Skocz do zawartości

kable do 1.0 i


Archie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu słonecznym Państwa witam i o radę szybko pytam. Chodzi mi o to, żeby mi ktoś powiedział, jakie kable WN kupić do UNO 1.0 z 97 roku na wtrysku, ale nie z układem bosha (4 kable) tylko z aparatem zapłonowym plus moduł. Teraz mam Janmory (od 2 miesięcy) takie za 27 PLN. Takie mi facet w sklepie wcisnął po przejrzeniu katalogu. Ale po tych 2 miechach niestety odpalanko w wilgotnych warunkach stało się makabrą. Silnik ledwo co chodzi przez pierwsze 5 minut i czasem coś jakby strzela przy odpalaniu, potem już jest ok. Jedyne co wymieniałem to kable. Z tego co zobaczyłem na stronie Janmora to takie kabelki za 27 PLN są do wersji 1.0 z lat 93-94 ale na gaźnik. A u mnie jest '97 i wtrysk ale na 5 kabli z jedną cewką. W związku z posiadaniem jakiejś wynalazkowej wersji autka pytam Was, czy ktoś może zakupił kiedyś kable do takiej wersji i mu działają dobrze i wie ile dał i jakie to są kabelki - bo się normalnie pochoruję kiedyś przez to odpalanie .... pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W dniu słonecznym Państwa witam i o radę szybko pytam. Chodzi mi o

> to, żeby mi ktoś powiedział, jakie kable WN kupić do UNO 1.0 z

> 97 roku na wtrysku, ale nie z układem bosha (4 kable) tylko z

> aparatem zapłonowym plus moduł. Teraz mam Janmory (od 2

> miesięcy) takie za 27 PLN. Takie mi facet w sklepie wcisnął po

> przejrzeniu katalogu. Ale po tych 2 miechach niestety odpalanko

> w wilgotnych warunkach stało się makabrą. Silnik ledwo co chodzi

> przez pierwsze 5 minut i czasem coś jakby strzela przy

> odpalaniu, potem już jest ok. Jedyne co wymieniałem to kable. Z

> tego co zobaczyłem na stronie Janmora to takie kabelki za 27 PLN

> są do wersji 1.0 z lat 93-94 ale na gaźnik. A u mnie jest '97 i

> wtrysk ale na 5 kabli z jedną cewką. W związku z posiadaniem

> jakiejś wynalazkowej wersji autka pytam Was, czy ktoś może

> zakupił kiedyś kable do takiej wersji i mu działają dobrze i wie

> ile dał i jakie to są kabelki - bo się normalnie pochoruję

> kiedyś przez to odpalanie ....

Ja mam Janmory (zamiast Boscha) i jak narazie 50 tys. ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja 2 miechy temu też kupilem Jamnory. Po miesiącu szlag je trafil bo

> dostaly troche kwasu z akumulatora (chyba odparowanie) i

> popękaly. Sprawdź czy są ok. Nowe niekoniecznie muszą być dobre.

> Silikonowe są do

A czemu silikonowe są do pupa.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janmorów jest kilka rodzaji:czarne, niebieskie,czerwone.W związku z tym że chciałem kupić tanie kable WN,a z ww. firmy nie było to też kupiłem Sentechy.Niestety w sklepie sprzedawca powiedział mi że te przeznaczone do Una są za krótkie więc poradził mi kable które przeznaczone były przez producenta do poloneza.Bonusowo stałem się właścicielem ponad normatywnej ilości kabelków(jeden do cewki)Założyłem i samochód pracuje elegancko.Kiedyś jednak zdiołem przewód z świecy i zobaczyłem że miedź się utlenia,na skótek niedopasowania kabla z końcówką świecy.Wziołem kombinerki zarobiłem końcówkę kabla i teraz jest wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tez mam Uno 1.0 '97, kilka miesięcy temu wymieniałem kable WN. U mnie, również nie pasowały kable do 1.0 z 97 roku, tylko od starszych modeli. Dokładnie jakie mam nie powiem Ci, bo nie pamietam poprostu frown.gif Ale, jeżdze na nich cały czas i odpala za 1 razem, bez problemów. smile.gif Kupowałem je w sklepie na Aleksandrowkiej, po lewej za światłami przed szpitalem. Sprubuj tam, mi te niepasujące wymienili bez problemu i za drugim razem dobrali dobre smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.