Skocz do zawartości

126 BIS - project 1.2 MPI central - moge sie pochwalic?


Rekomendowane odpowiedzi

> Cacko, ale te zderzaki nie leżą w całości. Niestety, IMO te od EL powinny być spasowane.

> Ale generalnie...nie zazdraszczam bo to przynosi PH

Zdecydowanie by nie podeszly do tych poszerzen chocbys nie wiem jak probowal je dopasowac. Tylko waskie, a ze wszystkie wykonczenia sa czarne i nei ma nigdzie chromu, to zderzaki tez musza byc czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A gdzie jest wlew paliwa?

> Coś z nim kombinowałeś... spawałeś... przesuwałeś... ale nie pamiętam na czym stanęlo

Pytałem o to już w tym wątku. Wlew paliwa jest tam, gdzie był wlew do spryskiwacza tylnej szyby w BISie. Żuraw za każdym razem tankując auto, będzie musiał podnieść tylną klapę wink.gif

Mówił, że to po to, by Ci ze stacji mogli się onanizować widząc motorownię zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytałem o to już w tym wątku.

Ty przynajmniej potrafisz normalnie odpowiedzieć zlosnik.gif

> Wlew paliwa jest tam, gdzie był wlew do spryskiwacza tylnej szyby w

> BISie.

A nie płynu chłodniczego?

> Żuraw za każdym razem tankując auto, będzie musiał podnieść tylną klapę

> Mówił, że to po to, by Ci ze stacji mogli się onanizować widząc motorownię

Jest to jakiś plan, nawet go rozumiem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytałem o to już w tym wątku. Wlew paliwa jest tam, gdzie był wlew do spryskiwacza tylnej szyby w

> BISie. Żuraw za każdym razem tankując auto, będzie musiał podnieść tylną klapę

> Mówił, że to po to, by Ci ze stacji mogli się onanizować widząc motorownię

Hehe - prawie prawda, z tym, ze odwrotnie grinser006.gif

Za kazdym razem jak podjezdzalem na stacje i tankowalem wszyscy sie onanizowali i prosili zeby im pokazac srodek. Wiec tak czy siak otwierac musialem klape. Teraz nie beda juz pytali - otworze tak i tak hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo to stary wlew paliwa jest i tam akurat byl kluczyk. A chcialem ten wlew, bo mozna odkrecic go

> reka w przeciwienstwie do elegantowego, ktorego trzeba wyjmowac kluczykiem.

Wystarczy zastosować korek elegantowski bez kluczyka... I tak zamykasz go klapą więc luzik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Suabo

> Kolor nie ten, zderzaki jakieś takie, brak wlotów z boku, alumy też mi nie podchodzą... Ja bym go

> robił na serię...

> A tak serio... to mega gratulacje!! Szkoda tylko, że bez filmiku jak jeździ...

Kolor auby, bo samochod byl tak niemilosiernie zakurzony stojac w garazu, poza tym swiatlo kiepawe dzisiaj bylo bo caly dzien deszcz padal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja czekam na filmik z on - boardu i z zewnatrz jak to idzie

Sprobuje zrobic BT bez linki recznego, ktora tez musze doroicna zamowienie. Jak sie uda, to na pelna geometrie do kumpla na caly dzien wlasciwie i wtedy jak bedzie jeszcze sucho i ktos bedzie mial kamere to moze cos sie skreci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mały kij w małe mrowisko A gdzie masz uszczelniacze gumowe na refletkorach? Tak poza tym to dalej

> szczęki szukam Aha, i jak w końcu rozwiązałeś sprawę zacisków z tyłu?

Nigdy nie byly seryjne, wiec na razie ich nie ma, ale beda - czekam az do sklepu dojada.

Co do tylnych zaciskow to sa o alfy 156

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zrobilem dzisiaj sesje swojego malucha, wiec przedstawiam go wam

> w pelnej odslonie do oceny.

Mnie nurtuje jedno - skoro mój syn, na poprzednie wcielenie malczaka reagował w ten sposób:

284357322-IMGP4908.jpg

284357322-IMGP4905.jpg

to ciekaw jestem jego odczuć na aktualny stan rzeczy. grinser006.gif

Hmm, może kiedyś uda się to zweryfikować? hmm.gif

Gratuluję wozidełka i wytrwałości. waytogo.gif

post-86202-1435251033693_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie nurtuje jedno - skoro mój syn, na poprzednie wcielenie malczaka reagował w ten sposób:

> to ciekaw jestem jego odczuć na aktualny stan rzeczy.

> Hmm, może kiedyś uda się to zweryfikować?

> Gratuluję wozidełka i wytrwałości.

Hehe - kiedy to bylo? Zupelnie tego nie kojarze, mimo, ze widze ze zalapalem sie czesciowo na fotke hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A - o to ci chodzi. Przodu wyzej sie nie dalo, tyl nizej kiepsko wygladal.

no na pewno to przemyslales, bylem ciekaw dlaczego tedy droga po prostu ok.gif

to jeszcze jedno pytanie, ale pewnie odpowiedz na nie tez masz:

przy takich poszerzeniach az prosi sie o szersza felge, z 7 cali z przodu i z 8 z tylu. czemu tak nie jest? zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no na pewno to przemyslales, bylem ciekaw dlaczego tedy droga po prostu

> to jeszcze jedno pytanie, ale pewnie odpowiedz na nie tez masz:

> przy takich poszerzeniach az prosi sie o szersza felge, z 7 cali z przodu i z 8 z tylu. czemu tak

> nie jest?

Jesli 7 i 8" to z bardzo duzym ET musialyby byc, bo na zewnatrz juz bardziej wystawac nie moga, a do srodka jeszcze wejda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> autko jest piękne, naprawdę. Wyszedł kozak niesamowity.

> Jedną rzecz jednak musisz zmienić na nowy sezon, opony wyczynowe Pasio z przodu i jeszcze bardziej

> wyczynowe P7000 z tyłu to niemalże samobójstwo z takim potencjałem auta

Odnosnie opon juz pisalem - na przod ida Uniroyale RainExperty 155/65 a na tyl R888 185/60 R13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.