Skocz do zawartości

ktos jakis pomysl jak jak zamontowac glosniki z tylu?


jakubek180

Rekomendowane odpowiedzi

> ciekawe czy ktos odpowie bo sie doczekac nie moge

Łatwiej i szybciej będzie wyciąc otwory w tylnej półce i wstawić tam głośniki. Nie trzeba dawać wzmocnienia. Pólka jest wykonana wystarczająco wytrzymałego materiału. Możesz tam wstawić nawet elipsy 6x9 albo jakieś głośniki basowe. 20 cm powinno się zmieścić. Oczywiście nie będzie takiego efektu, jak przy tubie, ale jak kupisz jakies dobre głośniki to będzie OK. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest dobry dźwięk z przodu samochodu, ale w przypadku UNO to jest już większy kłopot (panele w drzwiach, przejściówki itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi mi o to czy lepiej zrobic polke, czego nie chce czy lepiej

> wzmocnic ta polke ktora przykrywa bagaznik( ta co sie unosi

> razem z klapa) jakas plyta i tam wstawic glosniki zeby wyjscie

> bylo do bagaznika?dzieki i pozdro

Witam

Ja u siebie wykorzystałem pólke oryginał wykroiłem otwory wyrzynarką i zamontowłem 3 drożne głośniki firmy Magnat przewody przechodzą listą przy progu,pod tapicerką i wyjście w bagażniku.Nie zapomnij założyć w bagażniku kostki do podłączenia bo jak chcesz coś przewiezć dużego to trzeba wymontować półkę,rozłączasz wtyczkę i półka jest wolna.

Pozdrawiam. 30.GIF

30.GIF30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi mi o to czy lepiej zrobic polke, czego nie chce czy lepiej

> wzmocnic ta polke ktora przykrywa bagaznik( ta co sie unosi

> razem z klapa) jakas plyta i tam wstawic glosniki zeby wyjscie

> bylo do bagaznika?dzieki i pozdro

moim zdaniem zrob tak jak ja. Z tylu w miejscach na glosniki wsadzilem sobie tweeterki a w polke wieksze 20cm bassy. z przodu mam trojdrozne 10cm. do tego radyjko panasonica na mp3 i gra swietnie. moze to nie jest car audio za 20tys zl ale gra wspaniale. polecam glosniki Boschmmany i Heartzy. Sa stosunkowo tanie i graja najlepije cfaniak.gif

Moim zdaniem najlepiej zrób tak jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info!! tylko mam jeszcze jedno pytanko! oczywiscie jak masz chwilke czasu czy mozesz ze mna pogadac na gg albo tlenie bo chcialbym sie dowiedziec cegos blizej na temat samego montazu elektryki, czy jestem w stanie sam to zrobic czy lepiej dac to elektryka, z tym ze nie mam kasy jak wiekszosc:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.