Skocz do zawartości

poliuretan - tuleje wahaczy


melon373

Rekomendowane odpowiedzi

> ktoś z centomaniaków miał o podpisie że zajmuje się dystrybucja

> Powerflexa. Może się odezwie, albo ktoś inny poda jego nick.

Właśnie nie Powerflex - inna ściezka zlosnik.gif

Na razie trwają rozmowy i negocjacje cenowe.

Być moze jak będzie nas więcej, to moze i taniej.

Na razie pytanie kontrolne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie mialem od tego goscia z Olkusza do bmki. Bardzo fajna sprawa, niestety z tego co szukalem to obecnie tylko powerflex, bo zadna z firma, ktore reklamuja sie na allegro niestety nie robi do cc/sc. Jakby sie jednak cos zmienilo to prosze o info, bo musze wymienic tuleje wahaczy z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie od goscia z alegro,te sa robione pod lodzia przez faceta ktory robi tuleje zwykle dla Fiata.

Ps: Niebieskie silikonowe oslony moga byc, jezeli znajdzie sie 5 aut, czyli lacznie 20 oslon wew i zew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To zamiast sie zastanawiac daj oferte

A ile jesteście w stanie dać za cały zestaw, ile kosztuje np. Pwerflexa ?

Zeby przygotować jakąś ofertę muszę się zapoznać z zawieszeniem Sc/Cc, to nie jest tak że kupie sobie gumowe części i na ich podstawie zrobię tuleje z poliuretanu. Gdybym tak zrobił to nic by nie pasowało, poliuretan i guma to całkiem co innego, żeby dobrze zrobić tuleje z poli. trzeba mierzyć wahacze itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ile jesteście w stanie dać za cały zestaw, ile kosztuje np.

> Pwerflexa ?

gotowego całego zestawu niema.

> Zeby przygotować jakąś ofertę muszę się zapoznać z zawieszeniem

> Sc/Cc, to nie jest tak że kupie sobie gumowe części i na ich

> podstawie zrobię tuleje z poliuretanu.

why? inne firmy robią na wzór właśnie tych gumowych elementów hmm.gif

> Gdybym tak zrobił to nic

> by nie pasowało, poliuretan i guma to całkiem co innego, żeby

> dobrze zrobić tuleje z poli. trzeba mierzyć wahacze itp.

ja niemam nic przeciwko ale ja np. bardziej ufałbym ori gumą niż ori wachaczom zlosnik.gif mimo wszystko wydaje mi się że sztance od gumowych elementów sa dokładniejsze niż rączki majorów od roboty wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gotowego całego zestawu niema.

> why? inne firmy robią na wzór właśnie tych gumowych elementów

> ja niemam nic przeciwko ale ja np. bardziej ufałbym ori gumą niż ori

> wachaczom mimo wszystko wydaje mi się że sztance od gumowych

> elementów sa dokładniejsze niż rączki majorów od roboty

Uwierzcie mi, przerabiam to nie od dziś, konstrukcja tulei gumowej od poli. różni się, to inna technologia, np to jest ta sama tuleja:

http://elasto-moto.eu/images/produkty/bi..._2_3_4_min.jpeg

http://www.febi.com/pdb/main/Pictures/07856.jpg

od razu widać że są inne, gdybyście porównali wymiary to kazało by się że są całkowicie inne, a mimo to pasują w ten sam wahacz.

Guma jest fabrycznie miękka, ma się naciągnąć przy wciskaniu w wahacz itd, długo by można o tym pisać.

Tuleje oryginalne gumowe jak i wahacze mają konkretne wymiary, i nie można sobie ich robić jak się komu podoba, producent danej marki zaprojektował wahacz który ma część i ktoś potem robi zamienniki i to musi pasować, ale jak już pisałem poliuretan to co innego.

Zastanawiam się jak ktoś może dorabiać poli. na podstawie gumy, w 100% nie trzeba wszystkiego mierzyć, ale w większości, prosty przykład: kto kupuje buty na oko??? trzeba oczywiście mierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sluchaj poliuretany z Olkusza do E30 kosztuja mniej wiecej x2 co

> zwykle czesci dobrej firmy np. Lemfordera, ale to i tak x2

> taniej niz Powerflex.

Wiadomo że moja cena musi być konkurencyjna, nie sztuka zrobić, trzeba jeszcze sprzedać. Poliuretan nie jest tani, ale jest trwały, swoje musi kosztować, jak będę coś miał na pewno dam znać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.