Skocz do zawartości

::Warsztat w którym mogę wyregulować luzy zaworowe::


krzysiek82

Rekomendowane odpowiedzi

Manuale manualami ale tak naprawde nic z nich nie wynika, jak sie ktos nie zna to niech sie lepiej do silnika nie dotyka. Takie moje zdanie. Poteoretyzować sobie można ale to na tyle. Dowiedziałem się że cała usługa to 30zł więc nie warto samemu sie do tego dotykać samemu. smile.gif Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Manuale manualami ale tak naprawde nic z nich nie wynika,

033102bebe_1_prv.gif akurat z tego manuala wynika baaardzo dużo i wzbudza zainteresowanie, najprawdopodobniej trafi na fajną cenot stronę jako pomoc dla innych.

skoro twoim zdaniem nic z manuali nie wynika... hmm ciesze się jednak że są ludzie dla których wynika sporo, piszą pytaja, cieszę sie że nie zrobiłem tego na marne

> jak sie

> ktos nie zna to niech sie lepiej do silnika nie dotyka. Takie

> moje zdanie.

ale trzeba przynajmniej oleum sprawdzać rotfl.gif

taki co się nie zna i nie dotyka przyjechał do mnie właśnie na zaworki i uszczelnienie góry.

paliła sie kontrolka oleju, oleju nie było rotfl.gif jak zapytałem jakim cudem nie sprawdzał oleum odpowiedział: nieznam się, nie dotykam rotfl.gif

> Poteoretyzować sobie można ale to na tyle.

ja praktykuje, wyniki są w manualach

> Dowiedziałem się że cała usługa to 30zł więc nie warto samemu

> sie do tego dotykać samemu.

warto, bo można przy okazji zrobić pare innych pierdółek których mechanik nie ruszy, warto dlatego że czynnośc ta jest wręcz banalna i wykonało ja sporo ludzi totalnie niekumatych w mechanice

BTW nie jestem mechanikiem tylko naukowcem zlosnik.gif jak zaczynałem grzebac przy aucie posiadałem pare kluczyków topexa i sporo chęci, jak się kocha auto to mozna poświęcic kilka chwil na podstawową obsługę zlosnik.gif

intrygi nie kasam zlosnik.gif20.GIF

pozdrawiam 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.