Skocz do zawartości

Znowu to samo


Hysek

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku miesiąca padł mi czujnik hallotronowy, w sklepach nie mieli więc udałem się do znajomego mechaniora i ten mi takie cudo załatwił bow.gif

A dziś to cudo dało pupa.gifNa amen

I miałem na tyle szczęścia, że auto stanęło koło warsztatu samochodowego

I teraz mam pytanie czy ten klnie.gifczujnik sciana.gifsciana.gifsciana.gifPoleciał, bo z modułem jest coś nie tak jak trzeba, czy poprostu pechozol mnie prześladuje mad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na początku miesiąca padł mi czujnik hallotronowy, w sklepach nie

> mieli więc udałem się do znajomego mechaniora i ten mi takie

> cudo załatwił

> A dziś to cudo dało Na amen

> I miałem na tyle szczęścia, że auto stanęło koło warsztatu

> samochodowego

> I teraz mam pytanie czy ten czujnik Poleciał, bo z modułem jest

> coś nie tak jak trzeba, czy poprostu pechozol mnie prześladuje

hmm.gifPamiętasz wątek o niedomaganiach mego auta? Dziwne trochę sie wydaje, by raz za razem padło to samo urządzenie. Może i w Twoim przypadku problem leży gdzieś indziej... Wiesz, odwiedziłem kilku "fachowców" i każdy diagnozował inną przyczynę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pamiętasz wątek o niedomaganiach mego auta? Dziwne trochę sie

> wydaje, by raz za razem padło to samo urządzenie. Może i w Twoim

> przypadku problem leży gdzieś indziej... Wiesz, odwiedziłem

> kilku "fachowców" i każdy diagnozował inną przyczynę...

Mam cichą nadzieję, że to coś lightowego, mam moduł(zapasowy po przejściach, ale działa i jutro go założę i zobaczę),ale prawie na 90% jestem pewien , że padł ten hmm.. czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakbys mial problemy z zakupem, to tutaj maja orginal MM za 76,50...

Dzięki za info cfaniaczek.gif

Dzis pół dnia w pupa.gif marzłem i nic nie wymyśliłem, wiem tylko, żę na 100% cewka jest waytogo.gif, moduł też, więc chyba to gó... tylko pozostaje, ale czemu znowu to bokser.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to zapytaj tego co ci to opchnoł

> i za nie wiele nizszą cene niż skrot wyszukał

Było coś za coś, ja kolesiowi naprawiłem podnośnik ( takie ufo co podnosi aftka ), cena którą skrot wyszukał jest cacy, tyle,że w "mieście" gdzie psy pupa.gif robią chau tego nie wyrwę, no chyba że pocztą mi przylezie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Było coś za coś, ja kolesiowi naprawiłem podnośnik ( takie ufo co

> podnosi aftka ), cena którą skrot wyszukał jest cacy, tyle,że w

> "mieście" gdzie psy robią chau tego nie wyrwę, no chyba że

> pocztą mi przylezie...

pefnie że przyslą bo sklep wysyłkowy 033102bebe_1_prv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to zaryzykuję

Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

Art. 2.

1. Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni od zawarcia umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłąnie oświadczenia przed jego upływem.

2. Nie jest dopuszczalne zastrzeżenie, że konsumentowi wolno odstąpić od umowy za zapłatą oznaczonej sumy (odstępne).

3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie póżniej niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.