Skocz do zawartości

awaria.. przegub?


alienMC

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki maly problem z samochodem i moze jestescie w stanie mi pomoc pomyslalem.. otorz nniedawno stalo mi sie tak w moim uniaczu(93 rok 1,0) ze przy maxymalnym skrecie w prawo cos jakby kola sie blokowaly ..zwrucilem sie o pomoc do mechanika ten stwierdzil jasno przegob.. po zakupie jednak okazalo sie ze oby dwa przegoby sa wpozadku ale za to przegob wewnetrzny w skrzyni jest do wymiany..udalem sie wiec ponownie do sklepu i wymienielem na wewnetrzny.. po wymianie czesci w skrzyni i wlaniu nowego oleju uradowany juz podazalem po odbiur samochodu a tu sie okazjue ze nadal jest ta sama awaria i juz niewiedza od czego to moze byc.. help 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, przy skrecie koło blokowało, później stawało sie to nawet na prostej, kołem szarpało jak bym gume złapał, kierownicy nie mogłem utrzymać, ale u minie pomogła wymiana przegubu zewnetrznego, mimo iż, na oko i w dotyku był dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam mam taki maly problem z samochodem i moze jestescie w stanie mi

> pomoc pomyslalem.. otorz nniedawno stalo mi sie tak w moim

> uniaczu(93 rok 1,0) ze przy maxymalnym skrecie w prawo cos jakby

> kola sie blokowaly ..zwrucilem sie o pomoc do mechanika ten

> stwierdzil jasno przegob.. po zakupie jednak okazalo sie ze oby

> dwa przegoby sa wpozadku ale za to przegob wewnetrzny w skrzyni

> jest do wymiany..udalem sie wiec ponownie do sklepu i

> wymienielem na wewnetrzny.. po wymianie czesci w skrzyni i

> wlaniu nowego oleju uradowany juz podazalem po odbiur samochodu

> a tu sie okazjue ze nadal jest ta sama awaria i juz niewiedza od

> czego to moze byc.. help

niestety nie potrafie ci pomoc frown.gif ale musisz uzupelnic profil bo inaczej nikt ci nie odpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.