Skocz do zawartości

Giełda T/T


anton

Rekomendowane odpowiedzi

mam do sprzedania fiata tempre r.94 po wypadku

co warto wiedziedziec

silnik 1,6 ( instalacja lpg na zalozona 6 miesiecy przed wypadkiem ) , skrzynia biegow i alternator po regeneracji ( jezdzilem okolo 2 miesiecy ) nowe wachacze , dwie opony letnie maja moze z 15000 km przejechane

uszkodzeniu ulegla karoseria

tanio sprzedam na czesci (najlepiej cala )

wiadomosc mailem lub telefonicznie

mail [email protected]

tel . 602 430 237

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania komplet felg z Fiata Punto I z 1998 roku.... Felgi są w ładnym stanie. Nie posiadają żadnych uszkodzeń. Sprzedaję tylko w komplecie. Cena oczywiście za komplet smile.gif Więcej info 500-633-893 lub [email protected] Wymiary to: szerokość 5.0 a ET 48...

CENA 160zł za 4 szt...

info równiez tutaj: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=91394767

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzedam:

-rozpórka do tipo 2.016V (może do innych tipo też pasuje)

-sprężyny przód do 2.016V z klimą -gratis dorzucić mogę amortyzatory ( w zasadzie całe kolumny)

-kierownicę skórzaną z Airbagiem z tipo 2.016V 93 rok z naklejką ze schowka

-wygłuszenie maski ze spinkami

-felgi stalowe 15`` szerokość 6J 4x98

-opony Fulda Carat Attiro 195/55/15 82V letnie

-silnik tylnej wycieraczki (ramię gratis)

-uszczelka (gruba) tylnej szyby wewnętrzna

-spoiler pod zderzak oryginalny gumowy od tipo 2.016V

-progi sedicivalvole (do 3 drzwiowego)

-dmuchawa nawiewu

-nagrzewnica z zaworem (kpl)

-zawór nagrzewnicy

-korek wlewu oleju (do 2.016V)

- korek zbiornika wyrównawczego płynu chłodzącego

- Abarth spoiler dachowy do Tipo (oryginał , jeszcze nie malowany)

-zmieniarka Grundig MCD-30 (+kabel+magazynek+uchwyty)

-naba Momo do tipo/tempry

-filtr sportowy wkładka KINGDragon do tipo/tempry

część z tych rzeczy wystawiłem na Allegro

nick : EASYKATO

GG 3778329

[email protected]

0 888 83 58 58

mieszkam we Wrocławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjak w temacie. interesuje mnie kompletny silnik 1.6 OHC (tipo 1.6i.e.). stan silnika niemal dowolny.

poszukuje tez gory silnika tempry 1.6MPi 90KM lub kompletnego silnika.

silnik moze poochodzic z pojazdu bez prawa do rejestracji, jedbnak zaznaczam, ze chce znac jego pochodzenie.

ewetualne oferty prosze na priv/mail/gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzedam:

-rozpórkę do tipo 2.016V może do innych tipo też pasuje

(przednia , górna z regulacją , OMP)

-kierownicę skórzaną z Airbagiem z tipo 2.016V 93 rok z naklejką ze schowka

-felgi stalowe 15`` szerokość 6J 4x98 (gratis kołpaki )

-opony Fulda Carat Attiro 195/50/15 82V letnie

-silnik tylnej wycieraczki (ramię gratis)

-uszczelka (gruba) tylnej szyby wewnętrzna

-spoiler pod zderzak przedni oryginalny gumowy od tipo 2.016V

-spoilery progowe sedicivalvole (do 3 drzwiowego)

-dmuchawa nawiewu

-nagrzewnica z zaworem (kpl)

-zawór nagrzewnicy

-korek wlewu oleju (do 2.016V)

- korek zbiornika wyrównawczego płynu chłodzącego

- Abarth spoiler dachowy do Tipo (oryginał pfeba gumowy, jeszcze nie malowany)

-filtr sportowy wkładka KINGDragon do tipo/tempry

część z tych rzeczy wystawiłem na Allegro

nick : EASYKATO

GG 3778329

[email protected]

0 888 83 58 58

mieszkam we Wrocławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania bardzo ładne alufelgi (4szt) firmy DYNAMIC TEAM w stanie idealnym, używane zaledwie pół sezonu, sprzedaję gdyż jak wiadomo skasowałem swojego Punciaka. Praktycznie jak nowe, brak jakich kolwiek większych obtarć.

felgi w rozmiarze 15"/6,5" 4x98 ET38 w komplecie zestaw specjalnych śrub

Opony DUNLOP SP SPORT 200 185/55/15 - stan bieżnika jakieś 2-2,5 min wystarczą w zupełności na jeden sezon - dorzucam je extra do felg

Cena za komplet 1600 zł, możliwa niewielka negocjacja ceny. info [email protected]

f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Mam do sprzedania Fiata Tipo 1,4ie, 1997r. Usportowione zawieszenie, instalacja CB, oryginalny szyberdach, ABS, wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby, instalacja gazowa (butla w kole), autoalarm z najwyższej półki, centralny zamek, nowe opony z przodu, halogeny przeciwmgielne, halogeny dalekosiężne. Wymienione(nowe): sprzęgło, wahacz, akumulator. Cena: 4800zł. Dodatkowo drugi układ wydechowy, standardowe sprężyny, 6 felg. Za 1200zl dodam fotel kubełkowy a'la Sparco Pro 2000, pasy sabelt 3" 6pkt oraz kierownicę (nowa) skórzaną OMP Corsica (35cm, 9,5cm odsadzenie).

Kontakt:

tel: 0601424302

mail: [email protected]

GG# 1135336

Zdjęcia:

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1. Mam do sprzedania kierownice rajdowa OMP Corsica, 35cm i 9,5cm odsadzenie. Wykonana jest z czarnej skóry. Srodek czarny. Stan oceniam na bardzo dobry (jak nowa, zero sladow zuzycia). W komplecie klakson(nowy, nieuzywany) + naklejki OMP. KLIK

Cena 550zł

8.JPG

2. Kolejna rzecz to profesjonalne pasy Sabelt 3" 6pkt. Kolor czerwony. Mogą być mocowane do klatki lub za pomoca "karabinczykow". NIE DZWONIONE!!! Cena 450zl.

3. Fotel kubełkowy na formie Sparco Pro 2000. Bardzo głęboki, kolor czarny. Obszyty welurem. Niestety standardowo posiada przetarcie niecale 1cm (zaszyte, prawie niewidoczne). Cena 350zl.

Fotki na Priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie maskę lewy przedni błotnik, lewe przednie drzwi lewa przednia piaste koła i chłodnice, Oferty tylko ze śląska i blacha w idealnym stanie bez rdzy i szpachli tel 603 226 663 lub kupie tanio sedici z zarżnietym silnikiem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Tipo maniaków mam do sprzedania panel sterowania nadmuchem i ogrzewaniem w tipo panel jest przerobiony ma niebieskie podświetlanie zajefajnie to wygląda mam to zamontowane u siebie ceny jeszcze nie znam ponieważnie wiem ile to mozę być warte podświetlanie sam robiłem na meila wyśle fotki dla zainteresowanych. W najbliżsym czasie wystawie aukcje na allegro no chyba ze jest ktoś bardzo tym, zainteresowany niech mi poda cene a ja rozwarze ta propozycje pozdrawiam. 276922975-P05-14-06_22.59%5B1%5D.jpg

post-56994-14352470796585_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich Tipo maniaków mam do sprzedania panel sterowania

> nadmuchem i ogrzewaniem w tipo panel jest przerobiony ma

> niebieskie podświetlanie zajefajnie to wygląda mam to

> zamontowane u siebie ceny jeszcze nie znam ponieważnie wiem ile

> to mozę być warte podświetlanie sam robiłem na meila wyśle fotki

> dla zainteresowanych. W najbliżsym czasie wystawie aukcje na

> allegro no chyba ze jest ktoś bardzo tym, zainteresowany niech

> mi poda cene a ja rozwarze ta propozycje pozdrawiam.

A oto aukcja zaglądajcie i kupcie opłaca się.

http://allegro.pl/item107841086_tuning_tipo_jedyny_taki_na_allegro_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam

spoilery progowe do tipo SEDICI 3drzwiowego

( do 5 drzwiowego tipo też będą pasować i do tempry pewnie też)

p10001259fd.th.jpg

p10001344jh.th.jpg

p10001392sl.th.jpg

próg (strona pasażera)-stan bardzo dobry

........

próg (strona kierowcy) -uszkodzony - pęknięcie na szwie do sklejenia

i małe uszkodzenia od spodu (nie widoczne po zamontowaniu)

cena 199zł / komplet

kontakt

0 888 83 58 58

GG 3778329

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sa to w wiekszosci czesci uzywane ale sprawne/np.silniczek przedniej wycieraczki z mechanizmem,przednie zaglowki,wiazki przewodow elektrycznych,wentylator chlodnicy,duzo wew.elementow plastikowych,kolo dojazdowe 14,nowa instrukcja obslugi TEMPRY,,zaluzje,silniczek szyberdachu,,nowa koncowka drazka kierowniczego pasy bezpieczenstwa ,kolumna kierownicza,wewnetrzne lusterko,wewnetrzne oswietlenie ze sterowaniem szyberdachu,pompa hamulcowa,,przednie zaciski hamulcowe,katalizator,klamki wewnetrzne,schowek od strony pasazera oraz roznosci oprocz elementow silnika i karoseri/. Posiadam rowniez uzywane ale sprawne przewody WN BOSCH i LANCIA,swiece zaplonowe NGK R BKR5EK,przerywacz kierunkowskazow 719075 DOT 12V 42/92W FIAT LANCIA. WSZYSTKO BARDZO TANIO Do kazdego zakupionego elementu lub czesci doloze "cos"gratis od TEMPRY. Informacji szczegolowych udziele mailem

Ceny od 5,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sprzedam dystanse aluminiowe 4szt z pierścieniem centrujacym.

2szt 20mm i 2szt 17mm + 12 długich srub oraz 4 z zabezpieczeniem.

Jeździły u mnie w Seicento razem z felgami które też sprzedaje.

Cena to 250zl.

http://www.allegro.pl/item119853303_dystanse_alu_2x20_i_2x_17mm_sruby_4x98_okazja_.html

post-55519-14352472929699_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam! Mam do sprzedania Fiata Tipo 1.4 z 1992 roku. 256000 km przebiegu. Wyposarzenie ponadstandardowe- cd blaupunkt i 4 głośniki, nic pozatym, stan auta ogólnie dobry w ciągu 2 lat zrobiłem nim 70000km i nigdy nie nawalił w drodze, (poza tym że urwał mi się przewód zapłonu, ale miałem zapas). do auta dodaję zimówki TECHNIC ALPINER -kupione nowe w październiku 2005, a w tej chwili są letnie barumki kupione też nowe w 2005 roku w kwietniu. przy 241000 km założyłem nowe amorki przód monroe z odbojami, tył kayaba, pasek i rolkę rozrządu końcówki drążków kier. uszczelniacze wału i wałka rozrządu łożyska tylnych wahaczy, przy 252000 km założyłem nowe wahacze przednie a w zeszłym tygodniu nowy wentylator chłodnicy. Cena 4300 zł. do negocjacji. Polecam serdecznie. 508-326-023 gg 3543567 http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id...d0f704207a1602a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam do sprzedania opony Pirelli - nówki nigdy nie zakładane. Opony w rozmiarze 175/65 R14 dostał mój kolega akwizytor do sowjego Yarisa Verso. Jednak w międzyczasie zmienili mu auto na większe. A że szefostwo nie wiedziało, że on nawet nie zdążył założyć tych opon do tego yarisa - to teraz są do sprzedania.

Cena za 4 sztuki wynosi 450 zł. Chętnych proszę o kontakt na mejla lub na kąciku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam w całości Temprę z 1990 wyjechał z fabryki 1994 silnik 1.8 8V .

Kupiłem ją dla silnika bo miałem wsadzić do mojego ale plany się zmieniły i teraz szukam 1.8 16V lub 2.0 wyciągałem z tej tempry przekładnie ze wspomaganie, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, alternator i zastanawiam się nad deską digital .

Auto posiada ważne OC,z chęcią mogę zamienić na silnik 1.8 16V lub 2.0

więcej fotek i info na GG 7569401

277526263-11.jpg

277526263-22.jpg

277526263-33.jpg

post-29300-14352474147127_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM DO SPRZEDANIA FIATA TIPO 1.4 NA WTRYSKU DESKA DIGITAL SPROWADZONY 2 LATA TEMU FAJNY STAN KOLOR WIŚNIOWY NA WYPOSAZENIU MA WSPOMAGANIE ELE. SZYBY WELUR CENTRALNY ZAMEK ZAŁOŻYŁEM GŁOŚNIKI 3-TROŻNE TYŁ PRZÓD 2-DROŻNE RADYJKO 4 RAZY 40 WATT CD MP3 Z PILOTEM NIC NIE PUKA I NIE STUKA MÓJ TEL. 502836938 LUB EMAIL [email protected] proszę śmiało pytać na wszystko odpowiem acha przebieg tylko 105 tys. cena to 4200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie! dla wszystkich zainteresowanych diagnostyką silników wysokoprężnych mam do zaoferowania książkę z wydawnictwa WKŁ pod tytułem DiAGNOSTYKA SILNIKÓW WYSOKOPRĘŻNYCH autorstwa panów Bocheńskiego i Janiszewskiego! Książka jest w stanie idealnym prawie nowym za doskonałą cenę!

http://www.allegro.pl/item130809331_diagnostyka_silnikow_wysokopreznych.html

Gdyby było zapotrzebowanie to posiadam jeszcze jedną sztukę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.