Skocz do zawartości

Giełda T/T


anton

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kolega moderator mógłby trochę postrzątać na giełdzie, bo straszny tam bałagan i zniechęca to do szukania czegokolwiek i w ogóle zaglądania tam? bow.gif

W związku z powyższym bardzo przepraszam, ale zamieszczę ogłoszenie tutaj. Otóż poszukuję plastikowej obudowy silnika, tej górnej do której mocowana jest obudowa filtra powietrza a także lusterek zewnętrznych. Autko to Tipo 1.6 z 1994 roku. Pozdrawiam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wszystkie części pochodzą od wersji 1,4 ie AGT rocznik 91 smile.gif

- Obudowa filtra powietrza

- rozrusznik (nowy bendyx)

- cewka zapłonowa

- pełny tunel między fotelami biegnący od reg. ogrzewania aż do tylnej popielniczki

- Przednie fotele i tylna kanapa dzielona (kolor szary)

- chłodnica

- przednie i tylne lampy

- kierunkowskazy przednie

- mechanizm przednich wycieraczek oraz tylnej (z silnikiem)

- przełączniki zespolone (te przy kierownicy łoczywiście)

- włącznik awaryjnych (kolor czarny)

- seryjny centralny zamek do obu przednich drzwi

- tylna klapa z szybą

- wszystkie 4 drzwi z szybami lub bez szybek (już bez boczków i przednie nie mają już elektryki)

- wentylator nagrzewnicy

- panel z reg. nawiewu

- troszkę plastików z wnętrza

- osłonki przeciwsłoneczne (kolor czarny)

- lampka z bagażnika zespolona z czujnikiem otwarcia klapy (oryginał)

- wałek rozrządu OD WERSJI GAŹNIKOWEJ !!

- zamykany schowek (kolor czarny)

- komp

- moduł zapłonu DIGIPLEX

- końcowy tłumik NOWIUSIEŃKI

- środkowy tłumik po jakiś 1500-2000 km

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę smile.gif

POZDRAWIAM smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie smile.gif

a mianowicie potrzebuje:

- obydwa ramiona przednich wycieraczek do fiata tipo te starego typu oczywiscie te ktore sie przykreca do podszybia,

- wykladzine bagaznika "tylniego" ktora przykrywa sie kolo zapasowe tez do tipo smile.gif

informacje co do tych czesci prosze na priv lub gg 3312120 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest dosprzedania ładne TIPO choć białe. rok 1992 1.9TD wersja SX 80k.m, welur, elektryczne szybki i lustra do tego podgrzewane wspomaganie zegary digital, szyber.

po wymianie rozżądu. Felga alu typowa FIAT lata bardzo ładnie oleju nie tyka. I cena do negocjaci. claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skupie katalizatory! Wyciete, z aut powypadkowych itp. Kontakt TYLKO przez e-mail: [email protected] Prosze nie pisac na pw bo naprawde pozniej sie gubie;) Aby wszystko poszlo szybciej i sprawniej prosze w mailu o podanie modelu auta, pojemnosci oraz przebiegu. Srednia cena oscyluje w granicach 50 pln. Pozdrawiam [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie felgi rekiny 13" pasujace do CC, w stanie jak najlepszym. Cena do 200zl. Na terenie Brzegu, Opola, Kedzierzyna, Raciborza, Rybnika, Gliwic, Zabrza i okolic moge odebrac osobiscie. Oczywiscie wysylka takze wchodzi w gre

Oferty prosze wysylac na priva, maila ([email protected]), gg 4442000. Foty mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-posiadam do sprzedania pokrowce szyte na miare do Tipo/Tempra- możliwość łączenia kolorów. Lepsze fotki kolorów oraz jak prezentują się w autach moge przesłac na meila. Transport do Warszawy i Gdańska gratis.Materiał jest bardzo dobrej jakości-łatwy do czyszczenia. Cena to 150 zł

Pozdrawiam-oto kilka fotek.

275917293-pr%F3bki%201.jpg

275917293-pr%F3bki%202.jpg

275917293-Kondziek1.jpg

275917293-M%F3j2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta specjalna grinser006.gif

-4 Felgi aluminiowe ALULINE o srednicy 15 i szerokosci 7 cali. rozstaw srub to 4x98 (pasuja do fiatow w tym uno)

-4 opony caloroczne HANKOOK CENTUM H720 195/50 R15

Stan felg i opon jak na zalaczonych obrazkach. zaintresowanym moge porobic dokladniejsze fotki i wyslac na mejla.

cena: 400zl LUB wymiana na 4 felgo aluminowe 13'' z oponami letnimi w rozmiarze 155/65 R13 w podobnym stanie + mala doplata(zaleznie od stanu opon i felg, ktore ktos chcialby wymienic).

odbior jedynie osobisty na terenie malopolski (szczegoly uzgodnie z zainteresowanymi).

kontakt mejlowy, gg lub przez AK. namiary sa w moim profilu

275937657-25411180417.jpg

275937657-IMG00025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupie katalizatory! Wyciete, z aut powypadkowych itp. Kontakt TYLKO przez e-mail: [email protected] Prosze nie pisac na pw bo naprawde pozniej sie gubie;) Aby wszystko poszlo szybciej i sprawniej prosze w mailu o podanie modelu auta, pojemnosci oraz przebiegu. Srednia cena oscyluje w granicach 50-80 pln. Przy wiekszej ilosci posiadanych sztuk - mozliwosc negocjacji ceny! Pozdrawiam [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Sprzedam Tipo <<

Sprzedam Fiata TIPO 1,4, gaźnik, instalacja gazowa, 1993 r., kolor biały, liczba drzwi 5, 128 tys. km, kupiony w Polsce w salonie, drugi właściciel niepalący, pełna dokumentacja, bezwypadkowy, badanie techniczne ważne do marca 2006, blokada skrzyni biegów, autoalarm, opony MICHELIN w dobrym stanie, bagażnik dachowy (demontowany). Samochód zadbany, używany przeze mnie 8 lat. Nie ma żadnych ognisk korozji. Samochód sprzedaję, ponieważ kupiłem sobie nowszy.

Telefon: 505604491.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam do sprzedanie felgi aluminiowe do Fiata z rozstawem srob 4x98 !

> Felgi 15' z oponami 195/55/15 Do felg dodaje sroby mocujace +

> sroby zabespieczajace przed kradzieza + pierscienie centrujace

> Felgi przydalo by sie odnowic gdyz miejscami schodzi farba !

> cena do uzgodnienia

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam fiata tipo 2.0 16v 150KM 91' model silnika 160A8.046 przebieg ok 220tys

- Aluminiowe Felgi

- Centralny zamek z alarmem

- Wspomaganie

- Hamulce tarczowe przod i tyl

- Abs

- Elektryczne lusterka, podgrzewane

- Elektryczne szyby

- Elektryczny seryjny szyberdach

- Kierownica Momo

- Niebieskie podswietlenie zegarow, przelacznikow i schowka

- Fotele "prawie" sportowe

- Zderzaki w kolorze nadwozia

- Brak jakichkolwiek sladow rdzy

- Progi boczne w kolorze nadwozia

- Pousuwane znaczki Fiata

- Siatka w grilu i zderzaku przednim

- Tylnie swiatla przyciemnione

- Szyby przyciemnione folia (Tyl ciemniejsza przod jasniejsza)

- Wydech koncowy sportowy, usuniety drugi tlumik i zamiast katalizatora strumiennica

- Wymieniony lacznik elastyczny za kolektorem i nowe rury uklady wydechowego

- Zrobiony remont kapitalny silniczka okolo 3 misiecy temu od tamtego czasu przejechane okolo 3tys km.

- Przy remoncie silnika wymienione: wal korbowy,walki rozrzadu,komplet panewek,pierscienie,simmeringi,paski,wszystkie uszczelki,kopulka z palcem,swiece,przewody,cewka,akumulator,uszczelniacze zaworowe,zostalo tylko wyregulowac luzy zaworowe

- Nowy olej w skrzyni

- W silniku Shell Helix plus 10w40

Silniczek chodzi b.ladnie, autko prowadzi sie dobrze, nie sciaga i nie ma zadnego bicia, sprzedaje autko bo sytuacja materialna mnie do tego zmusza, auto sprzedaje bez naglosnienia.

Cena 5tys, oczywiscie do negocjacji. Kontakt Priv lub gg 4444856 lub 693 406 942 fotki wysle na maila jak cos.

post-36641-14352466951884_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie przegub do tipo 1.6 DOHC od strony kierowcy mój się urwał tak był wybity już zakupie w dobrym stanie ten przegób i w dobrej cenie umnie na złomie krzyczom 50 zł sobie ale cholera wie co to jest pliz pomóźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na sprzedaz mam pare czesci do Tipka 1.6 DOHC

Cewka zaplonowa wraz z elektronicznym modulem sterujacym GM cena 70zł .

Komputer cena 80zł

Aparat zaplonowy 40 zl bez palca ( wystarczy przelozyc swoj i bedzie git )

gaznik kompletny wraz z silniczkiem krokowym itp 60zł

Wrazie pytan kontakt 605-159-178 lub emai [email protected] Wysylka caly kraj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W zwiazku z zmiana samochodu z wloskiego na francuski zostalo mi jeszcze sporo roznych czesci i elementow do tempry/-sa to w wiekszosci czesci uzywane ale sprawne/np.silniczek przedniej wycieraczki z mechanizmem,przednie zaglowki,wiazki przewodow elektrycznych,wentylator chlodnicy,duzo wew.elementow plastikowych,kolo dojazdowe 14,nowa instrukcja obslugi TEMPRY,ksiaza iOBSLUGA i NAPRAWA FIAT TIPO,ksiazka OBSLUGA i NAPRAWA FIAT TEMPRA zamki z silownikami ,zaluzje,oraz roznosci oprocz elementow silnika i karoseri/wszystko sprzedam po cenach "normalnych" nie nastawiam sie na zaden zarobek,poprostu pozadkuje garaz.Preferuje odbior osobisty.

Informacji szczegolowych udziele mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM :

-rozpórkę kielichów do tipo 2.0 16V nowa, niezakładana(250,-)

-spoiler dachowy abarth pfeba - oryginalny (gumowy , czarny )

(200,-)

- próg (strona pasażera ) oryginalny sedicivalvole 94rok 3d

( drugi próg do posklejania - niestety uszkodzony -GRATIS)'

200,-

kontakt

GG 3778329

[email protected]

mieszkam we Wrocławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam spoiler dachowy na klape (pfeba) - 140zl - przesylka gratis. To tyle ile mnie kosztowalo - kupilem sobie drugi nielakierowany. Ten jest pomalowany pod kolor niebieski - usuwanie farb juz rozpoczalem (zuzylem jedna puszke preparatu do usuwania starych warstw lakieru) i zrobione jest to w ca. 80%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Więc wszystkie części pochodzą od wersji 1,4 ie AGT rocznik 91

> - Obudowa filtra powietrza

> - rozrusznik (nowy bendyx) - SPRZEDANY

> - cewka zapłonowa

> - pełny tunel między fotelami biegnący od reg. ogrzewania aż do

> tylnej popielniczki

> - Przednie fotele i tylna kanapa dzielona (kolor szary)

> - chłodnica - SPRZEDANY

> - przednie i tylne lampy

> - kierunkowskazy przednie

> - mechanizm przednich wycieraczek oraz tylnej (z silnikiem)

> - przełączniki zespolone (te przy kierownicy łoczywiście)

> - włącznik awaryjnych (kolor czarny)

> - seryjny centralny zamek do obu przednich drzwi

> - tylna klapa z szybą

> - wszystkie 4 drzwi z szybami lub bez szybek (już bez boczków i

> przednie nie mają już elektryki)

> - wentylator nagrzewnicy

> - panel z reg. nawiewu

> - troszkę plastików z wnętrza

> - osłonki przeciwsłoneczne (kolor czarny)

> - lampka z bagażnika zespolona z czujnikiem otwarcia klapy (oryginał)

> - wałek rozrządu OD WERSJI GAŹNIKOWEJ !!

> - zamykany schowek (kolor czarny)

> - komp

> - moduł zapłonu DIGIPLEX - SPRZEDANY

> - końcowy tłumik NOWIUSIEŃKI

> - środkowy tłumik po jakiś 1500-2000 km

> Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę

> POZDRAWIAM

smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię tylnią wycieraczkę z ramieniem do tipo w stanie idealnym

silniczek/pompka spryskiwaczy pasujący do tipo 1.4 94 rok

i tak orjentacyjnie czy ma ktoś do opchnięcia sam podłokietnik i czy mogę go zamontować u siebie bo w miejscu podłokietnika mam jakąmś zaslepkę/pokrętło przy fotelu hmm.gif

żadko tu zagladam a jak by ktoś miał co by mnie interesowało to prosze o mailika [email protected]

pozdro zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

rozglądam się za popielniczką z konsoli do Tempry, mam na myśli tą zamaykaną część na zawiasach (bez wyciąganego środka). Jeżeli zostało Ci takie coś to poproszę o info z ceną.

Pozdrawiam

PS A może masz jakieś alu 14" do Fiata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1.Kupie obudowe filtra powietrza ( silnik 1.4 na gazniku ).Obudowa montowana " w blotnik". Najlepiej komplet, jak ktos ma sam dol lub tylko dekiel tez chetnie przyjme smile.gif

2. Na dobra sprawe nie wiem jak to sie fachowo nazywa. Chodzi o blaszke / tacke znajdujaca sie pomiedzy kolektorem wydechowym a gaznikiem. Do tej tacki jest dopieta rura zbierajaca cieple powietrze i poprowadzone to jest do filtra powietrza. Na pierwszy rzut oka kojarzy sie to z podobnie wygladajaca tacka pod palnikiem w piecykach gazowych (domowych) typu "junkers" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania do Tipo r.89;

drzwi kpl. białe- 120zł/szt

błotnik lewy- 50zł

reflektor prawy stary typ- 70zł

dach-100zł

belka tylna 150zł

lampa tylna prawa lekko uszk.-40zł

zawiasy do maski- 40 zł

obudowa filtra-50zł

szyba tylna boczna klejona prawa- 40zł

jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam na priv lub email ; [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania komplet felg aluminiowych firmy BORBET wraz z oponami !!! Opony w rozmiarze 195/50/R15... Felgi jak nowe.... żadnych uszkodzeń....

Szerokość felg 7J....

Więcej info 500-633-893

Cena za komplet 1000zł do maluńkiej negocjacji !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam do sprzedanie felgi aluminiowe do Fiata z rozstawem srob 4x98 !

> Felgi 15' z oponami 195/55/15 Do felg dodaje sroby mocujace +

> sroby zabespieczajace przed kradzieza + pierscienie centrujace

> Felgi przydalo by sie odnowic gdyz miejscami schodzi farba !

> cena do uzgodnienia

Ile za te felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie ladne cfaniaczek.gif felgi aluminiowe najchetniej 14" 4x98 najlepiej z oponkami w rozmiarze 175/50, 185/50, 195/40 lub 195/45

lub palacz.gif

15" 4x98 max 7"szerokosc ET pomiedzy 25 a 35 i najlepiej z oponkami 175/50 lub 195/40

jesli felgi beda godne uwagi i cena rozsadna to moga one byc z rozstawem 4x100 ok.gif

oferty najlepiej ze zdjeciami na priv lub [email protected], rowniez gg zlosnik.gif

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam TIPO 1,4 `95r. 5d

jakis tydzień temu autobus MPK zwęził mojego tipka frown.gif - cały lewy bok drzwi już kupiłem

dlatego teraz poszukuje częsci

Potrzebuje błotnik LP BORDO METALIK tak zeby bez lakierowania można go było założyc na autko

Potrzebuje też

- nadkole LP

- chłodnice do silnika 1,4 - no chyba ze macie pomysł jak dokleic urwane kawałek prawego dolnego mocowania chłodnicy -to jest boczny plastik

Pozdrawiam i czekam na e`maile

TomekK TYCHY

[email protected]

GG 1026929

post-30762-1435246814597_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do sprzedania 2 amortyzatory:

Amortyzator SACHS 110 460 (GAZOWY), przednia oś

FIAT TIPO 1.1-1.6;1.7-1.9D,TEMPRA1.4;1.6

Rodzaj amortyzatorów: cisnienie gazu

Typ amortyzatora: rozpórka zawieszenia

System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka

do numeru podwozia: 4085697

cena: 200zl (za sztuke)

Zalatwilem je do mojego Bravo. W trakcie montazu okazalo sie ze gwint jest za krotki. Według moich spostrzezen chyba jest blad w katalogu papierowym SACHS-a bo podaje je ze pasuja do BRAVO co nie jest prawda (przynajmniej do mojego modelu, koniec 95)

Na stronie http://amortyzatory.intercars.com.pl/

znalazlem info ze pasuja tylko do TIPO/TEMPRA

Jesli ktos by sie skusil to sa do odbioru: Warszawa/Ursynow lub Raszyn (przy Krakowskiej). Ewentualnie wysyłka.

pozdrawiam

Mawik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Poszukuje orginalnego tipo sport he czyli 2,0 sedici moze byc uszkodzony tylko żeby silnik był ok no i wiadomo te wszystkie bajery co w nim siedza abs szyby, szyberrdach i lusterka elktryczne, ładne aluski 15 kiera a momo i te ładne i wygodne fotele. Miałem kiedys takiego no ale sprzedałem ale teraz znów go chce, przywiązałem sie do niego serce.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.