Skocz do zawartości

Oświetlenie bagażnika-automatyczne , tanie i proste ;)


diuna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj poszedłem się przywitać z Sejkiem smile.gif,no i założyć lampkę do podświetlania bagażnika.Nabyta w drodze zakupu w Biedronce za 15 zyli z bateriami w kompl. ,automatycznie załączana(czujnik ruchu) i gaszona po ok 20 sekundach,mocowana na samoprzylepne rzepy.Tak to wygląda : b7a8d023c0e7b5fam.jpg bda60f9f09a57fd7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale przyczepiona w ten sposób wali po gałach wg mnie. Lepiej ją

> zamontować po lewej stronie tam gdzie ori się znajdowała

> Edit profil uzupełnij

> Edit 2 to chyba na toważyskim powinno się znajdować

skoro mechanika to czemu na towarzyskim.

to jest ułatwienie poczytaj dokładnie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj poszedłem się przywitać z Sejkiem ,no i założyć lampkę do

> podświetlania bagażnika.Nabyta w drodze zakupu w Biedronce za 15

> zyli z bateriami w kompl. ,automatycznie załączana(czujnik

> ruchu) i gaszona po ok 20 sekundach,mocowana na samoprzylepne

> rzepy.Tak to wygląda :

W sumie niegłupi pomysł. Ale lepsze byłyby dwe po bokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie niegłupi pomysł. Ale lepsze byłyby dwe po bokach

Dzięki za poparcie, dla mnie tak jest dobrze-często wędkuję i najpierw znoszę sprzęt pod auto potem pakuję więc myślę,że będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką byłem rozwiać wątpliwości ,świeci jak dla mnie ok.,kawałki kartonów(wożę je zawsze by kłaść pod stopy na wycieraczki by mieć suchość w aucie) ruszające się w środku nie spowodowały zaświecenia -ruch taki jak przy sprawdzaniu amorków fotki: fc256ef7acbadc32m.jpg 5b3b5f37df369f6fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam poszedłem na złom kupiłem lampkę od malucha (taką co jest przy lusterku) przymontowałem do plastiku co się za nim pasy zwijają, wyłącznik w ten plastik co jest na pasie i na klapie śrubeczka którą wyregulowałem tak żeby wyłączała lampkę przy zamknięciu klapy - patent działa już chyba z 4 lata a kosztował mnie 5zł i nie ma obaw że się bateryjka wyczerpie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z ciekawości zajechałem do biedronki zakupić ten gadżet i sprawdzić jak to działa. Zostały tylko białe, trójkątne modele. Moim zdaniem do auta sie to nie nada, bo reaguje na każdy wstrząs i będzie swiecić podczas jazdy nonstop. A skoro wygasa dopiero po 30sek, baterie chyba długo nie pociągną.

Dobra zabawka do dekoracji domu lub gadżet pod namiot.

Ale podkreślam - w mojej ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlepsze oświetlenie bagażnika, to oparte na krańcówce, z lampką

> obrysówką, tak jak to było w manualu DZIDy, a później Bob-Best`a

> KLIK , wiem bo u siebie zrobiłem zgodnie z manualem 5 lat temu

> i do dziś działa bezproblemowo.

Otóż to, ja zrobiłem to bardzo podobnie. Wykorzystalem lampkę oświetlenia kabiny z CC/126p odciętą od lusterka. Lekko zmodyfikowałem przełącznik tak aby istniała możliwość wyłączenia lampki na stałę (gdy np. odkurzam czy cuś) i działa dwa lata bezprobleomowo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.