Skocz do zawartości

G-Tech i moje "sliskie" SC


mammoth

Rekomendowane odpowiedzi

dzis wieczorkiem nudzilo mi sie zadzwonil kumpel ze ma G-Techa i chce zmierzyc swojego golf'a III 2,9 VR6

a ze jest we wrocku nawet sucho to sobie pojechalismy pomierzyc autko no i golf z 2 osobami na pokladzie (ja 84kg i moj kumpel 96kg) przyspieszenie od 0 do 60mil/h zrobil w 6,85s (wynik w miare powtarzalny i to przy lekkim poslizgu przy starcie)

podradowani wpadlismy na pomysl zmierzenia mojego pudelkolotu tak wiec moje pudelko z dwiema osobami na pokladzie i lekko juz slizgajacym sie sprzeglem zrobilo czas 14,76s

teraz nie wiem czy sie cieszyc czy nie (autko seryjne skrzynia S'kowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moje autko kreci na gtechu od 11.30 do 13s tez seria itd wiec

> sprzeglo ci sie musi slizgac

ale niestety ma wszelkie objawy "zmeczonego" docisku

sczegolnie na jedynec jest to odczuwalne (przy ostrym ruszaniu obroty wzrastaja a pretkosc pojazdu jest niewielka) autko nie jest tak dynamiczne jak bylo wczesniej ( a na innych biegach jest lepiej niz na jedynce ale nadal niezadowalajaco!)

ogolnie sie nie przejmuje bo sej ma sluzyc do jazdy po miescie a nie do poprawiania czasow dlatego nie ma zadnych modyfikacji poprawiajacych wydolnosc jednostki napedowej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zalozysz sofyt turbo i bedziesz mial 5 s do 100 LUUUUDZIIEEEE

> zejdzcie na ziemie i ustawcie odpowieno te gtechy

czy ja napisalem ze wierze w wyniki tego g techa? wyniki sa powtarzalne czasy srednio 12.40 napisalem przedzial w ktorym przy roznych warunkach gtech pokazuje a wierz mi pomiarow robilem wiele.

bardziej niz do pomiaru czasu wykozystuje gtecha do pomiaru mocy na kolach, nie dla wartosci tylko dla roznic w wartosciach.

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ja napisalem ze wierze w wyniki tego g techa? wyniki sa

> powtarzalne czasy srednio 12.40 napisalem przedzial w ktorym

> przy roznych warunkach gtech pokazuje a wierz mi pomiarow

> robilem wiele.

> bardziej niz do pomiaru czasu wykozystuje gtecha do pomiaru mocy na

> kolach, nie dla wartosci tylko dla roznic w wartosciach.

> pozdro!

waytogo.gif

ale zapytaj sie np. freestylera jak wplyw na odczyt ma nie tylko dobre poziomowanie ale i umiejscowienie gtecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale zapytaj sie np. freestylera jak wplyw na odczyt ma nie tylko

> dobre poziomowanie ale i umiejscowienie gtecha...

wiem jakie ma to znaczenie. Dlatego staram sie przyklejac gtecha w tym samym miejscu. Powtarzam dla mnie gtech to dobre urzadzonko do porownania zmian po modyfikacji a nie wyznacznik przyspieszenia bo wiadomo ze nic nie zastapi fotokomorki wink.gif

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedy można podjechać na próbe mojej furki , możesz pozyczyć na

> weekend ten tego G-TECHA ?? np. na sobote rano ???

ale to nie jest moj sprzet i nawet go u siebie nie mam! kumpel pozyczyl go od jakisznajomych na wczorajszy wieczor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.