Skocz do zawartości

Nowości na astra.auto.pl


graf

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zapraszam do odwiedzenia i testowania strony w nowej odsłonie.

Najważniejsze nowości:

1. Nowa wydajna wyszukiwarka - podpowiada podczas wyszukiwania

2. Pełne dostosowanie strony do oglądania na tabletach i komórkach. Jest to o tyle istotne, że zwykle kiedy potrzebujemy dowiedzieć się o np. wyświetlanym błędzie, to mamy pod ręką jedynie komórkę.

W wersji 'mobile' treści mało istotne są pominięte.

UWAGA! Proszę w tym wątku o informacje o niedziałających odnośnikach (linkach).

Zapraszam i proszę o wszelkie uwagi dotyczące strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 10 miesięcy później...

Nowy manual zawitał na stronę smile.gif.

Tym razem, opis naprawy sprężarki klimatyzacji, którego autorem jest kol. FDK.

Mających nieszczelne sprężarki, jak również wszystkich innych, zapraszamy pod adres:

http://www.astra.auto.pl/dzial-techniczn...imy-kompresor-f

waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda sprzyja majsterkowaniu i mamy kolejny manual. Jak poprzednio, autorem jest kol. FDK.

Tym razem opis modyfikacji oświetlenia zegarów, TIDa i przełączników w eFce.

Chętnych zapraszamy pod adres:

http://www.astra.auto.pl/dzial-techniczn...i-przyciskach-f

Czekamy na następne smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Gdyby, przypadkiem ktoś znalazł się w sytuacji zmuszającej do regeneracji rozrusznika, teraz już będzie wiedział jak to się robi.

Kol. vendorr przedstawił opis tej czynności pod adresem:

http://www.astra.auto.pl/dzial-techniczny/napraw-to-sam/345-regeneracja-rozrusznika-f

Zapraszamy smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Na stronie zawitał nowy dział pt: Oświetlenie.

Na początek wszystko co świeci w Astrze F. No, prawie wszystko, bo kilku pozycji brakuje. Ale gdyby ktoś z Was dysponował brakującymi elementami to będę wdzięczny za typ/wymiary waytogo.gif

A tym czasem zapraszamy pod adres: http://www.astra.auto.pl/oswietlenie-opel-astra-f smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie dla Astry J już gotowe.

Niestety nie tak bogate jak dla pozostałych modeli, gdyż albowiem jeszcze żadna (której właściciel byłby skory do niepatrzenia mi na ręce) nie trafiła w moje łapska.

Jeśli ktoś chciałby rozebrać panele w swojej, społeczeństwo z pewnością to doceni grinser006.gif.

A tymczasem zapraszamy pod adres: http://www.astra.auto.pl/oswietlenie-opel-astra-j waytogo.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Nowy art. na stronie.

W dziale "Technikalia" można zapoznać się z budową i zasadą działania wtryskiwacza stosowanego w systemach wtrysku wielopunktowego.

Zapraszamy pod adres: http://www.astra.auto.pl/dzial-techniczny/technikalia/355-wtryskiwacz-mpi

waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

No dobra, sprawa wygląda tak:

Tylko Graf ma dostęp do zaawansowanych mechanizmów strony (ja nawet nie wiem dlaczego nie działa). Niestety swego czasu podupadł na zdrowiu i ma teraz inne priorytety.

Potraktujcie to więc jako zawieszenie działania strony do odwołania.

Wszelkie szczegóły przekaże Graf jak wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, sprawa wygląda tak:

> Tylko Graf ma dostęp do zaawansowanych mechanizmów strony (ja nawet nie wiem dlaczego nie działa).

> Niestety swego czasu podupadł na zdrowiu i ma teraz inne priorytety.

> Potraktujcie to więc jako zawieszenie działania strony do odwołania.

> Wszelkie szczegóły przekaże Graf jak wróci.

Spokojnie, napisałem dziś bo myślałem, że może znowu padła i nikt o tym nie wiem.

Strona jest utrzymywana "hobbystycznie" więc nie możemy wymagać, że ma natychmiast działać itd. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co widzę na szybko to domena jest nieopłacona. Na kogo jest wykupiona? Jak by był z tym

> jakiś problem to proszę o info, postaram się pomóc.

To co robimy ściepe, podłączam się.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> utrzymanie domeny w NASK to o ile pamiętam ok 100PLN/rok, więc jak każdy użytkownik tu piszący

> rzuci 5 zetek to mamy 1 rok na pewno z głowy jak nie 2

Za *.auto.pl dla końcowego usera jest jakieś 75netto/rok. Da się też taniej jak się ma dostęp do cen hurtowych. grinser006.gif Tu nie chodzi o kasę tylko ruch właściciela, jeśli nie opłaci w terminie trafi na wolny rynek, gdzie prawdopodobnie zostanie z automatu przechwycona przez handlarza. O ile uzna ją za śmieć to jest szansa wówczas ją przejąć jeśli nie to pozamiatane.

Możemy też odpalić stronkę na innej domenie, mogę coś skonfigurować, mogę nawet udostępnić miejsce na serwerze, tylko czy ktoś obecnie ma kopię serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za *.auto.pl dla końcowego usera jest jakieś 75netto/rok. Da się też taniej jak się ma dostęp do

> cen hurtowych. Tu nie chodzi o kasę tylko ruch właściciela, jeśli nie opłaci w terminie trafi

> na wolny rynek, gdzie prawdopodobnie zostanie z automatu przechwycona przez handlarza.

No sam wiesz że psie pieniądze, wielka szkoda by była.

Naród się zrzuci, znaleźć właściciela!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, było więcej, bo standardowy limit transferu zjadało w pół miesiąca.

Z resztą opłata za serwis to najmniejszy problem, bo teraz można stronę umieścić na autokącikowym serwerze.

Problem w tym, że nie mam kopii serwisu i nie mam lepszego kontaktu z Grafem niż każdy z Was. Nie wiem, czy Graf ma backup poza serwerem dostawcy i czy host trzyma przez jakiś czas dane po wygaśnięciu abonamentu.

Nie mamy na to wpływu, więc na razie nie ma się co spinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co mi wiadomo, było więcej, bo standardowy limit transferu zjadało w pół miesiąca.

Ja mówię o koszcie domeny, hosting to inna bajka. Hosting cały czas działa, nie wiem do kiedy jest umowa. Można się na nią wbić ustawiając sobie statyczny wpis:

193.143.77.22 astra.auto.pl www.astra.auto.pl

Jak by ktoś miał hasełko to można by zrobić backup. grinser006.gif Tak to najwyżej wget. Tak o przynajmniej wygląda od legalnej strony. spy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.