Skocz do zawartości

Wydech i katalizator w MPi


berni_mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Szykuje sie do przekladania wydechu, zamierzam wyciagnac katalizator i wmontowac w te miejsce strumienice no i reszte wydechu nowego znaczy sie zostal mi z poprzedniego seja. Tak wiec od miejsca katalizatora do samego konca, czy sa tam jakies czujniki czy cos co moze mi po tej zmianie wyskoczyc ?? Kolektor i dwururka zostaje standardowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam ponownie. Szykuje sie do przekladania wydechu, zamierzam

> wyciagnac katalizator i wmontowac w te miejsce strumienice no i

> reszte wydechu nowego znaczy sie zostal mi z poprzedniego seja.

> Tak wiec od miejsca katalizatora do samego konca, czy sa tam

> jakies czujniki czy cos co moze mi po tej zmianie wyskoczyc ??

> Kolektor i dwururka zostaje standardowa.

w mpi kolektor i kat to jedna czesc smile.gif - wiec to pewnie Ci "wyskoczy"

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze w mpi nie da sie tego zrobic bo KAT I KOLEKTOR WYDECHOWY to jedna nierozerwalna czesc i zeby wywalic kata to trzeba wymienic caly kolektor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , juz wszystko widze, zdjecie mi pomoglo, wczesniej nie zagladalem jeszcze do auta wiec niewidzialem ze to tak glupio wyglada. Wiec strumienice moge wywalic ?? albo kolektor jeszcze dokupic frown.gif i zas $ Tylko jaki kolektor ?? Albo ewentualnie kolektor 4-2-1 a potem po sprostowaniu strumienice. Ale co z czujnikiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolektor z Punto 75. 4-1 albo 4-2-1. a sonda ?? hmmm 2 szkoly. wkrecasz 10 cm za pierwsza (ja tak mam, check engine mi sie swieci ale samochod nie stracil mocy ani wiecej nie pali, zrobilem juz ponad 5000 km tak) 2 szkola wykrecic i podwiesic gdzies w komorze silnika (Dan) jemu check engine sie nie swieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co ty sie tak uparles na te strumiennice ??? zmien najlepiej caly

> wydech od kolektora do konca na SS. rozwiazanie drogie ale

> dzialajace

No wlasnie, drogie sciana.gif

Z drugiej strony mam juz wydech ktory lezy i sie marnuje no i strumienice sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak bym zapakowal takiego kolektorka ???? Klik

jak dla mnie to taki lekko uzywany wink.gif

czlowieku masz mpi ktory bardzo nie lubi tanich modyfikacji z wycinaniem kata czy modyfiacja kolektora! Zrob tak jak ci koledzy radza albo nie rob wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz wydech od 900 ??? chlopie jak chcesz sobie przytkac samochod to go wsadzaj. wez poz uwage ze 900 miala chyba troche inna srednice rur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.