Skocz do zawartości

Problem z centralką - wariuje


misiek153

Rekomendowane odpowiedzi

No jak w temacie mam mały a może i duży problem z centralką... Ostatnio zaczęła mi nieźle świrować!! Co mnie bardzo wkurza. Powiem o co chodzi. Otwieram drzwi z kluczyka od strony kierowcy i cisza. Otwierają się tylko te kierowcy. Wchodze do samochodu, zamykam drzwi a tu nagle centralka dostaje szału zamyka i otwiera i tak z 5-7 razy. Jak chce zamknąć drzwi kluczykiem to od strony kierowcy załapie na wszystkie drzwi kiedy jej się za chce angryfire.gif. Natomiast od strony pasażera łapie za każdym razem ale najpierw "podrażni" się ze mną dopiero tzn. ja zamkne i odchodze od samochodu a tu słysze że cantralka się otwiera. I tak kilka razy.

Jak myślicie wyjadacze co jest grane?

Chętnie to naprawie tylko nie wiem za co się złapać... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poczekaj pare dni jak temp. otoczenia podskoczy do 0 stopni, problem

> sam znikni :D

No ja tak sie domyślałem, że to od temperatury. Ale jak jest na plusie to centralka od strony kierowcy też nie zawsze łapie na wszystkie drzwi. Można to jakoś naprawić albo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej TTTm - ten typ tak ma, a poza tym centralka ma zaezpieczneie

> terminczne, to znaczy ze jak bedizesz sie nia bawil czyli

> otwieral zamykal, na chwile moze przestac dzialac

Ja wiem, że tak jest ale wcale się nią nie bawie. Poprostu przekręcam raz kluczyk i tyle. A jak jej się chce to się zamknie a jak nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,u mnie też takie cuda się dzieją "zamyka sie sam" ostatnio schodze do autka szron na szybkach oczywiście więc odpaliłem autko coby sie rozgrzało i zająłem sie skrobaniem szybek a tu nagle ciach autko zamknięte z zapalonym silnikiem. szczęście że jest drugi kluczyk

tak sie zastanawiam hmm.gif czy przyczyną czasem nie będzie słaby akumulator

ma to jakiś związek???? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wiem, że tak jest ale wcale się nią nie bawie. Poprostu przekręcam

> raz kluczyk i tyle. A jak jej się chce to się zamknie a jak nie

> to nie.

wczoraj na mrozie z pilota otwierając zamek sie otwierał i zamykał i tak w kółko angryfire.gif

Dopiero jak przekręciłem kluczykiem w zamku to sie otwarł i już nie zamknoł biglaugh.gif

Może jakieś cięgna (zamek,siłownik) przymarzają i centralka dostaje przez siłownik sygnał (impuls),że sie ma zamknąć hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.