Jump to content
Sign in to follow this  
szyman

*** Warsztaty, części, naprawy ***

Recommended Posts

W tym wątku zamieszczamy wszystkie informacje dotyczące warsztatów, części, napraw, mechaników gdzie mówiąc hasło AK ewentualnie UKP mamy rabat. Tak samo możemy przestrzec przed partaczami czy zwykłymi naciągaczami.

to może ja zacznę

Zapraszam do mojego nowo otwartego warsztatu. Dla autokącikowiczów rabaty: 20% na robociznę i 10% części. Kontakt najlepiej telefoniczny 0 693 028 958

282499126-EMP.gif

post-32902-14352502706464_thumb.gif

Jeśli ktoś planuje konserwacje podwozia to polecam warsztat w Chorzowie na ul. Kadeckiej 10 tel. 505-539-787 bardzo profesjonalna robota. Wstawiłem tam uniaka bardzo brudnego a odebrałem bardzo czystego zlosnik.gif nawet komora silnika była wyczyszczona cool.gif a podwozie bardzo dobrze zakonserwowane ok.gif

POLECAM

Zakład Produkcyjny - Usługi Motoryzacyjne ZETEM

04-570 Warszawa - Wawer

ul. Kościuszkowców 29

zakład czynny: 8:00 - 16:00

możliwość odbioru felg po 16:00

tel. +48 (0) 22 815 22 43

kom. +48 (0) 602 111 011

email: zetem@neostrada.pl

http://www.prostowaniefelg.waw.pl/

NIEPOLECAM

Swift Serwis

Auto-klimatyzacja Robert Szyjka

ul. Reduta 7

31-421 Kraków

(współrzędne GPS: 50.095353 19.97602)

tel. (12) 413-36-10

tel. 601-454-884

Gadu-Gadu: 22650200

Auto oddane w celu naprawy klimatyzacji wyjeżdża od nich z naprawioną klimatyzacją oraz połamaną atrapą grilla. Właściciel wypiera się, że to nie oni złamali choć jego pracownik nawet pokazuje jak uzupełniał klimatyzację i wtedy właśnie tego dokonał. Nie chciało mu się odkręcać elementów karoserii to po prostu wyłamał atrapę grilla aby się dostać do zaworu. Z właścicielem nie da się w ogóle dogadać. ODRADZAM wizyty w tym serwisie. Widać iż kierują się zasadą że im szybciej wykonają tym więcej zarobią, przy czym nie ważne jest jak to jest wykonane i co na to klient.

no.gif

Zapraszam do swojego warsztatu w Ząbkach na ulicy Słonecznej 3 ....... na hasło UNO wymiana opon z mega rabatem - 13" i 14" za 40 zł, reszta wymiarów za 50 zł grinser006.gif Tel. 601078656, czynne pn-sob 9-18.