokazujaca je w pelnej krasie, mozna smiac sie, komentowac i wybrzydzac grinser006.gif:

resizeofimg05061.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktos mnie prosil o zdjecia poszerzen tylnych od tylu. Nie bardzo chcialem je pokazywac, ale niech

> bedzie - ponizej fotka od tylu. Poniewaz to pierwsza fota pokazujaca je w pelnej krasie, mozna

> smiac sie, komentowac i wybrzydzac :

ładne vt błotnika biglaugh.gif masz talent zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz, o czym piszę

to się robi... śmieszne? żenujące? crazy.gif

Żuraw ma nas po prostu za idiotów...nie ja jeden zauważyłem, że nie pokazuje tylnych nadkoli na żadnej focie - to próbuje nam wmawiać, że przecież było masę zdjęć. Teraz jeszcze to sick.gif

Naprawdę musi to być skopane na maksa, że wstyd pokazać - innego wytłumaczenia nie widzę.

Nawet jak coś nie wyszło - to przy skali projektu może się to okazać detalem nie wartym uwagi i może nikt by nawet na to nie zwrócił uwagi - ale nie teraz zlosnik.gif. Teraz jak w końcu pokaże ten tył ( a pokaże, bo jak wyjedzie na ulicę, to prędzej czy później auto trafi do sieci) to i tak większość się do czegoś przyczepi zlosnik.gif

Sam kręci bat na własną dupę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sumujac wszystkie rzeczy jakie poszly do samochodu, te wlasciwie i te wtopione, na samochod poszlo

> juz ponad 20kzl, a zarayzkowalbym nawet stwierdzenie ze i 25.

jak to mówi mój kolega to i tak jest dalej maluch ale nie wazne mi sie podoba twoje auto i jesli włozysz w niego nawet drugie tyle to tylko twoja sprawa.Mam jeszcze jedno pytanie w czym swap z "centralem" jest lepszy od "klasycznego swapa"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.