Skocz do zawartości

Problem z gazem - autronic al-700


maka777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem, ze od tego jest forum gazowe i tam tez zalozylem watek ale poniewaz zalezy mi na czasie zapytam tez tutaj.

Sprawa wyglada tak: jechalem sobie dzisiaj samochodem, az w pewnym momencie (stojac na swiatlach) samochod zgasl - dodam, ze w tym momencie samochod pracowal na gazie. Odpalam ponownie na benzynie samochod pali i wszystko jest OK, przelaczam na gaz i samochod znow gasnie. Podnosze maske i okazalo sie ze komputer gazu urwal sie z zaczepu i lezal sobie na reduktorze. I teraz pytanie: czy obstawiac uszkodzenie komputera sterujacego gazem, czy np. zawor od gazu, reduktor czy moze jeszcze cos innego. Dla pewnosci podjade jeszcze zatankowac gaz ale nie sadze zeby samochod spalil 35 litrow gazu na odcinku 250 km.

Mam mozliwosc dokupienia komputera sterujacego Al-700 ale przed tym chcialbym sie upewnic czy to jest ten powod.

Samochod na benzynie pracuje OK.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak sam mówisz lepiej się najpierw upewnić. Może to tylko któryś z

> kabli się naderwał ,po co od razu pchać sie w koszta ,lepiej

> podjedz do gazownika i go sprawdż.

Kabelki sprawdzalem, wtyczke wyjmowalem i wkladalem ale nic to nie zmienilo.

Chyba w poniedzialek podjade do gaziarza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.