Skocz do zawartości

Falujące obroty


Cherokee18

Rekomendowane odpowiedzi

Ten problem był poruszany chyba ze 100 razy! No ale nie wiem czy ktoś miał taki sam jak ja. W lecie tzn. gdy jest ciepło na dworze, zimny silnik strasznie faluje i często gaśnie, jak się rozgrzeje to jest już ok! Natomiast w zimie wydawałoby się że wogóle bedzie cięzko odpalić! A tu samochód pali jak złoto! Silnik chodzi równomiernie! Nawet po całej nocy poza garażem przy temp. -15 auto zapaliło bez żadnych problemów! Silnik chodził równomiernie bez żadnych falowań! No i co to może być że w lecie chodzi no.gif a w zimie ok.gifconfused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten problem był poruszany chyba ze 100 razy! No ale nie wiem czy ktoś

> miał taki sam jak ja. W lecie tzn. gdy jest ciepło na dworze,

> zimny silnik strasznie faluje i często gaśnie, jak się rozgrzeje

> to jest już ok! Natomiast w zimie wydawałoby się że wogóle

> bedzie cięzko odpalić! A tu samochód pali jak złoto! Silnik

> chodzi równomiernie! Nawet po całej nocy poza garażem przy temp.

> -15 auto zapaliło bez żadnych problemów! Silnik chodził

> równomiernie bez żadnych falowań! No i co to może być że w

> lecie chodzi a w zimie

nie wiem czy czytałeś o moim przypadku, miałem tez częste falowania obrotów i gaśnięcia i na zimny i na ciepłym silniku (nie wiem jak w lato bo jak kupiłem go w zimie to odrazu musiałem to robic) u mnie było przyczyną moduł zapłonu, podobno był zalany wodą z czymś... czym to nie wiem, wyglądało jak olej ale nie powiedzieli i moze u ciebie to poprostu w lecie wyparowało i teraz na zime juz nie ma takich objaw, dopiero się przekonasz jak przyjdzie to "ciepło" kiedy wtedy tak skakały obroty.

PS> u mnie moduł kosztował +/- 130 złoty + założenie + analiza = 230 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.