Skocz do zawartości

Kontrolka od wtrysku CC 899


SPeeDeR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dawno mnie tutaj nie bylo, byc moze dlatego ze z moim CC wszystko bylo do tej pory OK. Natomiast dzis mialem do pokanania trase 100 km. Przejechalo sie ladnie lecz gdy wracalem cos szarpnelo samochodem nie wiedzialem co sie dzieje myslalem ze moze to paliwo sie konczy bo kontrolka dawala od jakiegos czasu zoltawy sygnal wiec zatankowalem na jakiejs malej przydroznej stacyjce. Gdy wrocilem do domku okazalo sie ze mam jechac jeszcze w jedna traske 50 km, siadlem i ruszylem lecz gdzy wracalem zaczelo mi szarpac samochodem i zaswiecila sie kontrolka wtrysku frown.gif po chwili zgasla i jechalo sie normalnie po czym znow szarpnelo i zaswiecila sie i tak kilkanascie razy ale jakos dojechalem. Nie zauwazylem zeby silnik mial jakies mniejsze osiagi, tylko jak swieci sie kontrolka to nierownomiernie pracuje, odpala bezproblemowo wiec co to moze byc..?? Paliwo? Komputer? Sonda? Czyzby taka dluga trasa go wykonczyla?? Pomozcie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.