Skocz do zawartości

ile czynnika do klimy?


Mikelos

Rekomendowane odpowiedzi

> ..katalogu pewnie też nie mają więc uciekaj od nich jak najdalej

> Jedź do fachowców, sprawdzą, podepną i będzie

Katalogu nie mają bo tylko jedną markę obsługują i nie jest to fiat. A gdzie indziej nie pojadę bo tutaj (czyli u mnie w pracy) zrobią mi za free zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szybkie pytanie mam ile tego czynnika wchodzi, bo samochód podpięty

> już i nie wiem ile nabić...

lepiej zmień paproka, który bez katalogu nic nie umie zrobić. Ktoś kto ma pojęcie jak działa klimatyzacja napełni odpowiednią ilość czynnika na podstawie ciśnienia w układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lepiej zmień paproka, który bez katalogu nic nie umie zrobić. Ktoś

> kto ma pojęcie jak działa klimatyzacja napełni odpowiednią ilość

> czynnika na podstawie ciśnienia w układzie.

Tak ale nigdy nie będzie to dobrze zrobione ,chyba ze trafi akurat waytogo.gif na ciśnienia mają wplyw też inne czynniki tak jak temp.zewn czystość skraplacza itd możnanaoko ale w dzisiejszych czasach jest to bez sensu .

Ilośc podana wyżej ok ale olej to ilość na cały układ gdy jest "suchy" teraz styknie 20 waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

> szybkie pytanie mam ile tego czynnika wchodzi, bo samochód podpięty już i nie wiem ile nabić...

Odświeże temat? Odgrzybiał ktoś klimatyzaję w Seicento ? Bo to że podobno filtra kabinowego nie ma już wyczytałem zlosnik.gifzlosnik.gif

Robił to ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odświeże temat? Odgrzybiał ktoś klimatyzaję w Seicento ? Bo to że podobno filtra kabinowego nie ma

> już wyczytałem

> Robił to ktoś ?

A co to za filozofia - klima jak klima, odgrzybiasz jak w każdym innym aucie. Można "granatem", pianką albo ozonem na obiegu zamkniętym. Metod jest chyba nawet więcej.

Filtr kabinowy był w CC, w SC nie ma - chociaż mi proponowano wymianę grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co to za filozofia - klima jak klima, odgrzybiasz jak w każdym innym aucie. Można "granatem",

> pianką albo ozonem na obiegu zamkniętym. Metod jest chyba nawet więcej.

> Filtr kabinowy był w CC, w SC nie ma - chociaż mi proponowano wymianę

No dobra filizofoia, ale gdzie napsikać? zlosnik.gif

Chyba nie jak w każdym innym w w Fiacie Brava robimy tak że zdejmujemy pokrywkę na podszybiu tam jest filter, filter się wyciąga włącza nawiew i psika środek tam gdzie jest filtr a w sc tak nie zrobisz? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra filizofoia, ale gdzie napsikać?

> Chyba nie jak w każdym innym w w Fiacie Brava robimy tak że zdejmujemy pokrywkę na podszybiu tam

> jest filter, filter się wyciąga włącza nawiew i psika środek tam gdzie jest filtr a w sc tak

> nie zrobisz?

do nawiewow od wewnatrz i ja bym sciagnal materialowe obicie podszybia i tam do wentylatora tez napsikal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do nawiewow od wewnatrz i ja bym sciagnal materialowe obicie podszybia i tam do wentylatora tez

> napsikal

i włączyć wentylator żeby się kręcił w drugą stronę ? wink.gifgrinser006.gif

To drugie to dobry pomysł ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i włączyć wentylator żeby się kręcił w drugą stronę ?

> To drugie to dobry pomysł

Skoro tyle dylematów to w takim razie wybierz inną metodę odgrzybiania smile.gif Ozon, albo granat smile.gif Włączasz takie ustrojstwo w środku auta i odpalasz klime na obiegu zamkniętym na pół godzinki sobie chodzi i już wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro tyle dylematów to w takim razie wybierz inną metodę odgrzybiania Ozon, albo granat Włączasz

> takie ustrojstwo w środku auta i odpalasz klime na obiegu zamkniętym na pół godzinki sobie

> chodzi i już

... a za tydzień śmierdzi znowu grzybem po wyłączeniu klimy

nic lepszego od pianki do dziś nie spotkałem, stosując w swoich autach waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szybkie pytanie mam ile tego czynnika wchodzi, bo samochód podpięty już i nie wiem ile nabić...

475-520gram

Ja mam 500.

Można ozonować ale nie wiem czy znajdziesz prawdziwy ozonator.

W kratki można zapiankować jak ktoś wie czy te kanały są szczelne i nie zaleje elektryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 475-520gram

> Ja mam 500.

> Można ozonować ale nie wiem czy znajdziesz prawdziwy ozonator.

> W kratki można zapiankować jak ktoś wie czy te kanały są szczelne i nie zaleje elektryki.

piankowanie w kratki daje tyle co nic,jeszcze nie słyszałem o lepszym odgrzybieniu jak mycie parownika przez odpowiednią chemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.